2010-2020 Arşiv

Aşk Cazibesi Bilezikler

Sıradan tılsımların aksine, aşk tılsımı bilezikler taktığınızda başkaları tarafından gerçekten fark edilmez. Onlarla çalışmanın da kendine has özellikleri var. Düzenli tılsımlar, düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmenize izin vererek zihninizin gücünü güçlendirirken, aşk bilezikler sizi – bedeninizi, zihninizi ve dokunuşunuzu – büyülü bir araca dönüştürür. Bileğinize taktığınız bir aşk bileziği ile dokunuşunuz sevdiğiniz kişiyi sonsuza kadar değiştirebilir ve bu kişi size karşı sevgi duymaya ve ilgi göstermeye başlar. Bu bileklik ile örneğin kocanızın saçlarına dokunarak onu kıskançlık ve öfkeden vazgeçirebilir ve saf şifa enerjisinin tek kaynağı olarak sizinle birlikte olmak istemesini sağlayabilirsiniz. Diğer bir fark da, bilekliğinizi duş alırken veya nehirde veya denizde yüzerken de dahil olmak üzere her zaman takmanız gerektiğidir.

Aşk Tılsımı Bilekliği

Şaşırtıcı bir şekilde, bir bileziğin yapıldığı malzemelerin maliyeti, sihirli değerini nadiren yansıtır. Bu nedenle, altın veya platin işlemeli bilezikler veya değerli taşlarla kaplı bilezikler satın almanın bir anlamı yok. Profesyonel bir sihirbaz, aşkın cazibesini veya çekiciliğini artırmak için birkaç asma, meşe veya kavak dalıyla çok güçlü bir aşk bileziği yapabilir. Evet, bu bileklik uzun sürmeyecek ve tüm kadınlar veya erkekler onu takamaz, ancak getirdiği sonuçlar hala oldukça etkileyici.

Bununla birlikte, profesyonel sihir uygulayıcıları, sahiplerine mümkün olduğunca uzun süre hizmet etmek için daha uzun ömürlü ürünler üretme eğilimindedir. Ayrıca 10-20 yıl içinde sevgiye, özene ve ilgiye de ihtiyacınız olacağını anlamalısınız, bu nedenle uzun yıllar kırılmadan kullanabileceğiniz dayanıklı bir bileklik almalısınız. Bilgin olsun, bozuk büyülü eşyaları onarmak temelde imkansız. Bu durumda, büyücüler eski bozuk olanı tamir etmeye çalışmak yerine yeni bir eser satın almayı önerir. Bu bakımdan sihirli bilezikler bir ayna gibidir. Çatlarsa, hiçbir yapıştırıcı düzeltmenize yardımcı olmaz.

Bilezikler

Farklı burçların farklı bileziklere ihtiyacı olduğunu unutmayın. Aşağıda, burcunuza göre doğru sihirli bilekliği seçmek için bazı yönergeler bulunmaktadır.

Koç – Gücünüze ve bakımınıza ihtiyaç duyanları değil, en azından bazı sorunlarınızı çözmenize ve kariyer başarısı elde etmenize yardımcı olabilecek kişileri çekmek için bir bileziğe ihtiyacınız var.

Boğa – Partnerinizin sadakati veya bir gün partnerinizin size olan aşkını kaybedeceği konusunda endişelenmemenize yardımcı olacak bir esere ihtiyacınız var.

İkizler – Bileziğinizin size biraz cesaret vermesi ve uzun süreli ve güçlü bir ilişki için dengeyi bulmanıza yardımcı olması gerekiyor.

Yengeç – Çekiciliğinizi geliştirmek, cinsel çekiciliğinizi artırmak, korkularınızı ve sizi güvensiz gösteren istenmeyen utangaçlığı yenmenize yardımcı olmak için bir aşk tılsımı bileziğine ihtiyacınız var.

Aslan – Sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmanıza yardımcı olacak bir tılsım gerekir.

Başak – Sizi aldatmadan korumalıdır, çünkü sizi en çok inciten şey budur. Geri kalanına gelince, kendin halletmek zorundasın.

Terazi – Terazi burcunda doğan insanlar yalnızlığa eğilimli olduklarından, onları yalnızlık lanetlerinden, büyülerden ve diğer enerji hastalıklarından korumak için sihirli bir tılsım gerekir.

Akrep – Stresinizi azaltmak ve eşinizi sizi daha fazla takdir etmeye teşvik etmek, sizin için fedakarlık yapmak ve size iyi bakmak için bir aşk tılsımına ihtiyacınız var.

Yay – Sahip olamayacağınız bir şeyin hayalini kurmak yerine sizi gerçeğe döndürecek ve anın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak bir bileziğe ihtiyacınız var.

Oğlak – Bileziğiniz güç ve güven kaynağınız olmalı, sizi düşmanlardan korumalı ve sevgililerinizden barış içinde ayrılmanıza yardımcı olmalıdır.

Kova – Başkaları yerine sizi etkileyecek bir eser seçmelisiniz. Bu burç, güven, güvenlik duygusu ve şu anda aşık oldukları kişinin mutlu olmak için tek şansları olmadığını anlama konusunda yoksundur.

Balık – insanları çekmek ve onlardan kurtulmanıza yardımcı olmak için bir aşk bileziğine ihtiyacınız var. Ruhunuzu oluşturan ve hayatınızın aşkı olan biriyle tanışana kadar mutlu olmayacaksınız, bu yüzden bu kişiyi bulmanıza yardımcı olacak bir bileziğe ihtiyacınız var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu