Büyüler

Aşk Büyüsü Kavanozu

Aşk büyüsü kavanozu aşkta hile yapmak, eşinizin sizi aldatmasını durdurmak ve durdurmak için en güçlü büyülerden biridir.

Hayatta iyi şeyler elde ettiğimizde, onların çok uzun bir süre bizim olmaları için her zaman savaşırız. Bu aşkta da böyledir: İşte bu yüzden aşkta aldatmayı önlemek için aşk büyülerinden bahsetmek için buradayım. Yalan söylemenin, aldatılmanın, kalbinin kırılmasının ve hepsinden önemlisi umutsuz kalmanın ne kadar acı verdiğini biliyorum.

Gerçek aşkı bulduğunuzda, bir gün elinizin altında olmayacağına inanmakta her zaman güçlük çekersiniz. Bazen kalbimizi verdiğimiz insanlar bizi hayal kırıklığına uğratır ve sonunda bizi sadece sevgi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyormuş gibi davranırlar.

Araştırmalar, aşkla sonuçlanan ilişkilerin %99’unun erkekler tarafından başlatıldığından, daha fazla sayıda aldatma senaryosunun erkeklerde daha belirgin olduğunu kanıtlamıştır. Aşk, henüz yakıldığında çok hararetle yanan bir ateştir ama bir süre sonra közleri söner ve ısısı azalır. Bu olduğunda, ortaklar daha fazla ısı için yeni taze ve genç yangınlar aramaya eğilimlidir.

Bu Güçlü Aşk Büyüsünü Kullanmanız İçin 10 Neden

 1. Birisi eşinizi almak ve aşk hayatınızı mahvetmek için sihir kullanıyor.
 2. Başkalarının bolca vakti olduğu şeylerin çoğunu yapacak vaktiniz yok: diğerleri arasında kozmetikler, güzel giydirmeler, flört etme niyetleri ve spor salonu egzersizleri gibi.
 3. Partnerinizi aldatmıyorsunuz.
 4. Her zaman partnerinizi mutlu etmek istersiniz.
 5. Partneriniz bir hile bağımlısı.
 6. Görünüşe göre cinsel olarak tatmin olamıyor.
 7. Aşk sihirdir; ilişkinizdeki büyülü çekiciliği korumanız gerekir.
 8. Başkaları sana sabret diyecek: Sevgilini almak isteyenler sabretmiyor!
 9. Aşk büyüsü kavanozu hem sevgilinizin delicesine aşık olmasını hem de cinsel çekiciliğinizi artırır.
 10. Büyünün hiçbir yan etkisi yoktur.

aşk büyüsü kavanozu

Partnerinizin Aldatmasını Önlemek İçin Aşk Büyüsü Yapma Prosedürü

 1. Büyünün zaman sınırı yoktur; günün veya gecenin herhangi bir saatinde dökülebilir.
 2. Sadece odanızda veya büyünüzü nereden yapmaya karar verirseniz verin, yalnız olduğunuzdan emin olun.
 3. Çoğu büyü, bir daire çizmenizi ve kutsanmış dairenin içindeki tüm ritüelleri gerçekleştirmenizi gerektirir, ancak bu özel büyü herhangi bir yerden yapılabilir.
 4. Çevrenizde sakin ve yerleşik bir atmosfer yaratın.
 5. Ateş yakıp yasemin yapraklarını az suda kokusu çıkana kadar kaynatın.
 6. Yapraklı sıcak suyu çeyrek leğenin içine dökün ve karıştırın, sonra demlenmesi için bırakın.
 7. Tamamen doyduktan sonra biraz yasemin sabunu alın ve o suyla banyo yapın.
 8. Banyodan sonra, büyü için aldığınız sevgilinizin gömleğini veya tişörtünü giyin.
 9. Bağımlı olmayan aşk büyülerinin çoğunda olduğu gibi, bu büyüde çağrılan aşk tanrıçası ya Yunan aşk tanrıçası Afrodit ya da Roma Venüsü’dür.
 10. Elinizde sevgilinizin fotoğrafıyla aşağıdaki büyüyü okuyun; “Saf Venüs, tutkuların anası; bu baştan çıkarma arayışında bana uy. Sevgilimin ruhunu senin aşk odana teslim ediyorum; benden başkasına değer vermemek, benden başkasını özlememek, sonsuza kadar dolaşmak için bu hayatta”
 11. Okuduktan sonra iki iğneyi alın ve her birini sevgilinizin gözlerine yapıştırın.
 12. Aşağıdakileri söyleyin; “Bu metal sütunlarla tutkularınızı yönlendiriyorum, yıldızlara bakıp beni özlemek. Aya bak ve beni özle. Güneşin ışınları gibi bana yansıt. Ve sonsuza kadar benim ol.”

Yukarıdaki anlatımdan sonra fotoğrafı çekin ve sevgilinizin bile göremeyeceği güvenli bir yerde saklayın. Yukarıdaki ritüellerin uygulanmasının yalnızca sevgilisinin veya kocasının aldatmasını önlemek isteyen bir kadın için olduğunu belirtmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu