Büyüler

Aşk İçin Bal Kavanozu Büyüsü

Günümüzde insanlar aşk için yapılan bal kavanozu büyüsü yerine şekerli aşk büyüsü yapma eğilimindedir. Her şeyden önce, günümüzde kaliteli doğal bal bulmak daha zor. Aynı zamanda şeker elde etmek çok kolaydır. Ancak, şeker aşk büyülerinin modern egregorları meşgul ettiğini unutmayın. Fena değiller ve bu tür büyüler oldukça etkili olabilir. Ama (sihirden pek anlamayanlar tarafından) “antik tanrılar” olarak adlandırılan eski egregorların desteğini istiyorsanız, ballı aşk büyüleri yapın.

Bu tür büyüler tek bir amaç için yapılır – hedefin süptil bedenlerinde ciddi bir değişiklik yapmadan ve bilinçli zihnini etkilemeden sizi dünyanın en güzel insanı olarak görmesini sağlamak. Bu tür büyüler erkekler ve kadınlar tarafından yapılabilir ve ne olursa olsun etkilidirler. Hedefi şahsen tanıdığınızda veya sizden hoşlandığını bildiğinizde veya hedefle arkadaşsanız harikadırlar. En iyi gösterge, karşılaştığınız zaman hedefin size her zaman gülümsemesidir. Bu şekilde bal aşk büyünüz etkili olacaktır. Hedef size hiç gülmüyorsa ve sizi zar zor fark ediyorsa, profesyonel bir sihir uygulayıcısı tutun. Sizden farklı olarak hedefi daha zor ve sofistike aşk büyüleriyle etkileyebilecektir.

Bal Kavanozu Büyüsü

Kavanoz Aşk Büyüsü

Bir bal kavanozu aşk büyüsü yapmak için sıkı vidalı kapaklı yeni bir kavanoza ihtiyacınız var. Kavanozu büyü için hazırlamanız gerekiyor. Başlamak için, sterilizasyon amacıyla kaynar suya koyun. Kavanozu ve kapağı havluyla silmeyin, havayla kurutun. Muhtemelen sol camda biraz su lekeleri olacaktır. Onları yeni bir havluyla çıkarın. Kavanozun kapağını ters çevirerek güneşe çıkarın. Güneş doğmadan birkaç dakika önce çıkarın ve gün batımından birkaç dakika önce geri getirin. Arka arkaya yedi gün boyunca tekrarlayın. Günlerden herhangi biri güneşli değilse veya yağmurluysa, atlayın ve bir sonraki güneşli günde devam edin. Güneşli bir günde kısa bir yağmur varsa, dikkate almayın. Güneş ışığına maruz kalan kavanozun enerjisi nötralize edilecek ve kavanoz, ona bir sonraki dokunan kişinin enerjisi ile yüklenecek ve bu kişi siz olacaksınız.

Kavanoz hazır olduğunda bal arısı bahçesine gidin. En yakını hala oldukça uzakta olsa bile oraya gidin. Sonuç çabaya değer. Sahibinden kavanozu balla doldurmasını isteyin (koyu saçlıysanız koyu, sarı saçlıysanız açık). Bal, önünüzdeki bir kovandan alınmalı ve elinizdeki kavanoza dökülmelidir. Kavanoza senden başka kimse dokunmamalı. Aşağıdaki araçları ve aksesuarları önceden hazırladığınız eve gidin;

  • İki beyaz mum;
  • Beyaz bir masa örtüsü;
  • Çift şamdan;
  • Hedefin resmi;
  • Resminiz (hedefin resmiyle aynı boyutta);
  • İki alyans;
  • Sihirli bir makas.

Masa örtüsünü masanın üzerine yayın. Şamdanı masanın ortasına koyun. Mumları içine koy ve yak. Önce uzun kuru bir çubuğu çakmakla yakın, ardından mumları uzun kuru çubukla yakın. Işığı kapatın ve panjurları kapatın. Bal kavanozunu masanın üzerine koyun, kapağını çıkarın ve yanına koyun. Adamın resmini sağa, kadının resmini sola koyun. Alyansları buna göre resimlerin üzerine koyun.

Saçınızın bir tutamını kesmek için sihirli makasınızı kullanın. Saçın uzunsa hiçbir şey yapma. Kısa saçlarınız varsa, alyansları birlikte bağlayabilmek için birlikte bağlayın. Alyansları birbirine bağlayın ve bir kenara koyun. Adamın resmini sonuna kadar balın içine koy. Resim, duvarın yanındaki kavanozda durmalıdır. Balın içine kadının resmini de koy. Resimler birbirine bakmalıdır. Saçı balın içine koyun ve batarken deyin. Eğer bir erkeksen; “Ben (tam adın) seni (kadının tam adı) karım ilan ediyorum. Kaderlerimiz tarafından bir araya getirildik. Kaderimiz asla ayrılmamıza izin vermeyecek. Sen (kadının tam adı) benim olacaksın ve ben (tam adın) senin olacak.

Eğer bir kadınsanız; “Ben (tam adın) seni (adamın tam adı) kocam ilan ediyorum. Kaderlerimiz tarafından bir araya getirildik. Kaderimiz asla ayrılmamıza izin vermeyecek. Sen (adamın tam adı) benim olacaksın ve ben (tam adın) senin olacak.

Halkalar yarıda durursa, asla dibe değmez, büyüyü 12 kez daha söyleyin. Sonra kavanozu kapatın, mumları üfleyin ve 24 saat sonra geri gelin. Halkalar hala balın içinde yüzüyorsa, birlikte olmayacağınızın işaretidir. Büyünle ona yardım edemezsin. Neyse ki, profesyonel bir büyücü kiralayabilirsin ve o bunu senin için üstlenebilir.

Yüzükleri bulursanız, bu harika bir işaret. Kavanozu mutfakta bir rafa koyun (önceden o raftan diğer her şeyi çıkarıp temizleyin). Orada durmasına ve sizi ve diğer önemli kişiyi etkilemesine izin verin. Bir süre sonra hedef size ilgi duyduğunu gösterecektir. Bir bal aşk büyüsü ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilir, ancak bunun ne kadar güçlü ve kalıcı olacağına bağlı olacaktır.

Sihrin sadece seni ve sevdiğin kişiyi bir araya getirebileceğini asla unutma. Bu kişiyi sana aşık tutamaz. Örneğin, ne kadar yetenekli ve profesyonel olursa olsun, karşınızdakini umursamazsanız, bencil davranırsanız, kıskanırsanız ve eşinizi aldatırsanız ilişkiniz uzun sürmez. Bir ilişki (evlilik için de geçerlidir), eşinize eşinizden almak istediğiniz kadar sevgi ve nezaket verdiğiniz sürece hayatta kalır. Bu durumda beyaz büyüler ve beyaz büyü büyüleri çok faydalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu