2010-2020 Arşiv

Aşk ve Cazibe İçin Bir Tılsım

İyi bir sihir bilgisine sahip insanlar, aşk ve cazibe için bir tılsım, astrolojinin kötüye kullanılması gibi onlara zarar verebileceğinden her zaman endişelenirler. Kafanız karışırsa ne demek istediğimizi açıklayalım. Sihir son derece güçlü bir ilaç gibidir. Küçük dozlarda büyülü yardım aldığınızda, üzerinizde olumlu bir etkisi olur. Ama kötüye kullanıp çok fazla aldığınızda zehir gibi etkiler sizi. Astroloji yanlış kullanıldığında çok ciddi sonuçlar doğurabiliyorsa, sihri yanlış kullanırsanız neler olabileceğini hayal edin.

Astroloji, kişisel ve ticari başarıya ulaşmak, aşkı bulmak ve mutlu olmak için hangi yönü izleyeceğinizi bulmak için kullandığınızda yardımcı olur. Küçük sorunlardan kaçınmak için her gün kullandığınızda, sorunlar kaybolmaz, karmanızda birikirler. Bir noktada onlardan çok fazla var ve taşıyorlar. İnsanlara bütünlüklerini sınamak veya daha iyi bir insan olmak için ders olarak küçük sorunlar verilir. Aynı şey bekar olmak ve yalnız hissetmek için de geçerlidir. Genellikle yanlış veya kötü seçimlerden ve yanlış öz değerlendirmeden veya diğer insanların yanlış değerlendirilmesinden kaynaklanır. Değiştirdikten sonra birini bulacaksın.

İyi bir sihir bilgisine sahip olan ve bunu bilen insanlar, sevgiyi cezbetmek için bir muskanın, kaçındıkları ve karmalarında olan bu sorunları serbest bırakıp bırakmayacağını merak etmekten kendilerini alamazlar. Bu soruya bu yazıda cevap vermeye çalışacağız.

Bir Aşk Cazibe Tılsımı

Başlangıç ​​olarak, karma durumunuz, aşk çekicilik tılsımınızın sihrinin türüne bağlıdır. Eğer bu kara büyüyse, büyü uygulayıcısı ile çalışmaya başladığınız anda sorunlar başlayacaktır. Aşağıda dünyanın en tehlikeli büyü dallarının bir listesi bulunmaktadır (en tehlikeli olandan başlayarak):

  • Voodoo büyüsü;
  • Mezarlık büyüsü;
  • Hayvan kurbanlarını içeren büyü;
  • Kan içeren büyü;
  • Çingene büyüsü;
  • Geleneksel Avrupa büyüsü.

Yukarıda sayılan büyü dallarından biriyle yaratılan bir büyü tılsımı, karmanıza ciddi zararlar verecektir. Bunun için hiçbir şey yapmadan sevileceksiniz – daha iyi bir insan olmanıza veya en iyi niteliklerinizi göstermenize gerek kalmayacak. Hedefi kişisel kölenize bile dönüştürebilirsiniz ve o sizi yine de sevecektir.

Cazibe İçin Bir Tılsım

Genellikle başkalarını bu tür sıkıntılara sokan insanlar, sonunda çok benzer bir şey yaşarlar. Hedefe verdiğiniz acının aynısını yaşayacaksınız. Kara büyü insanları mutlu etmez. Onunla çağrılan aşka kıskançlık, kaygı ve ıstırap eşlik eder. Kara büyü kullananların hayatı bir film olsaydı, mutlu sonla bitmeyen yürek burkan bir drama olurdu.

Bir kişi sadece kısa bir süre için köle haline getirilebilir (kara büyünün yaptığı tam olarak budur). Er ya da geç bu kişi tekrar özgür olacak ve ayrılmak isteyecektir. Sadece beyaz büyü tılsımları, insanlara temelde sonsuz sevgi vererek çok uzun süre etkili kalabilir. Bununla birlikte, bir aşk tılsımı bir koşulda etkili kalabilir – hedefi seversiniz ve tılsımı pozitif enerjinizle beslersiniz.

Yapabileceğiniz en iyi duygular, hayaller ve eylemlerle sevgiyi çekmek için tılsımınızı beslemeyi reddettiğinizde, kötü karmaya katkıda bulunursunuz. Ancak her gün daha iyi bir insan olmaya çalışırsanız ve hedefi mutlu etmek için elinizden gelenin en iyisini yaparsanız, sonuçta daha mutlu bir hayata yol açacak olan iyi karmaya katkıda bulunacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu