2010-2020 Arşiv

Büyü Bozma Ritüelinden Sonra Kaç Gün İçince Büyü Bozulmuş Olur?

Büyü Kaç Günde Bozulur?

Yapılan bir büyüyü bozma ritüelinden sonra büyünün kaç günde bozulacağını etkileyen bazı etkenler vardır. Büyülerin hepsinde insanların yaşadığı boyuttan farklı bir boyutta yaşayan şeytani varlıklar kullanıldığı için öncelikle bu varlıkların ne olduğunu bilmek gerekir. Kur’an’da bahsedilen bu şeytani varlıklar cin olarak geçmektedir. Büyücüler ve medyumlar cinleri insanlara musallat ederek büyü yaparlar. İnsanlar fiziksel ve ruhsal olarak birbirinden farklıdır. Kimi insan zayıf, kimi insan kilolu, kimi insan uzun, kimi insan kısadır. Kimi insan psikolojik olarak güçlüyken kimi insan güçsüzdür.

Cinler de insanlar gibi birbirinden farklıdır. Büyünün kaç günde bozulacağına etkileri bakımından cinlerin güçlerini dörde ayırabiliriz. Çok güçlü, güçlü, orta ve zayıf güçte olan cinler vardır. Kur’an-ı Kerim’de cinlerin isimleri de bu güçlerine göre farklıdır. Şeytan, Marid, İfrit, İblis ve Cin isimleri ile anılırlar. Bu bakımdan büyü bozma ritüelinde çok güçlü bir cinle karşılaşan ve büyüyü bozmaya çalışan uzman ve güçlü medyumlar büyünün kaç günde bozulacağını kesin ve net olarak söyleyemezler. İnsanlar arasında cinlerin farklı farklı fiziksel tanımları vardır ancak bunlar tamamı ile uydurmadır. Cinler fiziksel olarak birbirinden farklıdır derileri ve şekilleri. Aslında büyü yapmada insanlara musallat edilen cinler inancı olmayan Allah’a inanmayan cinlerdir. Onlara şeytan denir. Büyü bozma için her dinde okunan farklı dualar vardır. Büyüyü bozarken bu duaların çok sık okunması önemlidir.

Büyü Bozma Duaları Okunduktan Sonra Büyü Kaç Günde Bozulur?

Büyü Bozma Duaları Okunduktan Sonra Büyü Kaç Günde Bozulur?

Daha önce de belirttiğimiz gibi büyü bozmayı etkileyen etkenler vardır. Bu nedenle büyü 1 gün içinde de bozulabilir, 1 hafta, 1 ay ve çok daha uzun bir sürede de bozulabilmektedir. Bazı yapılan büyüler ve insana musallat edilen şeytan o kadar güçlüdür ki büyüyü bozmak aylar sürer. 

Hiçbir uzman medyum ya da büyücü büyünün kaç günde bozulacağını söyleyemez bu Allah’a şirk koşmak olur. Zaten büyüyü medyum ya da büyücüden çok Allah’a inancı olan hocalar bozabilir. Medyum ve büyücüler bir büyüyü bozmak için başka bir büyü yapmaktadır. 

Eğer büyü çok güçlü değilse 3 gün sonra büyünün bozulduğu görülebilir. 3 gün sonra büyü hala bozulmuyorsa bu çok güçlü bir büyü olduğu anlamına gelir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu