2010-2020 Arşiv

Ayetel Kursi ile Yapılan Kilit Büyüsü Tarifi

Kilit Büyüsü Kullanım Amaçları

Yapımı dünya çapında çok yaygın olan kilit büyüsünün birden fazla yapılış amacı vardır. Hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılır. Fakat, asıl amacı birini kendinize aşık etmek, bağlamak, kapanan kısmeti açmak, evi terk eden eşinizi eve geri döndürmek ve işiniz yolunda gitmiyorsa kısmet açmaktır. Bunlar, kilit büyüsünün iyi niyetle yapılan amaçlarındandır. Kıskandığınız çiftleri ayırmak, işlerin kötüye gitmesini istemek, ruhsal açıdan birini huzursuz etmek, kısmetleri kapatmak, şansı iyi olanın kısmetini kapatmak gibi amaçlar da kilit büyüsünün kötüye kullanımıdır. 

Ayetel Kursi ile Kilit Büyüsü Yapmak Mümkün müdür?

Ayetel kursi ile kilit büyüsü yapmak isteyenler öncelikle alanında uzman medyumlara danışmalıdır. Sevdiğin insanı kendine bağlamak için yapılan büyüde asma kilide ihtiyacınız vardır. Öncelikle güzelce abdest alıp besmele-i şerif çekildikten sonra asma kilide tılsımlı sözcükler söylenmeye başlanmalıdır. Kilit büyüsünün daha etkili olması için kilit bir balmumu ile iyice sarılır. Böylelikle daha çok sağlamlaştırılan kilit, büyünün etkisini artıracaktır ve daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır. 

Bu tılsımlı sözcükler söylendikten sonra, eğer amacınız birinin kısmetini kapatmaksa kilit kapatılır. Eğer ki amacınız sevenleri kavuşturmak ise sözler kapalı konumdaki kilide söylenir ve okuma bittikten sonra açılır.

Ayetel Kursi ile Yapılan Kilit Büyüsü Tarifi

Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm. 

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm 

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem. 

Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim. 

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm.

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma. 

Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.

 

Ayetel kursi ile yapılan kilit büyüsündeki en önemli nokta, kesinlikle tek başınıza yapmamanız gerektiğidir. Bu büyü için en doğru zamanı ve ritüelleri sizin için gerçek medyum yapacaktır. Aksi taktirde büyüde yapılan bir yanlış sonucunda tehlikeli sonuçlar doğurabilir. 

Ayetel Kursi ile Yapılan Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evinizde büyü yapıldığını düşündüğünüz bir asma kilit bulduysanız Ayetel kursi okuyarak kilidi açabilirsiniz. Daha sonra kilidi 3 gün boyunca sirkeli suda bekletin. Tüm büyülerde olduğu gibi Nas ve Felak sureleri büyünün etkilerini üzerinizden atmak için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Fakat, büyünün hala hayatınızdan gitmediğini düşünüyorsanız güvenilir medyuma danışarak çözüm bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu