Büyüler

Aşk Büyüsü Yapma Tarifi

Birine dikkatle bakıyorsanız ve gerçekten o kişinin hayatınızın diğer yarısı olmasını istiyorsanız, o zaman kolay bir aşk büyüsü yapmak iyi bir fikirdir. Sonucun iyi sonuçlanması için güçlü bir inanç ve pozitif niyet hazırlamalısınız. Bu makaledeki aşk büyüsünün nasıl yapılacağına dair derinlemesine bilgileri okuyun ve muhtemelen özlediğiniz arzuyu elde etme şansınız olacak.

Yerleşik Büyülerden Yararlanın

Yeni başlayan biriyseniz veya kendi aşk büyünüzü yaratma konusunda fazla deneyime sahip değilseniz, o zaman yerleşik büyüleri kullanmayı düşünmenizi tavsiye ederiz. Profesyonel medyumlar tarafından hazırlanmış bu tür büyüler basittir ve uygulaması basittir, herhangi bir egzotik içerik veya malzeme gereksinimi yoktur.

Şüphe veya olumsuzlukla yaratılan bir büyü asla iyi sonuçlar vermez; dahası, geri tepebilir ve hayatınıza yan etkiler bırakabilir.

Basit Bir Aşk Büyüsü

Bu büyünün amacı, arzu ettiğiniz kişiyi çekmek için cinsel çekiciliğinizi arttırmaktır. Cazibe aşk büyüsünü uygulamayı planlıyorsanız, o zaman belirli bir aşk ilgisini aklınızda bulundurmanız daha iyidir. Ritüel sırasında tüm niyetlerinizi ya onu size çekmenin ya da ikiniz arasındaki bağı güçlendirmenin bir yolu olarak aşkınıza koyun. İşte tekrarlamanız gereken aşk büyü sözleri;

” Tanrım lütfen olumsuzluğumu silip at ve bana bugün yeni benliği hissettir! Yürüdüğümde pek çok kalp ele geçirilecek ve aşık olduğum kişi bana aşık olacak. ”

“ Ben aşığım. Ben kutsanmışım. Kendimi seviyorum ve sevilmeyi seviyorum! ”

Bir Ruh Eşi Aşk Büyüsü

Bu büyü, belirli bir kişi için özgür aşk büyülerinden biridir ve gerçek bir partneri hayatınıza çekmek ve onu (veya onu) size takıntı haline getirmek anlamına gelir. Ruh eşi büyüsünü uygulamadan önce bağlılığa hazır olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Büyü yapıldığında, sonuçlarının iyi ya da kötü olmasının sorumluluğunu almalısınız. Büyücülüğünüzü gerçekleştirmek için zamanı seçmek önemlidir – en ideal seçenek yeni aydır. Evrenin ruh eşinizi size getireceğine dair büyük bir inançla aşağıdaki ifadeleri zikredin;

“ Mükemmel bir uyum olması, bu benim ruh ve beni olmalıdır. Evren lütfen sözlerimi duyar ve onu (veya onu) eve getirmeme yardım eder. En derin kalbimle söz veriyorum ve gerçek aşkımı gönderiyorum. Umarım bu büyü ruhlarımızı birleştirir ve sonsuza kadar sürer. ”

Aşk Büyüsü

Kayıp Bir Aşk Büyüsü

Aşk sadece mutlulukla ilgili değildir; bu nedenle, sevdiklerinizle bir ayrılık ya da herhangi bir ayrılık yaşıyorsanız, bu büyüyü denemekten çekinmeyin. Adından da anlaşılacağı gibi, kaybolan aşk büyüsü sizinle eski partneriniz arasındaki ilişkiyi uzlaştırabilir.

Bu büyüyü gerçekleştirmek için 6 mum satın almanız gerekir: bir kırmızı, bir yeşil, bir mavi, bir sarı ve iki pembe. Tüm mumları yakın ve kırmızı mumu sunağınıza ve yüzünüzün önüne koyun.

İki elinizle iki pembe mum tutarken, “ Lütfen duamı duyun, güzel Tanrıça ve gökten gelen güçlü Tanrı! Beni iyi dinleyin, ateşin efendileri, aramızdaki şeyler olması gerekiyorsa, arzumu yakmanız ve kayıp aşkımı bana geri getirmeniz için dua ediyorum. ”

Mumları söndürmemeyi unutmayın; bunun yerine, kendi başlarına yanmalarına izin verin.

Artık aşk büyüsünü nasıl yapacağınızı zaten biliyorsunuz. Kendi büyünüzü veya yerleşik bir büyüyü yapmanın en önemli anahtarı, sonuca açık fikirli olmanız gerektiğidir.

Maneviyatla ilgili şeyler söz konusu olduğunda, kendinizi tüm olasılıklara açık olmaya hazırlayın. Bir aşk büyüsünün sonucu, beklediğinizden tamamen farklı çıkabilir – hiç kimse bunu tahmin edemeyeceği için daha iyi veya daha kötü olabilir. Büyü yapma konusunda çok dar görüşlüyseniz veya şüpheliyseniz, bu deneyimi denememelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu