Büyüler

Basit Aşk Büyüsü Yapmak

Sevdiğiniz kişiyle kavga ettiğinizi ve herhangi bir süre ayrı kalmanın ilişkiniz üzerinde ölümcül etkileri olabileceğini hayal edin. Bu durumda basit aşk büyüsü hemen yapılması gerekir ve buna hazırlanmak için zaman yoktur. Bu durumda bir an önce hızlı çalışan basit aşk büyülerini de kullanmalısınız.

Kavganız ne kadar ciddi olursa olsun, kendinizi toplamaya ve sakinleşmeye çalışın. Aşkına odaklan. Saç derinizden bir saç çekin ve şunu söyleyin; “Etrafına görünmez ipler sarıyorum. Örümcek ağı kadar kırılgandırlar. Bir yaz esintisi kadar hafifler. Benim öpücüğüm kadar nazikler. Ama ne kadar kırılgan görünürlerse görünsünler, elinizi ayağınızı bağlayacaklardır. Sizi büyüleyecekler ve durduracaklar. Beni bırakmayacaksın. Beni terk etmeyeceksin. Bana ihanet etmeyeceksin. Beni uzaklaştıramayacaksın. Bir adım atarsan, seni aşkımın denizine geri çekerler. Burada kalacaksın. Sonsuza kadar! Sonsuza kadar! Sonsuza kadar! Çünkü seni hayattan daha çok seviyorum.”

Kafanızdan söyledikten sonra hedefe gelin ve ona sarılın. Ona sarılırken, saçı cebine koyun. Cebi yoksa saçını o görmeden başının üstüne koy. Seni affetmesine ve seni eskisi kadar sevmesine yardımcı olacak.

Basit aşk büyüsü sevgilinizin sizi terk etmesi ve bir daha geri gelmemesi ihtimaline karşı kullanabilirsiniz. Aşk büyüsü yaptığın saçlar onun seni özlemesine ve geri gelmek istemesine neden olacaktır. Bir hafta içinde gerçekleşecek. Bir noktada sensiz yaşayamayacağını anlayacak ve geri gelip özür dileyecek ve ona bir şans daha vermeni isteyecek.

Her neyse, her kavga ettiğinizde, ciddi olmasa bile, ilişkinize verdiği zararı düşünün. Söylemeye çalıştığımız şey, derhal uygun önlemleri almanız gerektiğidir. İlişkinizi, evliliğinizi ve sevginizi korumak için bir muska almanızı öneririz. Profesyonel medyumlar tarafından gerçekleştirilen ilişki koruma ritüellerinin de oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır. Bu tür ritüeller, çifti kavgalardan, kıskançlıktan, sadakatsizlikten, gözyaşlarından vb. korumak için birkaç yıl etkili kalır.

Aslında bu tılsım mümkün olduğu kadar uzun süre birlikte olmak isteyen her çiftin olmazsa olmazı. İlişkiniz için endişeleniyorsanız, harekete geçin. Doğru yaparsanız, sevginiz korunur ve eşinizin bunu bilmesine gerek kalmaz.

Eşiniz sihire inanmıyorsa ve sihir ve büyücülükle ilgili her şeye şüpheyle bakıyorsa, ona bundan bahsetmemenin daha iyi olacağını unutmayın. Aşk büyülerini o bilmeden kullanın ve ona satın aldığınız tılsımlardan ve sipariş ettiğiniz ritüellerden asla bahsetmeyin. Bu şekilde, partnerinizin negatif enerjisi, mümkün olan en iyi sonuçları almanız için sihrin önünde durmayacaktır.

Basit Aşk Büyüsü Yapmak

Kolay Aşk Büyüleri

Popüler kolay aşk büyülerinden biri de aynalı aşk büyüsüdür. Aynaların bazı sihirli özelliklere sahip olduğuna inanılıyor, bu yüzden sihirle doldurulmaları daha kolay. Bu ritüeli gerçekleştirmek için hedefin bulunduğu yerde bulunan aynaya erişiminiz olması gerekir. Hedefin günde en az üç kez aynada kendisine baktığından emin olun.

Etrafta kimse yokken aynaya gelin ve üzerine adınızın ilk harfini yazın. İşaret bırakmadan parmağınızla yazın ve şunu söyleyin; “Gün boyunca aynaya baktığın kadar beni düşüneceksin. Beni düşündüğün kadar çok kez bağlanacağız. Her bağlantı kurduğumuzda beni özleyeceksin. Beni her özlediğinde, bana daha da yaklaşacaksın. Ayna, içinde kendine baktığın zaman sana aktarmak için aşkımı devralıyor. Her zaman! Her zaman! Her zaman!”

Günün geri kalanında aynada kendinize bakmamaya özen gösterin. Aksi takdirde büyü işe yaramaz. Ardından beş gün boyunca hedefin evine girmekten ve hedefi görmekten kaçının. Altıncı günde onu gördüğünüzde, onda fark ettiğiniz değişikliklere şaşıracaksınız. Size çok daha iyi, çok daha fazla özen, saygı ve sevgiyle davranacaktır.

Siz ve hedef iş arkadaşıysanız, aşk için aşağıdaki kolay büyüyü kullanabilirsiniz. Seninle her konuştuğunda onu yayınlayabilirsin. Ofis masanızın çekmecesine hedefin bir resmini ve bir kutu ataş koyun. Onları kimsenin görmemesi için bir klasör veya bazı kağıtlarla örtün. Ardından hedefe dikkat edin. Seninle ilk kez konuştuğunda, cevap ver. O uzaklaştığında, bir klips çıkarın. Seninle bir dahaki sefere konuştuğunda, ikinci klibi çıkar ve ilkine ekle. Şimdi söyle; “Altın zincirlerle değil, gümüş zincirlerle, bakır zincirlerle değil, bronz zincirlerle değil, demir zincirlerle çekileceksiniz. Güçlü ve uzun, seni yanımda tutmama yardım edecekler. Ama zincirler yüzünden benimle olmayacaksın. Beni sevdiğin için benimle olacaksın. Zincir ne kadar uzun olursa, size ulaşması o kadar kolay olur. Etrafınızda dolanması o kadar kolay. Seni bana o kadar çabuk çeker. Büyümek, zincir. Daha uzun ol. Dediğimi yap.”

Yeterince uzun olana kadar zincirinizi oluşturmaya devam edin. Bu zincir, hedefin size çekici geldiğini hissettirecek. Bu zinciri tuttuğun sürece seninle olacak. İlişkinizi bitirmek için klipleri kesmeniz yeterli.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu