2010-2020 Arşiv

BÜYÜ BOZMAK İÇİN HANGİ ESMA OKUNMALI?

Esmaül Hüsna ile Büyü Bozulabilir mi? 

Kara büyülerin Esmaül Hüsna ile bozulması kadın, erkek fark etmeksizin herkesin merak ettiği bir konudur. Kendisine büyü yapıldığını düşünen kişiler, büyünün etkilerinden kurtulmak için birçok yol dener ve bunlardan biri de Esmaül Hüsnadır. Bu yazımızda bunun mümkün olup olmadığını anlatacağız.

Büyülerin manevi tesirlerinin olması insanlar üzerinde çok büyük etkiler yaratabilmektedir. Bu tür uygulamalar kişinin hem kendi huzurunu hem de çevresini etkileyerek olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu sıkıntıları önlemek için gerçek bir medyum tarafından uygulanan en etkili büyü bozma çalışmaları vardır. Size tavsiyemiz öncelikle bu konuda güvenilir ve tecrübeli bir kara büyü bozan medyum hocaya ulaşmanız gerektiğidir. Bize bu konuda sonsuz güvenebilirsiniz. Esmaül Hüsna ile büyü bozmak mümkündür fakat tek başına etkili olup olmadığını söylemek mümkün değildir.

Esmaül Hüsna ile Büyü Bozma Uygulaması Tarifi 

Allah’ın 99 hüsnasından 3’ü özellikle büyü bozma çalışmaları için çok etkilidir. Her ne kadar tüm esmalar koruyucu özellikte olsa da bu 3’ü büyü bozmak için daha fazla kullanılır. 

Ya Câmi

Ya Kâfi

Ya Şâfi

büyü bozmak için hangi esma okunmalı

Bu 3 Esmaül Hüsnayla büyüyü bozmak için elinize bir tesbih alın ve her tanesinin üzerine 3 defa Ya Câmi, Ya Kâfi, Ya Şâfi okuyun. İlerleyerek 33 tanenin hepsine 3’er defa okuyun. Okuduktan sonra tesbihe dönüp şunları söyleyin:

“Kuluna Kâfi olan Allah her derdi çözer, şifa ile donatan Şâfi esması onun. O toplar tüm varlığı, huzuruna getirir, zira Rabbimiz Allah, Câmi esması ile hüküm verir. Dertlerin sonu gelmez, ama Allah kerimdir, her düğümü o çözer, her ukdeye son verir, nihayet bu problem hallolur geçip gider. Şifa isterim Rabbim, sen kâfisin kuluna, bir kişi bilmeyerek düşse kötü yoluna, işte böyle çözersin, medet eyle kuluna.”

Böylelikle Esmaül Hüsna ile büyü bozma biter. Tesbihi kişinin uyuduğu odaya bırakın ve orada kalmasını sağlayın. O tesbih orda kaldığı sürece büyünün etkisi de yavaş yavaş gidecektir. Bu yöntemler büyü bozma konusunda yeterli gelmediyse, güvenilir bir medyumla iletişime geçin. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu