Büyüler

Birinin Sizi Sevmesi İçin Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birinin sizi sevmesi için nasıl voodoo büyüsü yapılacağını söyleyenler, herhangi bir sihir dalının kilit yönüne, özellikle de voodoo birçok yan etki meydana gelirse ne yapılması gerektiğine zar zor dikkat ederler. Belki de neden bahsettiğimizi bilmiyorsun. O halde size açıklayalım. Büyü intikamı, büyünün (daha kesin olmak gerekirse, enerji yükü) hedefin enerjisini ve karmik koruma kabuğunu kıramadığı ve o kişi üzerinde tam olarak ne dilediysen onu taşıyarak sana geri döndüğü zamandır. Bu yük, kendinize aşık olmanızı ya da kendinize çekici gelmenizi sağlayamayacağı için, vardığınızda tamamen farklı bir şeye dönüşür. Örneğin ciddi bir hastalığa, işitme ve görme kaybına, deliliğe yol açabileceği gibi vücut organlarınızı da etkileyebilir.

Bugün, birçok insan meditasyon yaptığında ve ruhsal uygulamalar yaptığında, enerji kabuğu sihir için çok güçlü olan biriyle tanışmak çok zor değil. Birisi enerji arındırma ve güçlendirme için Budizm veya yoga veya diğer disiplinleri uygulamasa bile, sadece iyi karmaya sahip iyi insanlar olabilirler, bu da sihrin süptil bedenlerine, bilinçli zihinlerine ve ruhlarına girmesini engeller. O zaman ne yapmalısın? Şimdi bunun hakkında konuşalım.

Sizi Sevmesini Sağlamak İçin Voodoo Büyüsü

Birinin seni sevmesini sağlamak için bazı voodoo büyüsü ay ışığına konur. Bunlardan biri çok cesaret gerektiriyor. Geceleri bir orman kaynağına gidin (ay yeni olmalıdır). Gecenin bir yarısı yerinde bir pınar bulmaya çalışmak yerine, nereye gideceğinizi bilmek için önceden bir pınar bulmalısınız. Gökyüzünde yeni bir ay gördüğünüzde, yansımasını görmek için baharın üzerine eğilin. Ay’ı kepçeler gibi bir kavanozla biraz su alın. Kavanozu bir kapakla sıkıca kapatın ve eve getirin.

Sonra akşam, hedefi görmeden önce, kavanozu çıkarın, pencereye gelin, kavanozdan ay ışığına bakın ve üç kez tekrarlayın, “Lütfen gücünüzü paylaşın!” Sonra banyoya gidin, elinize biraz su dökün, yüzünüzü yıkayın ve şöyle deyin; “Sen (hedefin adı) beni (adın) herkesin ayı sevdiği gibi seveceksin. Karanlıktan kurtuluş gibi ayın beklendiği gibi yalnızlıktan kurtuluşun gibi beni bekleyeceksin. Bensiz, sen (hedefin adı) karanlıkta kalacak, soğuk ve üzgün hissedeceksin. Benimle sıcak, neşeli ve mutlu olacaksın. Yarın beni güçlü ay ve aşkımın gücüyle birlikte göreceksin ve dileğim gerçekleşecek.”

Yüzünüzü kurutmak için havlu kullanmayın, ancak havanın kurumasına izin verin. Ertesi gün sevdiğinizi görmeye gidin ve güçlü sihir büyünüzü ve artık nazik sözleriniz, gülümsemeleriniz ve hareketlerinizle sevdiklerinizi etkileyebileceğiniz gerçeğini hatırlayın. Yine de ona hislerinden bahsetme! Aşkını ilk ilan eden sen olmamalısın. Sabırlı olun ve hedefin sizi sevdiğini söylemesini bekleyin. Yüzünüzü ilk kez ay ışığı suyuyla yıkadıktan yaklaşık 10 gün sonra gerçekleşmelidir.

Ancak bu büyüyü yapmanın daha basit bir yolu var. Ay ışığının altına soğuk su doVoodoo Büyüsülu bir kap koyun ve yukarıda anlatıldığı gibi biraz su alın. Birinin seni sevmesini sağlamak için voodoo kullanmanın daha kolay bir yolu, ancak sonuçlar o kadar iyi değil. Başarı şansı düşükken risk almaya hazırsanız, yapın. Ancak yine de bir ormana gitmenizi ve biraz kaynak suyu getirmenizi öneririz. Bu büyü herhangi bir üçüncü şahıs katılımına izin vermediğinden, oraya yalnız gitmeniz gerektiğini unutmayın.

Voodoo Büyüsü

Birine Voodoo Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kişiye voodoo aşk büyüsü nasıl yapılır demişken, voodoo bebeği ile yapılan ritüellerden bahsetmeden edemeyiz. Voodoo bebekleri son zamanlarda çok popüler oldu, ancak sadece sevimli bir hatıra olarak. Pek çok insan sırf görünüşlerini beğendikleri için evde voodoo bebekleri bulundururlar ama bu büyük bir hatadır. Voodoo bebekleri, pozitif ve negatif enerji depolamak için tasarlanmıştır. Voodoo bebeğiniz sadece sihirle ilgisi olmayan bir oyuncak olsa bile, sonunda bazı sihirli güçler geliştirecektir. Bir egregor’un gücünün altına düşer ve ya siz ya da egregor ya da bazı kötü ruhlar onu enerjiyle doldurur. Yani bir voodoo bebeğiniz varsa, onu hiç voodoo ritüellerinde kullanmamış olsanız bile ondan hemen kurtulun.

Voodoo büyüsü uygulayıcıları, kendi kendine yapılan voodoo bebeklerinin bir mağazadan satın alınan bebeklerden daha etkili olduğunu bilirler. Kendiniz için bir voodoo bebeği yaptığınızda, bebek ne kadar basit olursa olsun, ebeveyn enerjinizi ona harcarsınız. Sonuç olarak, bir annenin çocuğunu – ruh halini, düşüncelerini ve hatta sağlığını – çocuğun hayatı boyunca etkileyebileceği gibi, oyuncak bebek tarafından temsil edilen kişiyi etkileyebilirsiniz.

Bazı insanlar, bebeğin Katolik ritüeline göre vaftiz edilmesi gerektiğini ve ona temsil ettiği kişinin adını vermesi gerektiğini iddia ediyor. Ancak, yeni başlayan sihir uygulayıcıları bunu yapmamalıdır. Bu tür ritüeller yalnızca yetkili büyücüler tarafından yapılmalıdır. Size gelince, bebeği bir süre elinizde tutun, enerjinizle ısıtın ve hedefi gözünüzde canlandırın. Her şeyi doğru yaparsanız, bebeği hedefin çakralarına bağlamanız yeterli olacaktır.

Blogumuzda size tekstil, ağaç dalları, hamur ve oyun hamurlarından nasıl oyuncak bebek yapacağınızı zaten anlattık. Voodoo bebeği yapabileceğiniz diğer malzemeleri de gelecek yazılarımızdan birinde anlatacağız. Belki de, zaten onun hakkında çok şey biliyorsun. Her iki durumda da, web sitemizde yayınlanan – bir voodoo bebeği ile veya olmadan gerçekleştirilen – düzinelerce voodoo ritüeli açıklaması vardır. Dolayısıyla bu yazının başında verdiğimiz sözü tuttuğumuza inanıyoruz. Beğendiyseniz ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, diğer makaleleri de okuyun, çünkü bunlar voodoo ve diğer büyü dalları hakkında birçok yararlı bilgi içerir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu