2010-2020 Arşiv

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsü belirtileri kendini açığa çıkaran bir büyüdür. Büyü yapıldıktan sonra ilk önce büyü yapılan kişi, birden sevgi ve aşk duygusuyla iç içe olacaktır. Aşk büyülerinde erkekler kadınlara göre daha belirgin etkiler gösterir. Birden eşler veya sevgililerde aşk duygusunu yaşanır. Rüyalarında sürekli hayatındaki insanı görmeye başlayacaktır. Bunun yanı sıra hayatının merkezinde sevdiği kişi olacaktır. Onun mutlu olması ve üzülmemesi için her türlü şeyi yapacaktır.

Aşk büyüsü erkekler üzerinde etkileri net bir şekilde görülse de kadınlar da bu belirtiler net bir şekilde açığa çıkmaktadır. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kadınlar sevdiklerinin farkına varır. Erkeğini mutlu etmek için çabalar. Büyü sonucunda köpek gibi aşık olacaktır. Bu durum bazı durumlarda iyi değilken bazı zamanlar da güzel sonuçlar vermektedir. Aşk büyüsü sonucunda bekar olan kişiler evlilik kararı almak isteyecektir. Bu sebepten dolayı yalnız kalanlar veya evlenmek isteyen kişiler aşk büyüsü yaparak bu yalnızlıktan kurtulmuş olacak.

Aşk Büyüsü Herkese Yapılabilir Mi?

Aşk büyüsü hem evli kişiye hem de sevgiliye kolay bir şekilde yapılmaktadır. Eski sevgilinizi kendinize aşık etmek isteyen kişi aşk büyüsü yaparak kolay bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz. Bununla birlikte platonik olarak aşıksanız aşk büyüsü ile karşı tarafı etkileyebilirsiniz. Ayrıca birbirine aşık olan kişilere aşk büyüsü yapılırsa aralarındaki bağın güçlenmesini sağlar.

Eğer kocanız gitmişse döndürmek için de aşk büyüsü yapılır. Evi terk eden kişiye büyü yapılırsa evine dönmek isteyecek ve kendisini ailesine adayacaktır. Aşk büyüleri sadece erkeklere yapılmaz. Bu büyü kadınlara da yapılmaktadır.  Eski karısı ve sevgilisine yeniden aşık etmek isteyen kişiler, bu büyü sayesinde büyük ve güzel bir aşk yaşayabilir.

aşk büyüsü

Uzaktan Aşk Büyüsünün Yapılması Mümkün Müdür?

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak mümkündür. Yakından yapılan büyüler ile uzaktan yapılan büyüler ile aynı etkiye sahiptir. Aynı şekilde uzaktan yapılan büyülerde de çeşitli aşk duaları ve aşk sözleri yer almaktadır. Bu duaları samimi ve içten söylenmesi gerekir. Bu şekilde edilen dualar kabul olma olasılıkları daha yüksektir.  Bununla birlikte dualardaki okunuşları ve kelimeleri doğru bir şekilde telaffuz edilmesi gerekir. İçten ve doğru bir şekilde yapılan duaların kabul olma durumu daha fazladır. Ayrıca aşk büyülerinde dua edilmeden önce abdest alınması gerekir. Bedeninizin temiz olması önemlidir. Bununla birlikte dua edeceğiniz yerin de temiz olması gerekmektedir. Bu şekilde uzakta olan birine aşk büyüsü yaparak dualar okunabilir.

Aşk Büyüsü İçin Kime Gidilmeli?

Aşk büyülerin tesirinin fazla olmasından dolayı bu konuda bilgili medyumlara yaptırmanız gerekir. Aşk büyüsü yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken nokta tecrübeli büyücüler tarafından dikkatli bir şekilde yapılmasıdır. Bazı durumlarda aşk büyüsünün evde yapılması istenmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey evde yapılacaksa büyünün her adımının doğru şekilde uygulanmasıdır. Aşk büyüsünü yanlış yaparsanız sonucunda yanlış kişiyi aşık edilebilirsiniz. Ayrıca aşık etmekten yerine büyü yapılan kişi sizden nefret etmeye başlayabilir. Bu nedenle kendini deneyimli olarak tanıtan hoca veya medyumlardan uzak durup iyi bir şekilde araştırma yapın.

Aşk Büyüsü İçin Ne Gerekli?

Aşk büyüsü yapılırken gerekli olan malzemeler büyüyü kime yapacaksanız onun ismi ve fotoğrafıdır. Kime büyü yapılacaksa, onun fotoğrafına dualar edilir ve tılsımlı sözler söylenir. Eğer bu kişinin isminin yanlış söylerseniz büyü yanlış kişiye etkisini gösterir. Böyle bir yanlışlığa sebebiyet vermemek için kişinin ismini düzgün bir şekilde telaffuz etmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu