2010-2020 Arşiv

Aşkı Çekecek Büyüler

Bu, hayatınıza sevgiyi çekmeye yardımcı olmak için kristaller ve gül güçlerini kullanan kolay ama etkili bir büyüdür. Aşkı çekecek büyüler, kaybedilen aşkı kurtarmak veya yeni aşkı çekmek için kullanılabilir.

Bu Büyü Neden Çalışır?

Kristaller fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeyde çalışır. Birini sizi sevmeye zorlamak için kristalleri kullanamasanız da, sizi ruhsal ve koşulsuz sevginin ışınına bağlayabilirler. Sadece doğru niyete sahip kristalleri kullanın. Aşkı çekecek büyüler, kayıp bir aşkla uzlaşmak veya yeni bir aşk bulmak için bu büyüyü kullanın.

Malzemeler

 • 1 Sevgi dolu bir bağ hissettiğiniz kristal (İyi örnekler: Gül Kuvars, Ametist, Granat, Pembe Turmalin, Kehribar, Lapis Lazuli, Aytaşı, Turkuaz, Şeffaf Kuvars, Yakut ve İnci)
 • Gül Esansiyel Yağı

Talimatlar

 1. Kristalinizi veya değerli taşınızı seçin.
 2. Kristali baskın elinizde tutarken, hayatınıza neyi (veya kimi) çekmek istediğinize odaklanın.
 3. Birkaç dakika için bunun nasıl olabileceğini gözünüzde canlandırın.
 4. Kristale 2 damla gül esansiyel yağı dökün.
 5. Hala kristalinizi tutarken yüksek sesle şu büyüyü söyleyin: “Sevgi dolu bir elin verdiği bir kristal gibi, eşimi güneşin altında buluyorum, en saf aşk için, bırakın yapsın. Böylece kalplerimiz sonsuza dek bir olacak.”
 6. Kristali öpün ve çantanıza, çantanıza veya cebinize koymadan önce kurumasını bekleyin. Mükemmel eşiniz gelene kadar yanınızda bulundurun. Güvenli bir yere koyduklarında.

Sizlere bir aşk büyüsünden daha bahsedeceğiz. Bu güçlü aşk büyüsü, niyetlerinizin gücünü Tanrıça’nın yardımıyla belirli bir nesneye aktarmak için kullanın.

aşkı çekecek büyüler

Bu Büyü Neden Çalışır?

Kırmızı Mumlar sevgi ve tutku çekmek için kullanılır. Gül ve Tuz banyosu negatif enerjileri uzakta temizlemek ve büyü için hazırlık niyetlerinizi odaklanmak idealdir. Tanrıça’nın yardımıyla niyetinizin gücünü bir çekicilik bileziğine aktarmak için bu güçlü aşk büyüsünü kullanın.

Malzemeler

 • 3 Damla Gül Özü Yağı
 • 1 yemek kaşığı deniz tuzu
 • 1 Beyaz Mum
 • Bilezik
 • 4 Kırmızı Gül
 • 4 Kırmızı Mum

Talimatlar

 1. Hızlı bir duş alın ve sıcak bir banyo hazırlamaya başlayın.
 2. Banyo doldukça bir çorba kaşığı Deniz Tuzu alın ve üzerine 3 damla Gül Esansiyel Yağı dökün.
 3. Beyaz bir mum yak ve hafif bir müzik çal. Yıkanın ve rahatlayın. Islanırken sizi olumsuzluktan arındıran tuzun ve vücudunuzu sevgi ve ışıkla dolduran gül yağını hissedin.
 4. Sevgi dolu bir enerji ile yüklendiğinizi hissettiğinizde rahat kıyafetler giyin ve dört Kırmızı Mumu sunağınıza, her bir ana noktaya bir tane yerleştirin; Kuzey, Doğu, Güney ve Batı.
 5. Dört kırmızı gülü ortaya yerleştirin ve bilekliğinizi üstlerine koyun.
 6. Mumları yak, gözlerini kapat ve derin bir nefes al.
 7. Aşağıdaki Büyüyü 3 kez tekrarlayın: “Sevgili Tanrıça, Anne ve Tanrı. Sevgi, İnanç, Güven ve Sadakattir. Kalbim deniz gibi huzursuz. Aşkım geliyor Öyleyse öyle olsun ”.
 8. Bileziği alın ve derin nefes almaya devam ederken tercih ettiğiniz bileğinize (veya ayak bileğinize) takın. Mumlar yanmaya devam ederken meditasyonda oturun. Aşk durumunuz üzerine düşünmek için bu anı ayırın ve hayatınıza aşk getirmenin yolunu açmaya odaklanmaya çalışın.
 9. Bileziğiniz artık kutsanmıştır, bu da sizin niyetiniz ve sevgi arzularınızla suçlandığı anlamına gelir. Her dışarı çıktığınızda giyin, böylece size iradenizi ve hayatınızda daha fazla sevgi çekmeye yönelik yeni yolunuzu hatırlatacaktır. Mumları söndürün ve her şeyi bir gece sunağınızda bırakın.
 10. Ertesi sabah, tüm kalıntıları gömün ya da onları çöpe atıp “Teşekkürler” diyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Geri bildirim: Wicca Aşk Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu