BlogBüyüler

BÜYÜ HERKESE TUTAR MI?

Büyü Kimlere Tutmaz, Kimlere Tutar?

En çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri de büyünün tutup tutmayacağıdır. Büyünün başarılı bir şekilde sonuçlanması için güvenilir ve gerçek medyum ve alanında uzman hocaların olması gereklidir. Büyünün yapılmasıyla, kişi, dünya ve çevre bunun etkisi altına girer. Eğer büyü yaptırmak istiyorsanız bu işi işinde yetkin birine bırakmalısınız. Aksi taktirde, kişi hayatında daha büyük sorunlarla karşılaşabilir. 

Büyü herkese tutar mı, sorusu da merak edilen konulardan biridir. Bir kişiye büyünün tutmaması için kişinin okuyabileceği dualar ve sureler vardır. Fakat bunların %100 büyüden koruma etkisi olduğunu söylemek doğru olmaz. Büyünün etki etmedikleri kişiler, bir hocaya boylama yaptıranlardır. Uzman bir hocaya yaptırılan bu koruma işlemi sonucunda size büyü etki etmeyecektir. Yapılan korumayı sadece tek bir kişi üzerinde taşır. Yani, hoca hangi kişiye koruma yaptıysa, o kişiye büyü etki etmeyecektir. Büyüden korunmak isteyenler, kendilerine özel olarak yaptırılan bir tılsım veya muskayı üzerlerinde taşıyacaklardır. 

büyü var mıdır tutar mı

Buyu var midir tutar mi?

Büyünün kime tutup tutmayacağının kesin bir cevabı yoktur. Büyü koruması yaptıranlar büyünün etkilerinden bir adım daha uzakta olacaktır. Büyüden korunmak için her zaman Allah’a sığınmak gerekir. Her gün sabah ve akşam Kuran-ı Kerim okumak, dua etmek büyüden uzak tutacaktır. Fakat özellikle büyüden koruyan birkaç dua vardır. Bunlar Felak ve Nas sureleridir. 

Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased. 

Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Genellikle kötü niyetle yapılan büyüler daha çabuk tutar çünkü bunun içinde şeytani varlıklar da görev alır. Bu varlıklar musallat olmalarından dolayı büyü etkisini çabuk gösterir. Siz de en iyi medyum tarafından büyü yapılmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu