Büyüler

Aşk Büyüsünün Çalışması Ne Kadar Sürer?

Bir aşk büyüsü ne kadar sürer sorusu, bu yazı bir büyünün çalışması ne kadar sürer genel sorusuna da uygulanabilir.

Büyü Nedir?

İlk olarak, bir büyünün tam olarak ne olduğunu ele alalım. Çünkü bu her zaman net değil, değil mi? Büyü aslında nasıl çalışır?

Sihirli bir büyü, kelimeler, eylemler, büyülü araçlar ve malzemelerle birlikte yaşamsal enerjilerin odaklanmasıdır. Bu enerjiler, çevremizdeki dünyanın duygusal, fiziksel ve ruhsal yönlerini etkilemek içindir. Ne istediğimize bu kadar güçlü bir şekilde odaklanarak, enerjilerin realitemizde hareket etme şeklini değiştirecek ve böylece dileklerimizi etkin bir şekilde yerine getirecek bir lazer ışını yaratmayı umuyoruz. Yapılan şey, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek.

Aşk Büyüsünün Çalışması Ne Kadar Sürer?

Bu soru gerçekten ne tür bir büyü yaptığınıza ve hangi dinden çalıştığınıza bağlıdır. Çeşitli gelenekler vardır ve medyumlar birçok farklı yerden ilham alma eğilimindedir. Bazı büyülerin ortaya çıkması birkaç gün sürebilirken, diğerleri haftalarca veya aylarca çalışmanın ürünü olabilir. Bal kavanozu büyüsü buna iyi bir örnektir. Normalde aylar, hatta yıllar boyunca çalışacakları niyetiyle yapılırlar.

Geleneksel olarak, birçok pagan, büyünüzün sonucunu bir ay döngüsünde (28 gün) görmediyseniz, geri dönüp büyüyü tekrarlamanız gerekebileceğine inanır. Hoodoo’nun bir dizi daha uzun büyüsü var, hatta bazıları büyünün çalışmaya başlamasından önce 7 gün boyunca bir mum yakmayı bile içeriyor. Bu tür büyülerde, normalde sonuçları görmeniz gereken bir zaman çerçevesi belirlenir.

Aşk Büyüsü

Büyü yaparken, farklı büyülerin işe yaraması için farklı süreler aldığını unutmayın. Özellikle aşk büyüleri bazen uzun sürebilir ve birden fazla kez tekrarlamanız gerekebilir. Sihir ve büyüler, hayatınızdaki bir şeyi düzeltmek için asla “tek durak noktası” değildir. Hayatınızda aşkı tezahür ettirmek isteyebilirsiniz ve bir aşk büyüsü yapabilirsiniz, ancak bazen bu büyünün başlangıçta düşündüğünüzden farklı bir sonucu olabilir.

Büyünüz işe yaramış olabilir ama “beni seviyor ya da sevmiyor” gibi siyah beyaz bir sonuç bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sihrin bir başkasının manipülasyonu değil, enerjinin bir tezahürü olduğunu daima hatırlayın. Birini sizi sevmeye teşvik edebilirsiniz, ancak onları sizi sevmeye zorlamak için sihir kullanmaya çalışmak, mutlu olduğunuz bir ilişkiyle sonuçlanmaz.

Aşk Büyüm Çalışıyor Mu?

Aşk büyünüzün işe yarayıp yaramadığını nasıl anlarsınız? Bu basit bir soru gibi görünse de, gerçek biraz daha karmaşıktır. Büyünün işe yarayıp yaramadığını bilmek bazen zor olabilir. Büyünün başarılı olup olmadığını ne zaman söyleyebilirsiniz? Özellikle aşk büyülerinde başarı alanı çok gridir. Karşınıza bir aşk çıkacağını umarak bir büyü yapabilir ve gerçekte, sevdiğiniz kişinin duygularını birazcık sallayabilirsiniz.

Aşk büyüleri normalde diğer insanları içerdiğinden, duygularının nasıl değişip değişmediğini bilmek zordur ve bu da başarıyı ölçmeyi zorlaştırır. Örneğin, aşk büyünüz işe yaramış olabilir ve diğer kişi size karşı daha güçlü duygular besliyor olabilir, ancak bu onların bu duygulara göre hareket ettiği anlamına gelmez. Yani onlar size söyleyene kadar büyünün başarılı olduğunu bilmiyorsunuz, ki bu çok sonra olabilir, hatta hiç olmayabilir.

Bir büyünün işe yarayıp yaramadığına ilişkin bu belirsizlik nedeniyle, günlük hayatınıza devam etmenizi ve çok fazla endişelenmemenizi öneririz! Büyünün gücünden ne kadar şüphe edersen, işe yaraması o kadar az olasıdır. Mümkün olduğunca pozitif kalmaya çalışın ve büyünüzün işe yaradığını gösterebilecek küçük işaretler arayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu