Büyüler

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, büyü kitaplarının en çok yer verilen ve geçmişten günümüze kadar gelen en çok ilgi büyüsüdür. Çiftlerin arasında ortaya çıkan soğuklukları ortadan kaldırmak ve iki kişinin gönül ilişkisini kurmasında etkili olur. Eşlerin arasındaki ilişkiyi ve yakınlığı artıran bağlama büyüleri, sadece evli kişilere uygulanan bir ritüel değildir. Bağlama büyüsü çeşitlere göre yapılmaktadır. Sevgiliye veya platonik aşıklara bile uygulanabilir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Adından da belli olduğu gibi bağlama büyüsü, iki kişi arasındaki muhabbeti ve gönül bağlarını güçlendirmeye yarayan, çiftleri birbirine bağlayan ve yakınlaştıran bir uygulamadır. Ledün ve havas ilimlerinde çokça kullanılan bağlama büyüleri, özellikle Anadolu bölgesindeki kadim uygarlıklarından kalan geleneklerdir. Günümüz örf ve adetlerimize göre bağlama büyülerinden kalan bazı batıl inançlarda vardır. Ancak tam anlamı ile işleyen ve insanlar üzerinde etkilerini gösteren bir bağlama büyüsü yapılması için, büyü kitapları ve nefesi kuvvetli medyum hocalarından destek alınması daha faydalıdır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Havas ilimlerinden bilinen birçok büyü çeşidi vardır ve bağlama büyülerinde de birçok çeşit bulunmaktadır. Sevgililer veya birbirini tanımayan kişiler için bir ömür boyu asla ayrılmayacaklarıo şekilde birbirine yakınlaştırılan, eşler arasındaki cinsel çekilimi ve muhabbeti artıran bağlama büyüsü çeşitleri vardır. Bu büyü türlerinden en popüler olanı resimle bağlama büyüsüdür. Diğer bağlama büyüsü çeşitleri ise şu şekildedir;

  • Kırmızı renkli mumla yapılan bağlama büyüleri
  • Kaşık ile yapılan bağlama büyüleri
  • Nohut taneleriyle yapılan bağlama büyüleri
  • Sabun ile yapılan bağlama büyüleri
  • Eşleri bağlama büyüleri
  • Giden sevgilileri geri getirme büyüleri
  • Kocayı bağlama büyüleri
  • Adet kanı ile yapılan bağlama büyüleri
  • Deve derisi ile yapılan bağlama büyüleri

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Bağlama büyüleri geçmişten günümüze kadar sirayet etmiş manevi ritüellerdir. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler bu alanlarda havas ilimleri ile ilgilenen kişilerden yardım almaları gerekir. Ledün ilimleri veya havas ilimleri, ruhani alanlarda bizim boyutumuzun dışındaki varlıklardan destek alınarak yapılır. Bu nedenle farklı boyuttaki varlıklar ile iletişime geçme becerisine sahip olanlar doğuştan veya sonradan kazanmış olan medyum hocalar, bağlama büyülerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Anadolu bölgelerinde kara büyücü ve kadim büyü kitaplarına sahip olan yaşlı kişiler de bağlama büyülerini yapmalarıyla ünlenmiştir. Tüm bunların dışında bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler kendi başlarına da gerçekleştirebilirler.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Yukarda da yazdığı gibi bağlama büyülerinin pek çok farklı çeşidi vardır. Özellikle iç Anadolu bölgesindeki köylerde ve kasabalarda sık görülen bağlama ve sevgilileri bir araya getirme yarayan büyüler, uygulama biçimlerine göre birbirinden farklı etki süresine ve tesirlere sahiptir. En güçlü bağlama büyüleri arasında kabul edilen manevi ritüeller arasında kadınların adet kanı ile yapılan bağlama büyüleridir. Örnek vermek gerekirse regl kanıyla yapıldığında çok hızlı etki göstermektedir. Bu büyü uygulamasını başarılı bir şekilde olması ve medyum desteğiyle gerçekleştiren kişiler, 3 gün içerisinde istedikleri sonuçları almaktadır. Bunun dışında olan bağlama büyüleri yaklaşık 1 ile 3  hafta arasında değişkenlik göstermektedir.

Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri ak büyüler arasında yer almaktadır ve iyi niyetli büyü olarak adlandırılır. Genelde aile içi sorunları gidermek, aile bireylerinde kopuklukları yok etmek uygulanır. Ancak iyi niyetli bir büyü olsa da yine de işinde uzman tarafından yapılmalıdır. Aksi taktir de kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu büyü sayesinde aralarına birilerinin girmiş sevgililerin veya eşlerin sorununu çözülebilir. Ayrıca bu büyüleri ebeveynlere ve çocuklara da yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu