Büyüler

Bugün Deneyebileceğiniz 3 Aşk Büyüsü

Cuma aşk günüdür ve bu nedenle bu aşk büyüsü gerçekleştirmek için en iyi gündür.

Mevcut Bir İlişkiyi Tatlandırmak ve Kutsamak İçin Aşk Büyüsü

İçindekiler

  • 1 pembe sütun mum
  • 1 çubuk yasemin ve gül tütsü
  • 3/4 su bardağı organik şeker

Malzemeleri yatak odanızda, sunağınızda veya aşk/evlilik alanınızda toplayın (nerede olduğunu bilmiyorsanız bu gönderiye bakın ). Bir çivi veya kalemle, her ikisinin de adını, aralarında bir kalp olacak şekilde muma kazıyın. Şekeri bir tabağa yayın ve mumu şekerin ortasına yerleştirin. Mumu iki elinizle tutun ve çok parlak, ışıltılı, altın-pembe ışığın yukarıdan aşağı indiğini, başınızın tepesine girdiğini, kalbinize indiğini ve avucunuzun içinden muma doğru çıktığını hayal edin. Şunları söyleyin; “Tatlılık ve sevgi ile kutsanmış durumdayız. Etrafımız tatlılık ve sevgi ile çevrili. Tatlılık ve sevgi içinde yaşıyoruz.”

Mumu şekerin ortasına yerleştirin ve yakın. Tütsüyü mumla yakın ve mumun yanına bir tutucuya yerleştirin. Mumun tamamen yanmasına izin verin veya söndürün ve aralıklarla tekrar yakın.

Gerçek Aşkı Çekmek İçin Aşk Büyüsü

İçindekiler

  • 2 adet pembe adak mumu ve tabak veya tabak benzeri tutucu
  • 1 çubuk vanilyalı tütsü
  • 1 su bardağı organik pudra şekeri

Malzemeleri küvetinizin yakınında toplayın. İki mumu iki elinizle bir arada tutun. Çok parlak, ışıltılı, altın-pembe ışığın yukarıdan aşağıya indiğini, başınızın tepesine girdiğini, kalbinize indiğini ve avuçlarınızın arasından mumlara çıktığını hayal edin. Şunları söyleyin; “Kendimi derinden seviyorum ve gerçek aşkı hak ettiğimi biliyorum. Gerçek aşkla kutsanmışım, gerçek aşkla çevriliyim, gerçek aşkta yaşıyorum.”

Mumları yan yana koyun ve yakın. Tütsü yak ve mumların yanına koy. Ilık bir banyo yapın ve pudra şekerini banyoda eritin. İçine girin ve sizi çevreleyen şekerin ve sıcaklığın enerjisini hissedin ve auranızı yardım edemeyen manyetik tatlılıkla sırılsıklam edin, bu gerçek aşkı yakın yaşam deneyiminize çekmeden edemez. 20-30 dakika banyoda kalın. Banyodan sonra mumları bir sunağa, yatak odanıza veya aşk/evlilik alanınıza taşıyın. Tamamen yanmalarına izin verin ve birbirlerine yakın olduklarından emin olun.

Aşk Büyüsü

Daha Fazla Romantizm Çekmek İçin Ev Kutsaması

İçindekiler

  • 1 su bardağı gül suyu
  • Bir kova ılık su
  • Bir buket pembe gül

Evinizi iyice temizleyin. Gül suyunu suya ekleyin ve tüm sert yüzeyleri paspaslamak için kullanın. Son olarak gül yapraklarını zemine yayın. Bir gecede bırakın.

Bir büyü yüzünden aşk meydana geldiğinde, bu gerçek aşk değildir. Bu nedenle, hissedebileceğiniz ve alabileceğiniz sevgiyi bir kez artırdığınızda, neşeli bir ilişki için şansınızı otomatik olarak yükseltirsiniz. Bazen aşk hayatınıza girmek için bir itme ister. Aslında, insanları mutsuz veya tatmin edici olmayan, olması gerekmeyen ilişkilere hapsedebilir. Gerçekten deneyimlemek istediğiniz aşk türünü (ve sevgiliyi) çekme ihtimaliniz varsa, bu bölüm çok önemlidir! Gerçek aşk, tüm bu bireylerin çok zor aradığı, ancak bulmakta zorlandıkları tek unsurdur. Gerçek aşkı bulmak şans için bir prosedür gibi görünüyor.

Bu aşk büyülerini yapmak için en iyi zaman ayın büyüdüğü Cuma günüdür. Pazartesi ve Pazar da aşk büyüsü için uygun günlerdir. Bu aşk büyülerinden birini denedin mi? Nasıl beğendin mi? Lütfen aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu