2010-2020 Arşiv

Aşkı Çekmek İçin Aşk Büyüsü

Ruh eşlerini bulmak zordur ve herkesin birden fazla ruh eşi olsa da, en iyi eşleşme olan ruh eşini bulmak en büyük zorluktur! Bir ruh eşi bulunduğunda, bazen ilgilerini korumak ve kişiyle kararlı bir ilişki kurmak son derece zor olabilir. Sonuçta, ruh eşleri bile inatçı olabilir ve tüm ilişkilerin düzgün bir şekilde gelişmesi için gerçek bir dirsek yağı gerekir. Bununla birlikte, bir ruh eşinde dikkati çekebilecek ve en büyük tutkuyu harekete geçirebilecek son derece güçlü ruh eşi aşk büyüleri vardır. Aşk büyüsü, bir ömür boyu bağlılık yaratarak bir ruh eşini çekebilir.

Güçlü Soulmate Cazibe Büyüsü

Daha güçlü ruh eşi büyüleri ve cazibe/aşk büyüleri özelleştirilmiştir. Yine de, bunun gibi basit cazibe büyüleri bir ruh eşini çekmeye yardımcı olabilir.

Soulmate Cazibe Büyüsü için Malzemeler

 • 2 yemek kaşığı bal
 • 1 yemek kaşığı tuz
 • 1 yemek kaşığı Altın Mühür
 • 1 adet ruh eşi taşı veya kristali (ritüele dahil etmek için yukarıdaki ruh eşi bileşenleri listesinden en az bir taş seçin)
 • 1 adet fotoğraf (büyü hedefinin bir fotoğrafı, çoğu zaman bu büyüyle birlikte, bu sizin bir fotoğrafınız anlamına gelir)
 • 1 yemek kaşığı nane, ezilmiş
 • 1 yemek kaşığı Papatya, Tarçın veya Zencefil
 • 1 adet kavanoz
 • 1 adet kağıt Parçası
 • 1 adet kırmızı Mum
 • 1 adet kaşık veya donuk kap

Aşk Büyüsü

Soulmate Cazibe Büyüsü için Adımlar

Adım 1: Tam adınızı ve doğum tarihinizi (ya da büyünün adının hedefini) muma kazıyarak başlayın.

Adım 2: Kırmızı mumu yakın ve gözlerinizi kapatın, birkaç dakika meditasyon yapın ve hedef için “ideal ruh eşini” hayal edin (hedef kendiniz olsanız bile).

Adım 3: Gözlerinizi açın, hedefin tam adını ve doğum tarihini, ruh eşinde bulunması gereken bazı niteliklerle birlikte kağıda yazın.

Adım 4: Kağıdı ateşe verin ve kavanoza bırakın.

Adım 5: Tüm bitkisel malzemeleri mason kavanozda birleştirin ve şu sözleri üç kez söyleyin: “Bu sunularla, bu kaba gerçek bir ruh eşini çekme gücü veriyorum.”

Adım 6: Seçilen kristali veya taşı kavanoza ekleyin ve şu kelimeleri üç kez tekrar edin: “Bu kaba bu taşın katalizörü ve kalbimin katalizörü ile yüklüyorum.”

Adım 7: Fotoğrafı tutarken birkaç dakika daha meditasyon yapın.

Adım 8: Fotoğrafı kavanoza ekleyin.

Adım 9: Mumu üfleyin ve üstte eriyen balmumu cam kavanoza dökün.

Adım 10: Kavanozun ağzını kapatın ve üç kez “Onu gerçeğe getirin, o halde olsun” deyin.

Adım 11: Kavanozu yatağınıza en yakın çekmecede tutun, böylece uykunuzda auranıza karışabilir. Kavanoz, ruh eşinizi çeken bir mıknatıs gibi çalışır ve güçlü bir şekilde auranıza gerçek bir ruh eşini çeker.

Yeni Bir Aşkı veya Ruh Eşini Çekmek İçin Daha Fazla İpuçları

Aşk büyüleri, etki ve kişiselleştirme için geniş çapta ayarlanabilir. Bir aşk büyüsü ne kadar özelleştirilirse, çoğu zaman sonuçlar o kadar hızlı olur. Bunlar, yeni aşkı çekmek ve bir ruh eşi büyüsüne ekstra bir destek vermek için en iyi ipuçlarından ve önerilerden bazıları;

Aşk Büyüsü Parfüm

Parfümler, bir aşk büyüsünün maksimum potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmanın en kolay yollarından biridir. Yeni bir aşkı, eski bir sevgiliyi veya bir ruh eşini çekecek pek çok uçucu yağ ve parfüm (bunlardan bazıları, Nane gibi yukarıdaki cazibe bileşenleri listesine uyan) vardır. Aşk büyüsü, profesyonel bir aşk büyüsü ritüeli veya medyum tarafından yaptırılmış olsa bile, biraz aşk büyüsü yağı veya parfüm uygulamak faydalı olabilir. Parfüm, büyü yapılırken ve ruh eşi fiziksel olarak mevcut olduğunda bir etkiye sahip olacaktır.

Cazibe ve Aşk Büyüsü Mumları

Bir aşk büyüsünde mumlar neredeyse her zaman fark yaratır. Aşk büyüsü üçüncü şahıs bir büyü ritüeli tarafından yapılsa bile (daha güçlü büyüler için açıkça tercih edilir), ev içinde kırmızı ve beyaz mumların yakılmasına yardımcı olur. Mumlar, bir ton çevresel enerji yaratmalarına izin veren özel bir güce sahiptir. Bu çevresel enerji Evreni etkiler, dünyaya niyet ve arzu sunar. Niyet ve arzu ruhsal olarak etkiye dönüşür ve büyü yapmak söz konusu olduğunda, etki sonuç demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu