Büyüler

Bir Evliliği Kurtarmak İçin Wiccan Büyüsü

Hemen hemen tüm ilişkilerde bazı kötü günler görülür. Aslında, ilişkiler neredeyse hiçbir zaman gökkuşağı ve tek boynuzlu at değildir. Çoğu ilişki borsadaki hisse senedi gibidir. Gerçekten harika günleri var ve gerçekten korkunç günleri var. Arada da pek çok mülayim günler var. Son zamanlarda iyiden çok kötü günler geçiren evlilikler bazen boşanma riskini de beraberinde getiriyor. Boşanma, bir evliliği sonsuza dek lanetlenmiş gibi hissettirebilir, ancak boşanmayı önlemede ve bir evliliği kurtarmada çok başarılı olan birçok aşk büyüsü vardır. Her türlü güç, kompozisyon ve niyetten oluşan aşk büyüleri vardır. Bazı aşk büyüleri sadece boşanmayı durdurmaya yöneliktir. Diğer aşk büyüleri, bocalayan bir evliliği güçlendirmek içindir. Aynı anda iki şeyi de halleden aşk büyüleri vardır: boşanmayı önlemek ve evliliği yeniden kurmak. Seçilen aşk büyüsünün türü duruma uygun olmalıdır.

Boşanmayı Önlemek İçin Aşk Büyüsü Yapmak

Herhangi bir türden etkili bir aşk büyüsü yapmak kolay bir iş değildir. Bu aşk büyüsünün bileşimi, bağlayıcı maddeler ve iki sürüklenen aura arasında manyetik bir çekim yaratan maddeler içerir. İşte içerik listesi;

  • Ezilmiş veya Toz Karanfil
  • 2 adet taze gül
  • 1 adet kırmızı mum
  • 1 adet kalay folyo
  • Biberiye yağı
  • 1 adet fırına girebilen metal tava
  • 1 adet kapaklı kavanoz
  • Bir fırın

Evliliği Kurtarmak

Talimatlar

Adım 1: Kırmızı mumu yakarak başlayın.

Adım 2: Fırın tepsisinin üzerine bir yaprak folyo yerleştirin.

Adım 3: İki gülü tencerenin ortasına yerleştirin. Bir “X” şekli oluşturacak şekilde çaprazlanmalıdır.

Adım 4: 3 kez “Bu gülleri bir daha asla yalnız kalmamak için üst üste koyuyorum” deyin.

Adım 5: Karanfilleri, başta taze kırmızı taç yaprakları olmak üzere güllerin üzerine serpin (güller hala tamamen bozulmamış olmalıdır).

Adım 6: Biberiye yağını gülün üzerine serpin, yine esas olarak yapraklara odaklanın.

Adım 7: Gülleri izlemeye dikkat ederek gülleri 60 saniye boyunca 200 derece F’de pişirin. Bu sıcaklıkta gülleri başıboş bırakmak ya da fırında 60 saniyeden fazla bırakmak istemezsiniz, çünkü çok fazla ısı altında enerjinin manevi değeri çok uzun süre dağılır. Malzemeleri katalize etmek ve onları güllere kaynaştırmak için ısı gereklidir.

Adım 8: Tavayı çıkarın (dikkatlice ve doğrudan dokunmadan).

Adım 9: Tavayı soğumaya bırakın ve ardından gülleri çıkarın, dikkatlice mason kavanoza koyun ve kapatın.

Adım 10: Elinizde kavanozla 10-20 dakika meditasyon yapın (ne kadar uzun o kadar iyi) ve zihinsel konsantrasyonunuzu büyünün amacına odaklayın. Durumun olumlu yönde geliştiğini hayal edin.

Unutmayın, aşk büyüleri enerjiyi birleştirmek içindir. En fazla gücü elde etmek için daha kaliteli malzemeler kullanmak isteyeceksiniz. Ek olarak, zor durumlarda profesyonel bir aşk büyüsü ritüeli veya psişik yardıma da izin vermeniz şiddetle tavsiye edilir. Bu kavanoz ritüeli, boşanmayı düzeltmeye ve bir evliliği düzeltmeye yardımcı olacak gerçek bir aşk büyüsü olsa da, hiçbir yerde profesyonel bir büyü kadar güçlü veya etkili değildir. Bununla birlikte, birçok profesyonel aşk büyüsü ve medyumları, yaptıkları bir büyüye yardımcı olmak için bu büyüye benzer ritüeller yapmayı önerecektir.

Evliliği ve Bağlılığı Güçlendiren Aşk Büyüleri

Evliliği ve bağlılığı güçlendiren pek çok aşk büyüsü vardır. Bu tür büyülerin her zaman evlilikte sorun yaşadıktan sonra gelmesi gerekmez. Harekete geçmek için evliliğin dibe vurmasını beklemek gerekli değildir. Pek çok büyü, zaten oldukça iyi durumdayken evliliğinizi güçlendirecek bir büyü seti oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu, yüzeyin altındaki küçük çatlakların yönetilemez karmaşalara dönüşmesini önlemeye yardımcı olmak için önemlidir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu