Büyüler

Aşk Büyüsü Nasıl Başarıyla Yapılır?

Aşk büyüleri, aşıklar arasındaki bağları güçlendirmenin mükemmel bir yoludur. Bu büyüleri evde yaygın, ev eşyaları ile yapabilirsiniz. Herhangi bir malzeme olmadan işe yarayacak büyüler bile var! İster tek başınıza çalışın, ister profesyonel bir büyü uzmanından yardım alın, sonuçları çabucak göreceksiniz. İşte aşk büyüsü nasıl yapılır hakkında bilmeniz gereken her şey;

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüleri iki yabancıyı birbirine yaklaştırabilir veya bir çiftin bağlarını güçlendirmesine yardımcı olabilir. Yeni bir sevgili bulmak veya eski bir sevgiliyi size geri getirmek için belirli büyüleri kullanabilirsiniz.

Ancak büyü, eski sevgilinizin otomatik olarak sizinle tekrar bir ilişki isteyeceği anlamına gelmez. Sadece aranızdaki negatif enerjiyi azaltacak ve uzlaşmaya yer bırakacaktır. Aynı kural yeni sevgililer ararken de geçerlidir. Sihir, iki insanı bir araya getiremez veya var olmayan çekiciliği zorlayamaz. Sadece zaten var olan bağları güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri farklı şekillerde ve farklı malzemelerle yapılabilir. Büyü ile neyi başarmak istediğinize bağlı olarak, farklı öğelere ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, büyü döküm malzemelerinin tümüne erişmek kolaydır. Yaygın malzemeler arasında mumlar, kağıt, kurşun kalemler, tarot kartları, cep telefonları ve bitkiler bulunur. Hatta hiç malzeme gerektirmeyen bazı büyüler bile var!

Aşk Büyüsü

Yapılması Gereken En İyi Aşk Büyüleri

Bir aşk büyüsü yapmak göründüğü kadar zor değildir. İnternette birçok aşk büyüsü bulabilirsiniz. İşe yarayan aşk büyüleri yapmakla ilgileniyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın! İşte bazı ücretsiz aşk büyüleri ve bunların nasıl kullanılacağına dair talimatlar;

Bal Kavanoz Büyüsü

Yüzyıllar boyunca cadılar büyülerinde bal kullandılar. Bal tatlıdır, bu nedenle iki insanı birbirine tatlı davranmaya teşvik eder. Bal kavanozu büyüsü yapmak için tek ihtiyacınız olan bal, bir parça kağıt, bir kurşun kalem ve tek bir mum.

1 – İsimlerinizi yazın.

Aşkınızın adını kağıda üç kez yazarak başlayın. Ardından kağıdı doksan derece çevirin ve adınızı üç kez yazın. Adınızın aşkınızın adıyla örtüştüğünden emin olun. Şimdi, aşk büyünüzle neyi başarmak istediğinize odaklanın. Kaleminizi kağıttan kaldırmadan isimlerinizin çevresine dileğinizi yazın.

2 – İsimleri bir kavanoza koyun.

İşiniz bittiğinde, kağıdınızı bal dolu bir kavanoza koyun. Sonra şu tonlamayı söyleyin: “Tıpkı bu balın tatlı olması gibi. O benim için böyle olacak.” Balı parmaklarınızdan yaladıktan sonra içindeki kağıtla kavanozun ağzını kapatın.

3- Bir mum yak.

Son olarak kavanozun üzerine bir mum yakın. Başarmak istediğiniz şeye karşılık gelen bir renk seçtiğinizden emin olun. Tutkulu aşk için kırmızı, genel aşk için pembe, iş amaçlı kahverengi ve genel amaçlar için beyaz kullanın. Mum tamamen yandığında, gizli bir yerde saklayın. Ardından her hafta aynı gün yeni bir mum yakın.

Pembe Mum Büyüsü

Medyumlar, maneviyatı ve sevgiyi temsil ettikleri için pembe mum kullanırlar. Bu aşk büyüsü için kağıda, en sevdiğiniz renkli kaleme ve pembe bir muma ihtiyacınız var.

1 – İsimlerinizi yazın.

Kendinizi bir Cuma gecesi sakin ve sessiz bir odaya yerleştirerek başlayın. Ardından mumunuzu yakın ve aşkınızın adını ve soyadını kağıda yazın. Tam adın etrafına tek bir daire çizin, ardından gözlerinizi kapatın ve kendinizi bu kişiyle gözünüzde canlandırın. Birlikte ne kadar mutlu olacağınızı hayal edin.

2 – Doğru kelimeleri söyleyin.

Ardından, bu tonlamayı arka arkaya üç kez tekrarlayın: “Kaderimiz mühürlendi. Biz biriz. Tamamdır.” Alev yanana kadar pembe mumun yanında kalın. Kendiniz patlatmadığınızdan emin olun, yoksa büyüyü bozarsınız. Bu ritüeli arka arkaya yedi gece tekrarlayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: Kolay Aşk Büyüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu