2010-2020 Arşiv

Aşk Hayatınızı İyileştirecek Güçlü Takıntı Aşk Büyüleri

‘Beni sevdiğim gibi sevmiyor’. Bu aşıklar arasında ortak bir ifadedir. Çoğu ilişkide, tabiri caizse, aşk dengesizliği vardır. Ya o seni daha çok seviyor ya da seviyor. Bu bir dengesizlik oyunudur. Bu, şu anki hayatınız gibi geliyorsa, yelkenlerinizi ayarlama zamanınız gelmiştir. En azından kendine biraz sevgi ver. Hayat kısa. Ve arzuladığınız aşk olmadan mutlu bir şekilde yaşama şansı minimumdur.

Takıntı Büyüler

En basit ifadeyle, takıntı aşk büyüleri, sevdiğiniz kişinin sizi eşit ölçüde ve bazen daha fazla sevmesini sağlamak için yapılan büyülü büyülerdir. Romantik birliğin kesin kaynakları ve yaşamdaki mutluluk kaynağınızdır. Çok sevdiğin kişinin seni aynı şekilde sevmesini istiyorsan, aşağıda açıklanan takıntı büyülerinden birini deneyin;

Aşk Büyülerine Karşı Wiccan Takıntısı

Wiccan takıntı aşk büyüleri Afrika’da başladı ve orada alınan büyülerin çoğu güçlüydü. Bu nedenle, büyüler çok saygı görüyordu. Zamanın ilerlemesiyle birlikte, performansları yararlı amaçlar için oldukça işlevsel olarak tanımlandı.

İlişkilerin nedenlerinden dolayı kucaklanmadan yıllar önce ve şimdi medyumlar tarafından sevgi ve ayrılıkla özdeşleşmiş sorunları iyileştirmek için coşkuyla reçete ediliyor. Bir Wiccan aşk büyüsü, sevgilinizi bunaltmak ve onun yabancıların kontrolü altına girmesini engellemek için kullanılan yararlı bir varlıktır. Takıntı büyüsü genellikle arzularınızın gerçekleşmesi için kullanılır. O olağanüstü kişiyi hayatınıza çekmeye çalışır. İyi kullanılırsa, Wiccan saplantı aşkı arzunuzun gerçekleşmesini sağlayabilir.

Mum Takıntı Aşk Büyüsü

Mum takıntısı aşk büyüsünün işe yaraması için tam da ihtiyacınız olan şey budur. Senin ve o çok sevdiğin kişi arasındaki en ufak bir çekim.

Bu güçlü takıntı aşk büyüsü, sizinle o özel kişi arasındaki enerjiyi büyütür. Yapmanız gereken tek şey enerjinin akmasına izin vermek ve bu sizin iyiliğiniz için çalışacaktır. Diğer sihirde olduğu gibi, mum takıntısı aşk büyüsü tezahür etmek için rengin gücünü kullanır.

Mum takıntısı aşk büyüsü, aşkı, tutkuyu ve seksi kışkırtmak için kırmızı bir mum kullanır. Romantizmi kışkırtmak için pembe bir mum kullanılır.

takıntı aşk

Saç Takıntısı Aşk Büyüleri

İnsan vücudunun parçalarını kullanan aşk büyüleri binlerce yıldır kullanılmaktadır. Güçlüdürler, hızlıdırlar ve uzun süre aktif kalırlar. Geriye dönüp bakıldığında, çok tehlikelidirler ve kalıcı ruhsal hasara ve hatta ölüme yol açmaları muhtemeldir.

Endişelenmeyin. Bu etki, evrene gönderilenin sadece pozitif enerji olması ve gerekli prosedür kullanılarak yapılmasıyla ortadan kaldırılabilir. Bu büyüleri yapma prosedürleri, cinsiyetlerin kombinasyonuna bağlı olarak çok sayıda ve farklıdır. Örneğin, bir kadını cezbetmek isteyen bir erkekseniz, kullanılacak prosedür erkekleri çeken erkeklerin, erkekleri çeken kadınların ve kadınları çeken kadınlarınkinden farklı olacaktır.

Sonuç olarak, herkes için her şey var. Aşkta umutsuzluğa kapılmayın, ancak bir saç tutkusu aşk büyüsü kalbinizi kırık parçalar olarak hayatta kalmaktan koruyabilir.

Nasıl Çalışır?

Saç tutkusu aşk büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi, sevmek istediğiniz kişiden bir tutam saç kullanır. Tek yapmanız gereken kişinin tarağından veya banyo lavabosundan en az bir tutam saç almaktır.

Büyü yapmak, sevdiklerinizi bedenine ve ruhuna hitap ederek büyüleyerek çalışır. Ruhuna doğrudan erişim sağlar, böylece hemen sizi yalnız başına çekmeye başlayacaklardır. Aşkı hissediyorum? Sadece saç tellerine bakın ve etrafınızdaki havayı aşktan başka bir şeye dönüştürmeme izin verin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu