2010-2020 Arşiv

At Nalı Büyüsü Nedir?

At nalı büyüsü en etkili büyüler arasındadır. Bu büyüyü yaptırmak için medyum veya hocalarla doğru bir şekilde iletişime geçilmesi gerekir. Hoca ve medyumlar sizlere her konuda yardımcı olacaktır. At nalı büyüsü, gerçek hoca ve medyumlar tarafından yapılması taktirde tutma şansı daha yüksek olur. Büyüler çok eski dönemlerden bu yana yapılan ritüellerdir. At nalı büyüsü bağlama ve aşk büyüsü gibi karşı tarafı etkilemeniz yaramaktadır.

At Nalı Büyüsü Yaparken Dua Nasıl Okunmalıdır?

At nalı büyüsü yaparken duaların okunması büyünün önemli unsurlarından biridir. Dua okunması sırasında kişi mutlaka okuduğu duaya inanması gerekmektedir. Dualar kesinlikle öylesine okumamanız gerekir. Dua okunurken aşağıdaki adımlara dikkat ederseniz büyünüz etkili ve hızlı bir şekilde tutmaktadır;

  • Duaları okumadan önce niyet etmeniz gerekir. Niyetiniz eski eşinizi size geri getirmek için ise, duaya başlamadan eski eşimin bana geri gelmesini istiyorum diye başlayın.
  • Dua ederken dua kaynaklarını iyi araştırmanız gerekir. Ne olduğu belli olmayan duaları okumayın. Duayı okunmadan önce Türkçe anlamına bakabilirsiniz.
  • Duayı okunurken bulunduğunuz yer ve koşul önemlidir. Bulunduğunuz yer mümkünse loş veya karanlık olmalıdır. Dua okuyan kişi asla rahatsız edilmemelidir.
  • Dua okunduğu zaman dikkatiniz dağılırsa veya bir kişi yüzünden dua yarım kalırsa, duayı en baştan başlamanız gerekir.
  • Duayı okuyan kişinin aklında gündelik problemler, işler veya buna benzer meşguliyetler olmaması gerekmektedir. Kişinin aklında sadece dua olmalıdır.
  • Dua okunduğu gün ne zamansa, ertesi gün aynı saate dua okunmalıdır. İslam alimlerinde ya yatsı namazında ya da sabah namazında at nalı büyüsü yapılması gerektiği söylenmiştir. Fakat en önemlisi duanın huşu ile okunmasıdır.

At Nalı Büyüsü

Kırmızı Kurşun Kalem Kullanarak At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı kurşun kalem ile at nalı büyüsü yapmak mümkündür. Özellikle sevdiğiniz kişi sizi terk ettiyse geri getirmek için bu yöntem çok faydalıdır. Kırmızı kurşun kalem ile büyü yapacaksanız kalemin mutlaka yeni olması gerekir. Eğer evde bir kalem bulursanız bu kalem ile büyü sakın yapmayın. Bulduğunuz kalemle büyü tutmaz. Kırmızı kalemi yeni aldıktan sonra kalemin ucunu besmele çekerek açın. Kalem tıraşın da yeni almış olmanız gerekir. Ardından kırmızı kalemle çizimlerin ve yazı yazılması gerekir.

At nalı büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız öncellikle bir a4 kağıt almanız gerekir. Daha sonra kağıdın üzerine 5 kere büyü yapmak istediğiniz kişinin adı yazılması gerekmektedir. Adını yazdığınız sırada ismini dışarıdan sesli bir şekilde okuyun. İsmi yazıldıktan sonra sembol çizimine geçmeniz gerekir. Kağıda çizerken mümkün olduğunca aynı olmasına dikkate edin. Daha sonra kişinin fotoğrafını çizim yaptığınız kağıdın üzerine yapıştırılır. Yapıştırmak için bant kullanabilirsiniz. Sıvı yapıştırıcıları kullanmayın.

Büyü için tılsımlı sözler hazırlandıktan sonra, tılsımlı büyü yapan kişinin yatağının altına zarar görmeyecek şekilde konmalıdır. Yaklaşık üç gün boyunca tılsımlı büyü yatak altında kalmalıdır. Üç günden sonra kendinize bağlanması istediğiniz kişinin yaşadığı eve gitmelisiniz. Evin giriş kapısına veya evin içerisine duayı saklamanız gerekir. Bir hafta sonra dua konulduğu yerden alınması gerekir. Kişi bu işlemleri yaptıktan sonra biraz beklemeniz gerekir.

At Nalı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

At nalı büyüsünün tesiri çok çeşitlidir. At nalı büyüsünün etkilerini görebilmeniz için biraz sabırlı olmanız ve gerekenleri doğru bir şekilde yapmanız gerekir. Eğer büyünün gerekliliklerini yerine getirmezseniz büyüden fayda sağlayamazsınız. Büyüyü yaptıracağınız kişiyi seçmekte önemlidir. Deneyimi olmayan hoca veya medyumlara gitmeniz taktirde büyüler işe yaramayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu