Blog

Bir Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır?

Bugün size nasıl aşk tılsımı yapacağınızı anlatacağız (daha kesin olmak gerekirse, birkaç aşk tılsımı), çünkü bu, okuyucularımızdan aldığımız en popüler isteklerden biri. Sizin için kolaylaştırmak için, sihrin farklı dallarından özel beceri veya bilgi gerektirmeyen tarifler seçtik. Tılsım yapmadan önce, yaklaşık bir ay süren bazı hazırlıklar yapılmalıdır. Başlamak için, negatif enerjinizden hızla kurtulun ve başarısız olma ya da yalnız kalma korkunuzun üstesinden gelin. Negatif duygular, enerji bütünlüğünüzü bozan ve yüksek kaliteli bir tılsım yapmanızı engelleyen pas gibidir, çünkü duygularınızı kontrol altına alın. Bir tılsım yapmanın işin sadece bir parçası olduğunu unutmayın. Hazır olduğunda, enerji alışverişini teşvik etmek için onunla iyi bir temas kurmak için çok çalışmalısınız. Ayrıca rüyalarınız, meditasyonlarınız ve görselleştirmelerinizle tılsımınızı sevdiğiniz kişinin enerjisine bağlamalısınız. Yapılması gereken hazırlıkları önceki yazılarımızda okuyabilirsiniz. Blogumuzda ayrıca büyülü eşyaların nasıl etkinleştirileceği ve şarj edileceği ve bunları üçüncü şahıs enerjilerine nasıl bağlayacağınız hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu yüzden bugün sadece aşk tılsımı üretimine odaklanacağız.

Aşk İçin Tılsım

Size aşk için tılsım yapmayı öğretmeden önce, Haiti büyüsünün ne olduğunu hatırlayalım. Haiti büyüsüne göre, iki tür tılsım vardır: Bazı tılsımlar, bu kişiyi kişinin enerjisine bağlamak için sevilen birinin evinde saklanırken, diğerleri (evinizde bulundurduğunuz veya boynunuza veya bileğinize taktığınız) başka bir kişinin duygusal, ruhsal ve cinsel bedenlerini uzaktan kontrol etmenizi sağlar.

Hedefin evine dikmeniz gereken bir tılsım mendilden yapılabilir. Yıkayın, kurutun ve ütülemeden cebinize koyun. Yaklaşık üç ila dört hafta boyunca cebinizde taşıyın. Daha sonra masanın üzerine yayın. Ayin ilk Cuma günü ayini gerçekleştirin. Mendilin köşelerine dört adet madeni para koyun ve madeni paraların üzerine (çapraz olarak) iki adet kırmızı ve iki adet beyaz mum koyun ve yakın.

Aşk Tılsımı

Sevdiğiniz kişiyi ve birlikte geleceğinizi düşünerek 20 dakika meditasyon yapın. Bir mum alın ve üzerinde durduğu madeni paranın üzerine ve ardından mendilin ortasına biraz balmumu damlatın. Mumu üfle ve yerine koy. Diğer mumlarla tekrarlayın. Mumlarla işiniz bittiğinde (daha sonra ihtiyaç duyacağınız için elinizin altında bulundurun), keskin bir çubuk kullanarak hala yumuşak olan mumun üzerine adınızın ilk harfini çizin. Mendilin ortasındaki mumun üzerine ve madeni paraların her birinin üzerine birer tane olmak üzere toplam beş harf çizmelisiniz.

Ortadaki ağda henüz yumuşakken, saçınızın bir tutamını ve yıldız şeklinde dizilmiş beş adet tırnak törpüsü koyun ve üzerlerine bastırın. Ardından parmağınıza biraz tükürük sürün ve etrafına bir daire çizin. Madeni paraları dairenin içine tek tek koyun (balmumu olan taraf). Mendilin uçlarını sıkıca bağlayın ve demeti mümkün olan en kısa sürede (aynı gün!) hedefin evinde saklayın. Hedef kısa sürede size aşık olmalı ve tılsım bulunana kadar birlikte olacaksınız.

Şimdi size bir aşk tılsımı yapmanın bir yolunu daha anlatalım. Bu yöntem voodoo büyüsü içerir. Hedefle bir fotoğraf çekin ve aynı gün ritüelinizi gerçekleştirin. Resmi yazdırın ve yüzlerinizle bir kalp kesin. Kalbi katlayın, gümüş bir madalyonun üzerine koyun ve biraz sarı (seks istiyorsanız) veya kırmızı (duygusal bir bağlılık istiyorsanız) mum damlatın. Tılsımla diğer sihirli öğelerle olduğu gibi çalışın. Atılması gereken adımların ayrıntılı bir açıklaması önceki makalelerimizde verilmiştir.

Ayrıca, biraz ham amber ile bir aşk tılsımı yapabilirsiniz. Ham ve cilalı kehribar arasındaki fark, ham kehribar üzerinde kaba bir dış kaplama olmasıdır. Özel becerilere gerek yoktur. Her akşam sevdiğiniz kişinin adını tekrar ederek ve bu kişiyle geleceğinizi hayal ederek kehribarı ellerinizin arasında yaklaşık otuz dakika ovalayın.

Amber nispeten yumuşaktır ve kolayca parlatılır. Bir süre sonra kaplamanın daha ince göründüğünü ve sonunda tamamen kaybolduğunu fark edeceksiniz. Kaplama bittiğinde, birlikte bükülmüş üç mumun alevi üzerinde yeni bir iğne ısıtın. Blogumuzu bir süredir okuyorsanız, sihirli mumları nasıl birlikte bükeceğinizi biliyorsunuzdur. Kızgın bir iğne kehribarı delip içinde bir delik bırakacaktır. Delikten bir dantel geçirin. İğne sıcakken kehribar üzerine hedefin adını çizin ve tılsımı boynunuza takın. Hedef kısa sürede size karşı bazı duygular geliştirecektir. Tılsımın üzerine kocanızın adını yazarsanız, sizi asla aldatmaz ve size olan sevgisinden asla vazgeçmez. Tılsımı sağlam tuttuğunuz sürece ilişkileriniz güçlü ve sevgi dolu olacak.

Sevdiğiniz kişi kahve seviyorsa, fincanında kalan kahve telvesini kullanarak güçlü bir tılsım yapabilirsiniz. Kahve telvesini altın bir yüksükte toplayın (birini doğru anı beklerken yanınızda taşıyın), biri kafa derinizden, biri koltuk altınızdan ve biri kasık bölgenizden olmak üzere üç saç teli ekleyin ve telveyi sıcak mum mumu ile kapatın. Yüksüğün içine sığmayacak kadar uzun olan tüyleri yuvarlayın.

Tılsımı, kendi resminiz altta ve hedefin resmi de üstte içte olacak şekilde bir kutuya koyun. Her akşam kutuyu açın ve üç kez fısıldayın: “Sevdiğim kişi (hedefin adı) bensiz (adın) kahvesiz yaşayamaz gibi yaşayamaz. Hakkımda düşünceler (adın) seni (hedefin adı) kahvenin yaptığı gibi uyandıracak. Sen (hedefin adı) beni (adın) isteyeceksin, gece gündüz, kahvenin yaşama isteği uyandırması gibi. Parmağımdaki yüksüğü çıkardım, kutuya kilitledim, sana aşk büyüsü yaptım.” Hedef, bu büyüye yaklaşık iki hafta içinde yanıt vermelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu