2010-2020 Arşiv

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Etkilenir mi ?

BÜYÜ YAPANA GERİ DÖNER Mİ?

Büyü yapılırken çok güçlü enerjiler ortaya çıkarıldığı için doğal olarak bu enerji çevresinde bulunan herkes büyüden etkilenebilir. Hatta bazen çok güçlü büyüler yapan medyumlar, yine bu büyülerin etkilerinden kendilerini korumak için başka büyülerden yardım alırlar. Büyüler çocuk oyuncağı değildir o nedenle deneyimli ve alana hakim, güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır. Son derece kötü sonuçlar doğurabilen bu işlemler kimi zaman insanların çok kötü şeyler yaşamalarını amaçlamaktadır.

Özellikle ruhani varlıklardan yardım alındığında büyü yaptıran kişi büyüden etkilenmemek için çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek sonuçların ne kadar ciddi ve ne boyutta olacağı tahmin edilemez. Büyü hakkında herkese güvenmemeli, büyü için sadece kendini kanıtlamış güvenilir insanlar tercih edilmelidir. 

Bilinmelidir ki yapılan en ufak hata insanların hayatını tepetaklak edebilir. Büyüleri yapan kişiler kesinlikle kulaktan dolma bilgilere bu işe kalkışmamalı. Gerekli eğitime ve bilgiye sahip olmalıdır. Büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi, etkileri ne zaman ve nasıl ortaya çıkar soruları büyü ile ilgilenen herkesin merak ettiği sorulardır.

Tecrübeli medyumlar ya da alimler yardım ettikleri insanları tehlikeye atmamak için her şeyi açık açık anlatmalı ve kendilerini de korumak için ellerinden geleni yapmalıdır. Kimi zaman sadece büyü yapan yaptıran kişiyi etkileyen büyü işlemleri büyü yapılan kişiler içinde felaket sonuçlar doğurmaktadır. İstenmeyen bu kötü sonuçlardan da korunmak için gerekli önlemler alınmalıdır.

Büyü Yaptıran Büyüden Etkilenir mi?

Büyü yaptıran alışkın olmadığı için yaptırdığı büyüden etkilenebilir. Büyü yapılırken yaptıran kişinin eşyasının ya da ona ait olan şeylerin büyüye karışmamasına dikkat edilmelidir. Eğer yaptıran kişiye ait eşya ya da tırnak, saç gibi. büyüye karışırsa o insan da büyüden etkilenir. Bu nedenle büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi sorusunun cevabı evettir.

Büyünün ters dönme ihtimali de vardır. Büyü bozulduğunda büyüden kurtulan kişiden ayrılan ruhani varlıklar büyü yaptıran kişiye dönebilir. Bu sebeple her büyüde değil ama bazı büyülerde büyünün bozulması ile de büyü yaptıran kişi etkilenir.

Büyüyü Kime Yaptırmalı ?

Büyüyü işi bilen gerçek güvenilir medyum hoca yaparsa emin olun sonuçlar çok daha başarılı ve kalıcı olacaktır. Sizin büyüden etkilenme ihtimaliniz azalacaktır. Bu sayede sizde kendinizi güvene almış olursunuz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu