BlogBüyüler

Büyü Yapan Hocalar, Şifacılar ve Mistikler

BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Büyüye ihtiyaç duyulduğunda, bu prosedürleri güvenilir bir medyumla tamamlamak doğaldır. Bu nedenle ayrıntılı bir arama sürecini başlatmanız gerekebilir. Ancak bu kişiler hakkında bilinmesi gereken bazı önemli sorular var ve bu kişilere büyü yapan hocalar veya medyum da deniyor. Bazen kendilerini Şeyh olarak adlandıran, bazen de sadece medyum diyen hocalar hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, sizi aldatmak isteyenlerin olacağıdır. Bu nedenle, bir büyü yapan medyum hoca seçerken dikkate alınması ve anlaşılması gereken bazı şeyler vardır.

Şifacılar ve mistikler 

İdeal medyumlar yani büyü yapan hocalar gizemlidir. Gençken, çeşitli nedenlerle veya doğuştan gelen içgörü veya sözde üçüncü dünya nedeniyle evrene bağlanırlar. Bu insanlar duyguları ve bilgileriyle sizi şaşırtacaktır. Bu tamamen normaldir. Bu enerji nedeniyle onlara medyumluk bahşedilmiştir. Doğal olarak sizi ilk gördüklerinde hissedecekler ve enerjinizi tartarak fikir verecekler. Ayrıca kendileriyle doğrudan iletişim kuran doğaüstü yaratıklar da vardır ve bu onların tılsımıdır.

Bağlama büyüleri yapabilirler

Bağlama adı verilen çoğu aşk büyüsünü yapabilirler. Çünkü en sık söylememizin nedeni, çoğu büyü yapan hocanın diğer kötü büyülerden uzak durmasıdır. Bu medyumların net bir vizyonu, üçüncü bir gözü ve iyileştirici güçleri vardır, sadece önemli materyalleri ve bitkileri kullanmakla kalmaz, aynı zamanda doğaüstü yaratıklarla ilk elden veya dolaylı iletişim yoluyla büyü yapma yetenekleri vardır. 

Kara Büyü Yapan Hocalar

Bazı medyumlar hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, kara büyü yapıp yapmadıklarını öğrenmektir. Bu büyü yapan hocalar üç harflilerle bağlantılı olmalıdır. Ayrıca bu yeteneklerinin gerekliliği nedeniyle domuz, hayvan leşi, kan gibi maddeler kullanırlar. Bu büyüler çeşitli nedenlerle kullanılabilir ve etkileri çok yüksektir. Bu medyumların hüddam ve hadim üç harflileri vardır ve onlarla iletişim kurarak anlaşma yapabilirler. 

Büyü yapan hocaların altıncı hislerinin ve sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ki; işlerini yararlı bir şekilde doğru yönlendirmelerle ve kimseye zarar vermeden yapabilsinler.

Özellikle gönül gözü açık ve işinin elli bir gerçek medyum bulduğunuz zaman sizin beklentilerinizinde üzerinde geri dönüş alabilirsiniz. İyi niyetli ve siz anlayacak bir medyum bulduğuz zaman arzu ettiğiniz şeyleri elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu