BlogBüyüler

Aşk Büyüsü Süresi Aşk Büyüsü Etkisi

AŞK BÜYÜSÜ SÜRESİ

Aşk büyüsü, kişilerin birbirlerine delice aşık olmalarını sağlamak için yapılır. Böylelikle büyünün etkisiyle, büyüyü yaptıran kişi maksadına ulaşmış olacaktır. Bu büyünün etkisinde olan kişi karşı tarafa derin bir sevgi hissederek, her istediğini sorgusuz sualsiz yapmaya gayret gösterir. Ta ki, kendisindeki bu büyüyü fark edene kadar!

Aşk Büyüsü Etkisi

Bu büyünün etkisi, her büyü çeşidi gibi farklılıklar gösterse de bir ömür boyu sürer. Büyüyü bozma işlemi devreye girerse bozulması mümkündür.

Aşk büyüleri oldukça tesirli büyüler gurubuna dahildir ve genellikle tek taraflı gönül ilişkilerinde tercih edilen bir büyü çeşididir.

Bu büyüyü yaptırmaya karar veren kişinin en çok merak ettiği konu: Süresidir. Endişesi ise, büyü yaptırdığı kişinin bunu fark edip, bozdurması dolayısıyla eski haline geri dönmesidir. Çeşidi ne olursa olsun bütün büyülerin süresi sınırsızdır. Kişi yaşamı boyunca bu etki altında kalabilir. Sadece yapımı zor veya daha kolay olan büyüler vardır.

Bildiğimiz üzere, dinimizde büyü yaptırmak günah olduğu için çoğunlukla aşk, bağlama, muhabbet büyüleri Vefk, Celb, Tılsım gibi işlemlerle yapılıp, zaten var olan bir ilişkiyi biraz ‘’alevlendirmek’’ üzere uygulamadadır.

Bu bağlamda en çok tercih edilen ‘’su büyüsü ile aşık etme’’ işlemi rağbet görür. Aklınıza hiç gelmeyecek biri sürekli rüyanıza giriyor, o’na karşı bir anda ortaya çıkan güçlü duygular beslemeye başlamış ve kendinizdeki bu değişikliğe anlam arar halde bulduysanız, size de bu büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir.

Garip olan duruma teşhis koymayı, varsa bu etkiden kurtulmayı kendi başınıza denemeyin deriz. İyi bir araştırmayla ehil kişilere ulaşıp, onlardan yardım almayı tercih etmelisiniz.

Bu işlemi ancak başarıyla sonuçlandırdığınızda üzerinizdeki etkiler zamanla kaybolacak ve rahatlamanız mümkün hale gelip, normal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Buna benzer büyülerin ehil kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Güvenilir Medyumlar arasından Güvenilir Medyum seçerek isteklerinize kavuşma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu