Büyüler

Aynalı Ebedi Güzellik Büyüsü

Daha çekici olmak ister misin? Bu güzellik büyüsü, görünüşünüzü iyileştirmek veya en azından onunla daha rahat hissetmek için basit bir büyü ritüelidir.

Kalbin güzelliğinden daha ilham verici bir şey olmasa da, bazen fiziksel olarak çekici olmamaktan başka yardım edemeyiz. Durumunuz buysa, güzellik rutininize biraz Magic ekleyin ve dışarı çıkmaya hazırlanırken kendinizi nasıl daha güvende hissettiğinizi fark edeceksiniz.

Bu Büyü Nasıl Çalışır?

Kırmızı Mumlar fiziksel çekim ve tutku, cesaret, manyetizma ve arzu ile ilişkilidir. Alevler gücü, özgüven, hırs ve yenilenme getirebilir.

Aynalar iç gerçekleri yansıtabilir ve ruha açılan bir penceredir. Diğerleri aynanın bilinçli ve bilinçsiz arasındaki engeli temsil ettiğini söylüyor.

Uçucu yağlar, bitkilerin ve bitkilerin büyü gücünü taşır. Bu yağlar, güzellik ve kişisel bakım ile uyumlu enerjik bir atmosfer yaratır: Aloe, Lavanta, Gül.

Gözleriniz ve diğerlerinin gözünde güzel ve çekici olmak için bir güzellik büyüsü ve ilahisi. Bu kolay Wiccan büyüsü ebedi güzellik ve çekicilik içindir.

güzellik büyüsü

Gerekli Öğeler

 • 1 el aynası
 • 1 kırmızı mum
 • Esansiyel yağ (Aloe, Lavanta, Buhur veya Gül)
 • Mumluk veya tabak

Büyü Nasıl Yapılır?

 1. Özel bir alan bulun. Kırmızı mumu bir elinize, diğer yandan aynayı alın.
 2. Mumu mikrofon gibi tutarken aynada kendinize bakın.
 3. En sevdiğiniz şarkıcı, TV sunucusu veya aktör / aktris kadar kendinizden emin görün. Duruşunuzu ve beden dilinizi, sanki gülüyormuş ve zahmetsizce konuşuyormuşsunuz gibi ayarlayın.
 4. Bu güven ve mükemmellik enerjisini kanalize ettikten sonra, aynayı sunağınıza veya masanıza yerleştirin ve mumu iki elinizle tutun.
 5. Güzelliğin güçlü cazibesine bir kapı açmaya hazırlanırken mumunuzu esansiyel yağı kullanarak süsleyin. Bunu yaparken, şu güzellik büyüsünü söyleyin; ” Tanrıçanın yansıması, resmi daha net hale getirin. Yazın ya da kışın aynama bakarım. Önde uyum ve güzellik içinde arka plan. Öz sevgi ve güven ile uyanmak veya uyumak. Güçlü ayna sen benim arkadaşımsın. Yollarımı sonuna kadar kutsa. “
 6. Mumu yakın ve bir mumluk veya tabağa koyun.
 7. Mum yanarken güzelliğiniz veya kişisel bakım rutininizle meditasyon yapın veya devam edin. Aşağıda daha fazla güzellik duası ve meditasyonu bulun.
 8. Aynanız artık kutsandı. Ona iyi bakın ve güzel veya çekici hissetmek istediğiniz her an bu aynayı kullanın.

Bir Güzellik Büyüsü Yapmak İçin En İyi Gün Hangisidir?

Bu ritüel haftanın herhangi bir günü yapılabilir, ancak Cuma en iyisidir. En iyi ay zamanı ilk çeyrek ay evresidir.

Büyüyü Yaptıktan Sonra Mum Kalıntılarıyla Ne Yapmalı?

Asla yanan mumları gözetimsiz bırakmayın! Ayrılmanız gerekirse, mumu üfleyin ve sunağınızda bırakın. Ertesi gün meditasyon yaparken veya şu güzellik dualarından birini söylerken onu yakmaya devam edin. Mumu tüm hafta boyunca sönene kadar yakmaya devam edin. Mum eridiğinde, Teşekkürler derken onu bir çöp kutusuna atabilirsiniz.

Her ne kadar fiziksel çekicilik her zaman tüm sorunların çözümü olmasa da, başkaları tarafından güzel, beğenilmiş ve arzu edilmiş hissetmek bize memnuniyet ve güven verir. İçsel benliğinizi geliştirmek için biraz daha büyü ile çalışmakla ilgileniyorsanız, bu sitede mutluluk ve sevgiyi harekete geçirmek için başka büyüleri deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu