Büyüler

Bir Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Aşk Büyüsü

Partnerinizden herhangi bir nedenle ayrılmış olabilirsiniz, ancak işlerin eskisi gibi olmasını istediğinizde bir nokta gelir. Sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsunuz. Ayrılığınız için herhangi bir vatana ihanet, bir aile meselesi, kişisel bir mesele ve hatta bir boşanma söz konusu olabilir. Bu aşk büyüsü sevgilinizi, eski erkek arkadaşınızı veya eski kocanızı geri getirecek. Sizin için de durum böyleyse, aşağıdaki büyüyü yapın:

 1. Sevgilinizin bir fotoğrafını çekin (resmin fiziksel kopyası)
 2. Herhangi bir kırmızı çiçeği al
 3. Her ikisini de küçük bir kutuya koyun.
 4. Kırmızı bir biber alın ve yakın. Biberi de kutuya koyun.
 5. Şimdi kutuyu sıkıca kapatın
 6. Kutuyu kırmızı bir bezle örtün ve ardından kırmızı kurdele ile bir düğüm atın.
 7. Şimdi o kutuyu önünüze koyun ve yüksek sesle ‘Seni seviyorum aşkım, bana geri dön’ deyin, 5 kez.
 8. Bunu yaptıktan sonra, şimdi şeridi çözebilir ve bezi çıkarabilirsiniz.
 9. Şimdi o kutuyu odanızda kimsenin göremeyeceği bir yere koyun.

Eski Sevgilini Geri Almak İçin Garantili Aşk Büyüsü

Adından da anlaşılacağı gibi, aşık olduğunuz birini çekmek için kullanıldığı gibi, birini kendinize çekmek ve çekmek için aşk büyüsü! Hepimiz delice sevdiğimiz birinin de bize ilgi duymasını isteriz ve birinin sizi cezbetmesini istemek çok doğaldır.

Birini çekmek için tek yapmanız gereken, sıcak su banyosu yapmak. Küvetinizi doldurun ve bir banyo bombası ekleyin (tercihen çikolata). Birkaç kokulu mum yakın ve bir bardak kırmızı şarap için. Kendinize dediğiniz gibi, “Ben her şeyim sevgi ve aşka açığım, aşkı çekerim”. Bu keyifli zamanın tadını çıkarın. Yakında insanların sizi cezbettiğini görmeye başlayacaksınız!

Eski sevgilinizi geri almak için garantili aşk büyüsü, eski sevgilinizi, erkek arkadaşınızı veya kocanızı size geri koşacak. Herhangi bir sebepten dolayı ayrılmış olabilirsiniz ama bu büyüyü yaparak tekrar bir araya geleceksiniz. Tek yapmanız gereken, büyüyü yapmak istediğiniz kişinin resmini çekin ve “Bana geri dön, sensiz ben bir hiçim ve sen de değilsin” demek. Bunu 3 gün boyunca günde en az 100 kez söyleyin. Yakında eski sevgilinizden bir arama veya mesaj alacaksınız.

Aşk Büyüsü

 Bir İlişkide Kaybolan Tutkuyu İnşa Etmek İçin Aşk Büyüsü

Tutkuyu kaybetmek, ilişkilerde çok yaygın bir sorun olmuştur. Bazılarını birlikte geçirdikten sonra çoğu insan, bir zamanlar sahip oldukları tutkuyu kaybettiklerini fark eder. Her şey eskisi gibi varken, bir şekilde bir kıvılcım eksikmiş gibi hissediyorsunuz. Bir ilişkide kaybolan tutkuyu inşa etmek için aşk büyüsü, eski tutkuyu yeniden canlandırmak için kullanılır. Aşağıdaki adımları uygulayın;

 1. Siz ve sevgilinizin birkaç fotoğrafını çekin.
 2. Beyaz bir beze koyun ve üzerine birkaç damla bal dökün.
 3. Şimdi bezi sarın ve bir düğüm atın.
 4. Kırmızı kalp şeklinde bir mum yak.
 5. 1 gece yerin altına koyun.
 6. Bezi çıkarın ve çözün.
 7. Şimdi içine 1 kaşık şeker ve 1 kaşık tuz koyun.
 8. Bir parça kağıt alın ve yazın, (sevdiğinizin adı) ve (adınızı) birlikte, birlik ve sevgiyle kalacağız
 9. Şimdi bezi tekrar sarın ve odanızda güvenli bir yere koyun.

Bu büyüyü, tam bir inançla uygun bir yöntemle adım adım gerçekleştirin. Bu büyü çok hızlı çalışacak ve yakında ilişkilerinizde aynı tutkuyu ve ateşi görmeye başlayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu