BlogBüyüler

Büyü Zamanla Bozulur mu, Ömür Boyu Devam Eder mi?

Büyü Zamanla Kendiliğinden Bozulabilir mi?

Hiçbir büyünün kendiliğinden veya zamanla bozulması mümkün değildir. Halk arasında yaygın olan inançlardan biri de büyünün belli bir ömrü olduğu ve bozulmasa bile kendiliğinden bozulacağıdır. Bu inanç uydurma ve hurafedir. Gerçek medyumun yaptığı büyüde araya giren ruhani varlıklar uzaklaştırılmadıkça büyü bozulmayacaktır. Büyü zamanla bozulur mu diye merak edenler hayatına giren diğer varlıklardan kurtulmadığı sürece büyünün bozulmayacağını bilmelidir. Başıma büyük bir olay geldiğinde yapılan büyü bozulur mu? Hayır, büyünün kendiliğinden bozulması imkansız gibi bir şeydir. Bu tür inançların doğrulukla ilgisi yoktur. 

 

Büyü Kendiliğinden Bozulur mu?

İnsanın hayatına giren bu varlıklar, ister kendiliğinden ister güvenilir medyum tarafından gönderilmiş olsun, yine de büyü zamanla bozulmaz. Eğer büyü zamanla bozulsaydı, büyü bozma ya da diğer varlıkların musallatından kurtulma gibi çalışmalar olmazdı. Onların ömürleri insan ömründen 10-12 kat daha fazladır. Yaşının 35 olduğunu söyleyen varlık, kendi zamanında aslında 350 yaşındadır ve o kadar yıl önceki bilgilere sahiptir. 

Bir danışanımız bize soruyor. “Hocam, eşime büyü yapılmış ve neredeyse ayrılma noktasına geldik. Bir hocaya gittik ve bize 6-7 ay içerisinde büyünün bozulacağını söyledi. Gerçekten büyü bu sürede kendiliğinden bozulur mu?” Ona cevabımız, böyle bir bilginin hiçbir yerde yazmadığı oldu. Geleceği Allah’tan başka kimse bilemez. Büyü ancak ve ancak bakım çalışmaları (bilgi toplama) sonrasında ve doğru ritüeller sonucu bozulur. Büyü bozma çalışmaları kişiye özel olmalıdır. Sonuçta herkesin yaşadığı sıkıntılar ve etkisi altında olduğu büyü çeşidi farklıdır. 

Büyülü maddeyi buldum ve yok ettim, büyü bozulur mu diye merak edenler için cevap, hayır. O büyü içeren şeyi atsanız da yaksanız da güvenilir medyum tarafından yapılacak olan doğru ritüeller sayesinde kişi, diğer varlıklardan uzaklaştırılır. Evinizde veya işyerinizde bulduğunuz büyüler için de durum aynıdır. 

Siz de büyü yapıldığından şüphe duyuyorsanız, büyü nasıl anlaşılır, büyü belirtileri adlı makalemizi okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

büyü zamanla bozulur mu ömür boyu devam eder mi

Büyü Ömür Boyu Devam Eder mi, Büyünün Ömrü Ne Kadardır?

Yukarıda da anlattığımız gibi eğer büyü size diğer varlıklar musallat edilerek yapılmışsa, bu büyünün etkisi ömür boyu devam edecektir. Onlar ışık hızında hareket ederler ve insanların ortalama yaşam süresine göre ömürleri 10-12 kat daha fazladır. Yani, 60 sene yaşayan bir varlık, bize göre 600 yaşında olacaktır. İnsanların ömrü onlar kadar olmayacağından, kişinin içinde yaşamı boyunca kalabilir. Sonuç olarak, büyü ömür boyu sürer ve devam eder.

Büyünü ömrü, gerçek medyum tarafından doğru çalışmalarla bozulmadığı sürece ömür boyu devam eder. Büyü yapan ölürse büyü kendiliğinden bozulur mu diye araştıranlar için cevap, hayır. Büyücü ölse de yaşasa da yaptığı büyü bozulmadıkça etkisini göstermeye devam eder. Siz de en iyi medyuma etkili büyü bozma çalışmaları yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu