Büyüler

Birinin Kalbini Kazanmak İçin Aşk Büyüsü

Bu güçlü büyü, sevginizin nesnesini kendinize çekmenize yardımcı olur. Aşk büyüsü güçlendirmek için ayın gücünü kullanabilmeniz için bu büyünün yeni ayın başlangıcında başlaması önemlidir.

Aşk Büyüsü Kutusu İçin Neye İhtiyacın Olacak

 • Bir siyah mum
 • Bir kırmızı mum
 • Kendinden dekore edilmiş bir kutu
 • Dokuz aşk nesnesi koleksiyonu
 • Sevdiğiniz nesnenin bir fotoğrafı
 • Tutkal

Aşk Büyüsü Kutusu Nasıl Yapılır?

 1. Öncelikle altlığınıza kendi süslediğiniz bir kutuyu yerleştirin. Her iki mumu da yakın ve kutunun her iki yanına yerleştirin.
 2. Daha sonra, şefkatinizin nesnesi için hissettiğiniz sevgiyi temsil eden dokuz nesneyi bulmanız gerekecek. Bunlar, temas ettikleri veya ikiniz için özel bir anlamı olan nesneler olabilir.
 3. Daha sonra nesneleri tek tek kutuya yerleştirin. Nesnelerin her birini kutuya yerleştirirken, sevgilinize net bir şekilde odaklanmanız önemlidir. Nesneyi sol elinizde tutarken onların görüntüsünü birkaç saniye zihninizde tutun. Kutuya koyduğunuzda yerine yapıştırmalısınız.
 4. Son olarak, sevdiğiniz nesnenin bir fotoğrafını çekip kutunun içine yerleştirmelisiniz. Bunu yaparken, ikinizin zihinsel imgesine çok net bir şekilde konsantre olun ve çok mutlu olun.
 5. Kutuyu kapatın ve ardından evinizde veya bahçenizde, pencere pervazına olduğu gibi ayın ışınlarıyla doğrudan temas halinde olacağı bir yere yerleştirin.
 6. Ay döngüsü boyunca kutuyu açın ve aynı görselleştirme egzersizini uygularken elinizi her bir nesnenin ve fotoğrafın üzerine koyun. Bu, nesnelerin her birini yeniden güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

Birinin Seni Sevmesini Sağlayacak Basit Bir Düğüm Büyüsü

Bu, kullanmak için çok az şey gerektiren çok basit bir düğüm büyüsüdür. Sevdiğiniz nesneyi size bağlamak için bu büyüyü kullanın.

Basit Düğüm Aşk Büyüsü İçin Neye İhtiyacınız Olacak

 • 1 pembe ip
 • 1 kırmızı ip
 • 1 yeşil ip

Basit Düğüm Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 1. Üç kordonu da alın ve dikkatlice birbirine örün. Onları birbirine örmeyi bitirdikten sonra ipin uçlarını bağlayın. İpin iplerini bağlarken, zihninizde sevginizin nesnesinin bir görüntüsünü görselleştirin.
 2. Sonra örgüye ikinci bir düğüm atın. Yine bunu yaparken, sevdiğin kişinin zihninde net bir imaja ve onlarla birlikte olma arzusuna sahip olmalısın.
 3. Düğümleri atma ve toplamda yedi kez yaptığınızı görselleştirme prosedürünü tekrarlayın.
 4. Sevginizin nesnesi sevginizi geri getirene kadar her gün ipi yanınızda taşımak önemlidir.
 5. Arzu ettiğiniz kişiyle birleştikten sonra, ikinizin birbirine bağlanması için ipi elementlerden birine (rüzgar, ateş, toprak veya gökyüzü) atmalısınız.

Aşk Büyüsü

Uzlaşma Büyüsü

Kırık bir ilişkiyi düzeltmek için kullanabileceğiniz yüzükler ve pembe bir mumla basit bir uzlaşma büyüsü yapabilirsiniz. Eski sevgilinize onu geri getirmek için nasıl büyü yapacağınızı merak ediyorsanız, bu büyü denemeye değer.

Eski sevgilini geri almak için basit Pembe Mum büyüsü. Bu Wiccan uzlaşma ilahisi ve ritüeli, eski bir erkek arkadaşınızı veya kocanızı kendi tezahür gücünüzle geri getirmenize yardımcı olacaktır.

Malzemeler

 • 2 yüzük
 • 1 pembe mum
 • Kırmızı gül yaprakları (taze veya kurutulmuş)
 • Pembe kurdele (yaklaşık 10 inç)
 • Tabak
 • Siyah kalem veya keçeli kalem

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Tabağı ve pembe mumu sunağınıza yerleştirin. Mumu yak ve yavaş nefes al.
 2. Tam adınızı ve eski partnerinizin adını bir kalem veya keçeli kalem kullanarak pembe kurdelenin üzerine yazın.
 3. Halkaları birbirine yakın bir şekilde bağlamak için şeridi kullanın.
 4. Halkaları mumun yanındaki tabağa yerleştirin.
 5. Mumun etrafına 7 adet kırmızı gül yaprağı koyun.
 6. Elleriniz mum alevi üzerinde iken aşağıdaki duayı bir kez zikredin; ” Merhametli tanrıça, Mars ve Venüs’ü birleştiriyorsun. Bize vermek için sevgiyi ve onun zevklerini yarattın. Sevgilimi geri getir, birlikte olalım, sonsuza dek sürecek bir aşk tasarlayalım. Bana ve acı çekenlere iyi bak. Bu benim vasiyetim. Öyleyse düşün.”
 7. Mumun tamamen yanmasına izin verin. Yanarken odadan çıkmayın.
 8. Mum söndüğünde kurdeleyi kesebilirsiniz. Fırlatın ve diğer tüm kalanlar uzaklaşsın.
 9. Yüzükleri yanınızda bulundurun ve sık sık takın. Çanağı temizleyin ve kaldırın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu