2010-2020 Arşiv

Basit Aşk Büyüleri

Bazen sihir deneyim gerektirmez ve özel bir ezoterik bilgi gerektirmez. Aşkınız güçlüyse, tek ihtiyacınız olan onu, hedefin kalbindeki aşkı uyandırabilecek bir ışık huzmesine dönüştürmektir. Basit aşk büyüleri, saçılan enerjinizi tek bir yoğun enerji kümesinde toplar ve hedefe yönlendirir. Bu, bir mucizenin gerçekleştiği ve hedefin size aşık olduğu zamandır. Bu, hayallerini sihir programlarına dönüştüremeyen, korkan (sihir, korkuyla bozulur) ve hedefin kendilerine yazıldığını fark etmeyen kişilerin başına gelir ve harekete geçmeli ve zaman kaybetmemelidir. Ama beklemek korkunç bir fikir. Bazen insanlar kaderin armağanlarını kabul etmeyi reddettiğinde, sunmayı bırakır. Kaderin sana hazırladığı bir hediyeyi kabul etmeye hazır değilsen, başkasına verir.

Büyünün gücü, duygularınızın ne kadar güçlü olduğuna bağlıdır. Hedefi ne kadar çok severseniz, aşk büyünüz o kadar etkili olur. İlişkinizi besleyen şeyin sevginiz olacağını unutmayın. Kendinizi yorgun, depresif, üzgün veya kafanız karışmış hissettiğinizde partneriniz yanınızda olmayacaktır. Üstelik sizden uzaklaşmaya başlayacak. Ona ne kadar az ilgi gösterirseniz o kadar uzaklaşır. Duygularınız kaybolduğunda, eşinizin sizi terk ettiği gün olacaktır.

Ancak bu gelecekte olacak veya hiç olmayabilir. Psikologlar ne derse desin biz aşka inanırız. Öyleyse bir basit aşk büyüleri yapalım ve mutlu olalım. Neyse ki, bu sefer çok kolay olacak.

Aşk İçin Basit Büyüler

Aşk için basit büyülerin bir avantajı, herhangi bir özel karmaşık büyü aracı, özel hazırlık veya karmaşık ritüeller olmadan yapılabilmeleridir. Ancak yine de bazı adımlar atılmalıdır. Basit bir aşk büyüsünü başarılı bir şekilde yapmak için şunları yapmalısınız;

  • Hedefi sevin (gerçek aşk olduğuna tam olarak güvenmelisiniz);
  • Bencillik tarafından yönlendirilmediğinizden emin olun;
  • Seks tarafından yönlendirilmediğinizden emin olun;
  • Ritüelden önce bir hafta (veya daha fazla) oruç tutun;
  • Ayininizi gündüz veya akşam gerçekleştirirken ayın yeni olduğundan emin olun;
  • Bir aşk büyüsünü başarılı bir şekilde yapma yeteneğinize inanın ve şüphelerinizin üstesinden gelin;
  • Anlık aşk büyülerinin işe yaramadığını bilin;

Makul olun ve büyünüz başarısız olsa bile, profesyonel bir büyü ustası kiralayarak bundan faydalanabileceğinizi unutmayın.

Her gün çok fazla doğal öğütülmüş kahve içen insanlara basit bir büyü yapılabilir. Hazır kahve severler bu büyü için kötü hedeflerdir. Ayrıca hedef kahveyi kahve makinesi kullanmadan evde yapmalı ve kafelerden satın almamalıdır.

Basit Aşk Büyüleri

Hedefin tercih ettiği kahvenin hangisi olduğunu öğrenin. Bir mağazadan satın alın, ancak kahve çekirdeği olarak. Manuel bir kahve değirmeni kullanarak öğütün ve kapaklı bir teneke kutuya koyun. Kutuyu ilk kez kapatmadan önce, kutunun içine üç fotoğrafınızı koyun ve kahvenin tamamen kapladığından emin olun. Resimleri dikey üçgen şeklinde düzenleyin. Adınızın ilk harfini parmağınızla üstüne yazın ve etrafına bir kalp çizin. Ardından kutuyu kapatın ve kutunun içindekilerin sağlam olduğundan emin olarak mutfaktaki raflardan birine dikkatlice koyun.

Kahvenin yeterli enerjiyi emmesi ve bir aşk iksirine dönüşmesi için ağdalı bir hilal haftası gerekir. Bir hafta içinde o kahveden bir tutam alın ve onu sevgilinizin kahvesine ekleyin. İlk yudumda sana olan sevgisini hissedecek. Kahve içtikçe sana olan hisleri daha da güçlenecek.

Aşkı uyandırmanın yanı sıra, bu ritüel eski sevgilinizle barışmanıza yardımcı olabilir. İlişkilerinde tutku kalmamışsa, eşler için de harikadır. Ayrıca eşcinsel kişiler tarafından da, hedeflenen eşcinsel olmak kaydıyla kullanılabilir.

Sitemizde sadece heteroseksüel aşk büyüleri hakkında değil, eşcinsel aşk büyüleri ve cinsel yönelimi ne olursa olsun insanlara fayda sağlayabilecek diğer büyüler hakkında yazılar bulabileceğinizi unutmayın. Yani burada seçebileceğiniz çok sayıda eşcinsel aşk büyüsü var. Bu yazıda herkesin yapabileceği büyüler var. Beğendiğiniz basit bir aşk büyüsünü seçin ve yapın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu