BlogBüyüler

Aşk Büyüsü Nedir Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜLERİ NASIL YAPILIR?

Uzaktan birine büyü yapmak mümkündür fakat ihtiyacınız olan bazı malzemeler olabilir bunlar birkaç özel eşya veya vücut parçalarını içerebilir. Uzaktan yapılan büyülerin etkisi ve tesiri diğer yapılan büyüler ile aynıdır fakat her zaman olduğu gibi işini iyi bilen bir medyum tarafından yapılması önem taşır.

İnsanların en etkili aşk büyüsü, en çok tutan aşk büyüsü, en iyi aşk büyüsü gibi konularda çok araştırma yaptığı gözlenmektedir. Eşler, birbirlerine bağlı olsa bile uzak mesafeli ilişki yaşayanlar veya evli olmayan çiftler; sevdiğinin başkasına bağlanmaması için bu büyüleri tercih eder. Havas ilmi kitaplarında tavsiye edilen en iyi aşk büyüsü tarifleri şunlardır:

  • Düğüm ile yapılan uzaktan aşk büyüsü,
  • Dolunay büyüsü ile yapılan aşık etme büyüsü,
  • 41 nohut büyüsü ile yapılan uzaktan aşık etme büyüsüdür.

EN ETKİLİ AŞK BÜYÜLERİ NASIL YAPILIR?

Size en tesir eden aşk büyüsü nasıl yapılır ve bunların tariflerini vereceğiz. Fakat bu tip büyüleri güvenilir bir medyum tarafından gerçekleştirmesi her zaman daha doğru ve sağlıklıdır.

41 nohut büyüsü ile yapılan uzaktan aşık etme büyüsü

İhtiyacınız olan malzemeler; 1 tane kaşık, 1 adet metal tabak, 1 tane bez mendil, 20 santimetre boyunda ip ve 41 adet nohuttur. 

Evde kıbleye döndükten sonra bu sözleri 60 saniye boyunca söylemelisiniz. ‘’Tüm ulvi varlıklar benim sesimi duyun bana kulak verin sevdiğimin gönlünü bana akıtın. Benden başkasıyla olmasın. Bana gelsin’’. Dedikten sonra diz çökün. Metal kabın içindeki 41 adet nohudu sol elinizle alın. Sağ elinizi kalbinize götürüp aşkınızı gözünüzde canlandırın. İçinizden sevdiğinize yakarışlarda bulunmalısınız. Sonra bu nohutları el değdirmeden kaşıkla mendilin içine koyun. Bu torbayı iple bağlayın ve o kişinin evinin yakınlarında toprağa gömün.

Dolunay büyüsü ile aşık etme büyüsü

İhtiyacınız olan malzemeler; 1 adet ayna ve 1 adet temiz bezdir.

Bu aşk büyüsü marifet gerektiren ritüellerden oluşur. Öncelikle dolunayın olduğu bir geceyi beklemeniz ve deniz veya göl kenarında olmanız gerekir. Burada mistik bir alan bulunarak dolunayın denize yansıdığı zamanda 3 kere şu büyülü sözleri söylemek gerekir:

‘’bıia salanit cassel vahlak naita asphedas raul lte naitata ut pharmas septadak’’. Bu sözler İbranice olup söylendikten sonra yanınızdaki aynayı temiz bir beze sarın. Böylelikle ayın ışığı ve enerjisi ayna içine hapsolmuş olacaktır. Bu aynayı daha sonra sevdiğiniz kişiye ulaştırmanız gerekir; böylelikle en çok tutan uzaktan aşk büyüsünü bitirmiş olursunuz.

Düğümle yapılan uzaktan aşk büyüsü

Pamuk ipliğe bir düğüm atılır ve bu düğüm dudağa yapıştırılarak Fatiha, Ayet el Kürsi 3 defa İhlas 3 defa Tebbet sureleri okunmalıdır. Okuduktan sonra sesli bir şekilde onun ismini söyleyin ve seni kendime sakladım cümlesini 11 kez söyleyin. Böylelikle evde düğümle yapılan aşk büyüsü etkileri sizi şaşırtacak ve 1 hafta içinde sonuç verecektir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu