Büyüler

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mükemmel partneri çekmek için aşk büyülerini bir büyücülük biçimi olarak kullanmayı hepimiz duymuşuzdur. Sihrin birisinin bize aşık olmasını sağlayabileceği fikrini almak çok kolay.

Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı ve Bir Tane Yapmalı Mısın?

Bununla birlikte, aşk duygularını sihirli bir iksir ya da bir parmak şıklatmasıyla karşılık verecek o özel birine sahip olmak ne kadar harika görünse de, bu kadar basit değildir. Aslında, oldukça tehlikeli ve aldatıcı olabilirler.

Birinin kendi özgür iradesine karşı sana karşı hisleri besleyen bir büyü yapmayı asla istememelisin. Başkasının hislerini ve duygularını karıştıran bir aşk büyüsü yaparak aslında kötü bir karma elde edebilirsiniz. Öte yandan, aşk büyüleri güvenli ve doğru bir şekilde yapılırsa inanılmaz olabilir.

Hangi Aşk Büyüleri En Çok İşe Yarar?

Başkasının zihniyetini değiştirecek bir büyü yapmak istiyorsanız, ne yazık ki bu aşk büyüsü işe yaramaz ve aslında sizle kavga etmek için geri gelebilir. Başka bir kişinin iradesini ve duygularını değiştiremezsiniz.

Bununla birlikte, işe yarayan aşk büyüleri, etrafınızdaki enerjiyi değiştiren büyülerdir. Size odaklanan ve hayatınıza aşk getiren bir aşk büyüsü yapmak en iyisidir. Amacınız istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz sevgiyi hayatınıza çekmekse, o zaman bu yapılabilir. İyi ve başarılı bir aşk büyüsü çok fazla malzemeye bile ihtiyaç duymaz. Sahip olması gereken en önemli şey, iyi ve net niyetlerdir. Konu aşk olduğunda ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu sormaya odaklandığınızdan emin olun.

Bir Aşk Büyüsü Yaparken Niyetiniz Konusunda Net Olun

Bir aşk büyüsü yaptığınızda, spesifik olmalısınız. Niyetiniz çok net olmalı çünkü tam olarak istediğinizi elde ediyorsunuz. Evren büyülerinizi farklı şekillerde yorumlayabilir ve umduğunuz gibi olmayabilir. Bunu önlemek için, tam olarak ne istediğinizi bildiğinizden ve bunu evrene nasıl ifade edeceğinizi bildiğinizden emin olun. Geniş bir şey arıyor olsanız bile niyetleriniz konusunda spesifik olun. Büyünüze yardımcı olabilecek şeylere de dikkat etmelisiniz. Örneğin, ayın evreleri ve belirli kristaller, yaptığın büyü türü için faydalı olabilir.

Aşk Büyüsü

Denenecek En İyi Aşk Büyüsü

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok aşk büyüsü var. Ancak, bu aşk büyüsü, hayatınızda uzun süre kalacak yeni bir aşk arıyorsanız mükemmeldir.

Aşk Büyünüz İçin Malzemeler

 • 1 pembe mum
 • 1 kırmızı mum
 • 1 kırmızı gül
 • 1 Harita
 • 1 Kalem

Aşk Büyüsünü Yapma Talimatları

 1. Hem kırmızı hem de pembe mumları yakın.
 2. Bunları yazdırdığınız veya çizdiğiniz haritanın her iki tarafına yerleştirin.
 3. Müstakbel sevgilinizin sahip olmasını isteyeceğiniz nitelikleri haritaya yazın. Listenize “iyi bir mizah anlayışı var”, “kültürel değerlerime saygı duyuyor”, “iletişimde iyi olan biri” gibi şeyler koyabilirsiniz.
 4. Temel olarak, bir partnerde sizin için neyin önemli olduğunu yazın, ancak bu adımı gereğinden fazla yapmamaya çalışın. Listeyi en fazla on maddeyle tutmanızı ve çok özel bir şey koymaktan kaçınmanızı öneririz.
 5. Ayrıca, listenizin olumlu görünmesini sağlamaya çalışın. Bu yüzden “kaba birini istemiyorum” yerine “Bana kibar davranan birini istiyorum” gibi şeyler ifade etmeye çalışın.
 6. Ne istemediğinizi söylemek yerine ne istediğinizi sormak her zaman daha iyidir.
 7. Her iki çiçeğin de yapraklarını yavaşça koparın ve haritaya düşmelerine izin verin. Bunu yaparken tekrar tekrar “Bu haritanın köşelerinde yeni aşkım bulunacak” demelisiniz.
 8. Ardından yaprakları toplayın ve evinizin dışına çıkın. Yürürken bir yol çizerek yaprakları bırakmaya başlayın. Bunu yaparken, “Yol seni çiçeklerin basamaklarında bana getirmeye hazır, aşkımız olsun” deyin.
 9. Mumlar tamamen yandığında onları harita ile dışarı çıkarın. Ardından eşyaları birlikte gömün.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Geri bildirim: Aşkı Çekecek Büyüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu