Büyüler

Birinin Sizi Özlemesini Sağlayacak Büyü

Birinin sizi özlemesini sağlamak için büyü yapmak yardımcı olabilir. Ancak, hedefin size karşı güçlü hisleri olmalıdır. Aksi takdirde, sizi bir sevgili gibi özlemek yerine, hedef sizi bir arkadaş gibi özleyecektir. Sevdiğiniz birinin sizi özlediğini ve yeni kız arkadaşını size anlatmak için sabırsızlandığı için sizi görmek istediğini söylediğini hayal edin. Bu çok hoş bir deneyim değil, değil mi?

Hedef sizi sevmiyorsa, bu büyü sizinle dışarı çıkmak veya sizinle daha fazla zaman geçirmek istemesine neden olabilir. Yine de bu büyü, hedefin kalbinde sana olan sevgiyi uyandıramaz. Aşkı uyandırmak için bir aşk büyüsüne ihtiyaç vardır. Her iki büyüyü de aynı anda kullanmanızı, hedefin sizi özlemesini ve hedefin sizi sevmesini sağlamak için bir büyü kullanmanızı öneririz. Birlikte kullanıldıklarında çok daha iyi sonuçlar verirler ve kısa sürede hedef sizin olur.

İyi aşk büyülerini nerede bulabilirsin? Blogumuza göz atın. Güvenli ve etkili aşk büyüleri yayınlamaya kararlıyız (büyü yapma talimatlarımıza uyduğunuz sürece güvenlidirler). Makalelerden birinde açıklanan herhangi bir kolay aşk büyüsünü seçin ve yapın. Bundan kısa bir süre sonra, ay hala büyürken, hedefin sizi özlemesini sağlamak için bir büyü yapın. Bu şekilde, bu kişinin seni sevmekten kaçınma şansı kalmayacak. Bir erkeğin sizi özlemesini sağlamak için çok basit bir ritüeli nasıl gerçekleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır;

  • Hedefin resmini çekin;
  • Aynanın önüne koyun;
  • Aynanın karşısına oturun;
  • Bir mum al ve yak;

Mumu saat yönünün tersine (göğsünüzün yakınında) bir daire içinde hareket ettirin ve hedefe bakarken şunu söyleyin; “Sana büyü yapıyorum. Senin (hedefin adı) benim için delirmeni istiyorum. Beni düşünmeni istiyorum. Beni özlemeni istiyorum. Daha iyi hissetmek için beni görmek istemeni istiyorum. Geceleri beni rüyanda görmeni istiyorum. Sabah uyandığında beni düşünmeni istiyorum. Tanıştığın tüm kadınların beni hatırlamanı ve daha iyi olduğumu düşünmeni istiyorum. Gelmeni istiyorum. Bana sarılmanı istiyorum. Beni sevdiğini bilmeni istiyorum. Beni özlemeyi asla bırakmamanı istiyorum. Benimle iyi hissetmeni istiyorum. Bensiz kendini kötü hissetmeni istiyorum. Bu büyüyü sana yapıyorum (hedefin adı).”

Hedefin sizi daha fazla özlemesini sağlamak için kameri ayın ilk üç gününde ritüeli tekrarlayın.

Büyü

Sizi Özlemesini Sağla

Biraz doğal bal alın ve birkaç gün güneşte bırakın. Hava soğuksa veya yağmur yağıyorsa, bir nehirden biraz su ısıtın ve balı kavanozdan çıkarmadan eritin. Kullandığınız balın sıvı olması önemlidir. En büyüğü erkeği temsil edecek, en küçüğü kadını temsil edecek iki madeni para alın. “Paranızı” boynunuza takabileceğiniz küçük bir çantaya koyun. Dokuz gün boyunca giyin. Hedefin parasını yerine sakla ve yedi gün sonra geri gel. Hedef para hakkında hiçbir şey bilmemeli.

Bir üçgene 20 mum koyun ve onları yakın. Ortasına yeni bir seramik kase koyun. Kase içinde çatlak olmamalıdır. Altını örtmek için kaseye biraz bal dökün. Hedefin parasını balın içine atın ve şunu söyleyin; “Yalnızsın. Hayatın tatlı ama sen onun tatlılığını tatmıyorsun. Bu yüzden üzgün hissediyorsun ve ağlamak istiyorsun. Hayatınızın tadını sonuna kadar çıkarmak için bir şeyi özlüyorsunuz. Biliyorsun ve hissediyorsun ama seni mutsuz eden şeyin ne olduğunu bilmiyorsun.”

Madeni paranızı da balın içine atın ve şunu söyleyin; “Artık sana katıldım. Ve her şey değişti. Hüzün gitti. Senin kederin gitti. Tatlılıktan başka bir şey kalmadı. Hayatın benimle her zaman tatlı olacak. Düşüneceğin tek kişi benim. Bensiz, üzüntü geri gelecek. Ve yakında mutlu olmak için ihtiyacın olanın ben olduğumu anlayacaksın.”

Seni özlemesini sağlamanın başka bir yolu var. Bu ritüeli gerçekleştirmek için bir elmaya ihtiyacınız var. Kırmızı bir iple dört parçaya kesin (kırılmaması için yeterince kalın ve güçlü olduğundan emin olun). Elma parçalarını tepsiye çapraz şekilde dizin. Ortaya hedefin bir resmini koyun. Altın takılarınızdan birini resmin üzerine koyun. Hedefin başına bir mum koyun ve onu yakın. Avuç içlerinizi resme yönelterek aşağıdaki büyüyü söyleyin; “Bir elma eskiden bütündü ama şimdi dört parçaya bölündü. Aynı şekilde huzurunuz da benimle ilgili düşüncelere, bensiz hüzünlere, benimle sevince ve beni özlemeye bölünecek. Elma ne kadar çürürse, büyüm o kadar güçlü olur. Beni ne kadar çok özlersen, benimle o kadar çok olmak istersin. Yaklaştıkça, hislerin benim için daha da güçleniyor. Sevgili olacağız. Arkadaş olacağız. Karı koca gibi olacağız. Her birimiz birbirimiz için bir olacağız. Tıpkı elmanın kesilmeyeceği gibi benim büyüm de bozulup ortadan kaldırılamaz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu