BlogBüyüler

AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

AYIRMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

En Basit Sevgiliden, Eşten Ayırma Büyüsü

Basit bir ayrılık ve bir çift büyü yapmak için, herhangi bir sihirli malzemeye veya deneyime ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan şeyler; çiftin bir fotoğrafı, gelin buketinden birkaç taç yaprağı ve onların yıpranmış giysileri.

Giysilerin her birinden bir parça kesin ve parçaları yanan siyah bir mumun sağına ve soluna koyun. Ardından çiftin fotoğrafını ortasına koyun. Yaprakları yakın ve külleri rakibiniz olan partnerinizin yüzüne sürün. Örneğin, adama aşıksanız ve daha sonra ona bir aşk büyüsü yapmak istiyorsanız, külleri kadının yüzüne sürün.

Fotoğrafı parçalara ayırarak hiçbir parçanın yere düşmediğinden ve kaybolmadığından emin olun. Böyle bir durumda, büyü size yüklenecek, bu yüzden dikkatsizliğiniz için ödenmesi gereken çok yüksek bir bedel. Fotoğrafın tüm parçalarını bir tabağa koyun. Sonra eski paslı makasla giysilerin parçalarını kesin ve onları da tabağa koyun.

Makası üstüne koyun. Daha sonra kâğıt parçalarını ve elbiseleri mumla ateşe verin.

Bunu yaparken şunları söyleyin;

Seni (kadının adı) ve seni (erkeğin adı) parçalıyorum. Asla birlikte olmayacaksınız çünkü her biriniz farklı bir yol izlediniz. Artık senin (kadının adı) izleyeceğin kendi yolun var ve senin de (erkeğin adı) izleyeceğin kendi yolun var. Yollarınız sizi dünyanın zıt uçlarına götürecek, böylece birbirinizi bir daha asla göremeyecek, arkadaşlığınızı asla hatırlamayacak ve bir daha asla birbirinizi sevmeyeceksiniz. “

Küle dönüşene kadar bekleyin. Külleri bir kâğıt veya zarfa toplayın, çiftin evine gidin ve külleri ön kapılarının önüne dökün. Bir çifti ayırmak için büyünüzde kullandığınız tabağa bir parça çiğ et koyun. Dışarı çıkın ve bu tabağı başıboş bir köpeğin önüne koyun. Köpek eti yediğinde, bu ritüelin tüm olumsuz yan etkilerini devralır. Tabağı yere bıraktıktan sonra arkanızı dönün ve uzaklaşın. Tabağı eve getirmeyin. Ne sizin ne de akrabalarınızın hiç kullanmadığı yeni bir tabak olması gerektiğini unutmayın.

Büyüler Tehlikelidir Herkes Yapmamalı !

Bu tarz büyüler ancak işinde uzman gönül gözü açık ve ilim sahibi bir gerçek medyum tarafından yapışır ise çok daha başarılı olabilir ve sonuca ulaşabilir. Bu yüzden bizim size tavsiyemiz işine hakim bir medyum ile irtibata geçmeniz olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu