BlogBüyüler

BÜYÜ YAPILDIĞI NASIL ANLAŞILIR?

BÜYÜ YAPILDIĞI NASIL ANLAŞILIR?

Bana büyü mü yapıldı, nasıl anlarım?

Size büyü yapıldığını belirten birçok işaret vardır. Bunlara bakmamız gerekirse;

1- Evcil hayvan

Eğer size bir büyü yapılmışsa ve evcil hayvanınız varsa onun davranışları değişebilir veya saldırganlıkları artabilir. Bu evcil hayvanınız sizin yanınızda olmaktan rahatsızlık duyabilir. Çünkü hayvanların algılama şekilleri insanlardan farklıdır. Onların görme ve duyma duyuları insanlardan çok daha gelişmiştir. Bizim göremediğimiz şeyleri görüp duyamadığımız şeyleri duyabilirler. Örnek vermek gerekirse; hayvanlar depremi bile önceden hissedebilirler. Yani, hayvanlar erken uyarı sistemi gibi davranıp bir kişiye anormal davranışlar göstermesi, size büyü yapıldığının belirtisi olabilir.

2- Uyku düzeni

Eğer son zamanlarda çok fazla uyumaya başladıysanız ve uykuya doymuyorsanız bu büyü yapılma belirtilerinden biri olabilir. Çünkü büyünün insan bedenini yavaşlatıcı özellikleri vardır. Günde 10-12 saatten fazla uyuyorsanız ve uyumaktan çok fazla keyif almaya başladıysanız bu da belirtilerden biri olabilir.

Ayrıca, üzerinizde büyü varsa uykuya dalmakta da zorlanmazsınız, çok çabuk derin uykuya dalarsınız. Rüya da görmezsiniz ya da görseniz bile çok az kısmını hatırlarsınız. Ama size yapılan büyü bir kara büyüyse, bu anlatılanların tam tersini yaşarsınız. Uykusuz ve huzursuz geceler sizinle olur, karmaşık ve korku dolu rüyalar da cabası.

3- Bulunulan mekan

Büyünün varlığı bulunulan mekandan da anlaşılabilir. Büyü yapılan mekanda çok kasvetli, karanlık ve negatif enerjili bir hava vardır. Bazı uzman hocalar, mekana girer girmez odadaki kokudan büyü yapıldığını anlayabilirler fakat bu çok fazla tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Ayrıca, havada acımsı bir rutubet kokusu vardır. Bazı hocalar da eve aniden çok fazla miktarda karınca ve sinek girmesini de büyü belirtisi olarak sayar.

4- Kaybolan Eşyalar

Büyü yapılan kişinin eşyaları çok sık kaybolur. Evin anahtarlarını evde unutmak ya da araba kontağını arabada unutup oradan uzaklaşmak da büyünün ilk belirtileri arasındadır. Büyünün etkisi artmaya başladığında, en önemsiz şeyler bile unutulmaya başlanır. Gözünün önündeki eşyayı bile bulamaz hale gelirsiniz ve “Şimdi buraya koydum, nereye gitti?” diyebilirsiniz. Bu kayıp eşyaların bulunma süreci de çok ilginçtir. O eşya sanki hiçbir yere kaybolmamış gibi bir anda ortaya çıkıverir. Yani kaybolmasına üzülürsünüz ama bulunmasına da çok şaşırabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu