2010-2020 Arşiv

Aşk Büyüsü Yaparken Bazı İpuçları Nelerdir?

Bir aşk büyüsü yaparken bazı yönergeleri takip etmek daha başarılı olmanıza yardımcı olabilir;

  1. Sihire inanın. En azından, enerjinizi sevgi dolu bir ilişki kurmaya odaklamanın hayatınıza daha fazla sevgi getireceğini bilin. Ruhun güçlü!
  2. Spesifik olun ama açık fikirli olun. Birini iradesine karşı bir şey yapmaya zorlamak için sihir kullanmak korkunç bir fikirdir. “X gibi biri” gibi bir dil kullanmakta sorun yok, ancak spesifik olmak daha iyidir: “kararlı ve eğlenceli biri.
  3. Aşk büyüsünün sınırlarını anlayın. Aşk büyüsü, çiftleri ayırmak ya da birini sizinle birlikte olmaya zorlamak için değildir. Bu sevmek için kendi yolunu bulmakla ilgili
  4. Büyü yapmak için en iyi zamanları bilin. Romantizm ritüelleri, geleneksel olarak Venüs’ün günü olan Cuma günleri işe yarar. Yeni Ay, fiziksel dünyada niyetlerin kök saldığı bir zaman olduğu için, aşk büyüsü yapmak için de mükemmel bir zamandır.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüleri Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

İşe yarayan bir aşk büyüsü için inançlarınızı göreve odaklamanız önemlidir. İşe yarayan aşk büyüleri aşağıdaki özelliklere sahiptir;

  • Açıkça belirtilen niyetler
  • Yoğun zihinsel odaklanma
  • Anlamlı fiziksel malzemeler

Bir Aşk Büyüsü Anında İşe Yarar Mı?

Bir aşık büyüsü hemen işe yarayabilir mi? Evet. Aşıklar için büyü kullanan kişiler genellikle anında sonuç görmek isterler. Bununla birlikte, aşk büyüsü, öğeleri yerine koymak için evreni (veya inandığınız daha yüksek güç ne olursa olsun) zaman alabilir. Aşk büyüsü, sonuçta iki kişi hakkındadır – sadece bir kişi değil!

Büyünüzü yaptıktan sonra, ilham verici eylemlerde bulunmaya da istekli olmanız gerekir. Bu, önemsediğiniz birine ulaşmaktan çevrimiçi bir tanışma sitesine kaydolmaya kadar her şey olabilir. En güçlü sihir bile mükemmel ortağı doğrudan kapınıza göndermez.

Bir Aşk Büyüsü Geri Tepebilir Mi?

Gönderdiğiniz herhangi bir negatif enerji, üçlü dönüş yasasına göre geri gelir. Temel olarak, size ne kadar önemsiz görünse de, başka birinin ilişkisini bozmak veya herhangi bir şekilde zarar vermek için sihir yapmak korkunç bir fikirdir. Doğru yapıldığında aşk büyüleri hayatınızdaki sevgiyi artıracaktır. Ama önce niyetinizin saf olduğundan emin olmalısınız.

Ücretsiz bir aşk büyüsü cazip görünebilir, ancak daha önce hiç büyü yapmamış kişilerin dikkatli olması gerekir; ayrıca etkisiz ve hatta tehlikeli olabilirler. Dünyaya herhangi bir olumsuz niyet göndermek sizi çok kötü etkiler.

Neden bir büyü tekerine danışmayı seçtin? Büyü uzmanı birinden tavsiye ve yardım almak, kendi başınıza çalışmaya çalışmaktan daha verimli ve daha güvenlidir. Bu danışmanlar ayrıca deneyime sahiptir, bu nedenle sihri olumlu ve etkili bir şekilde çalışmanıza yardımcı olabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu