Büyüler

Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder Tutar?

Aşk büyüsü gerçekleşme zamanı büyünün kime yaptığınıza ve hoca veya medyumun alanında ne kadar uzman olduğuna bağlıdır. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra en önemli olan nokta sabırlı bir şekilde beklemektir.

Aşk Büyüsünün Gerçekleşme Süresi

Aşk büyüsünün gerçekleşme süresi yaklaşık 10 günde gerçekleşmektedir. Büyü yapıldıktan sonra aşamalı bir şekilde gerçekleştiği görülmektedir. Bazı büyüler dışında hiçbir büyü yapılışından sonra hemen tutmaz. Büyülerin etkilerinin görülebilmesi için biraz zaman geçmeli ve sabırla beklemeniz gerekir. Yapılan büyünün gerçekleşme süresi büyüyü yapan kişiye de bağlıdır. Büyüyü doğru ve profesyonel bir şekilde yapılmasından sonra büyünün etkisi daha hızlı göstermeye başlayacaktır.

Bununla birlikte büyüde söylenecek sözler de büyüyü etkileyen unsurlar arasındadır. Ayrıca aşk büyüsünün daha hızlı tutmasını isteyenler Allah’a dua etmelidir. Kapıyı açan yaradan aşk büyüsünde de aşık etmek istenilen kadına veya erkeğe aşk duyguları vererek aşık olmasını sağlar.  Aşk büyüsünün tesirleri görüldükten sonra büyünün tuttuğu anlamına gelmektedir. Bundan sonra aşık edilmek istenilen kişi sevgi ve aşk dolu size davranacaktır.

Aşk Büyüsünün Türleri

Aşk büyüleri arasında sevgililere yapılan aşk büyüsü, kadınlara yapılan aşk büyüsü, kocaya yapılan aşk büyüsü vb. gibi çeşitli türler yer almaktadır. Bu türler aşk büyüsünün  aynı mantığında çalışır. Tüm büyülerde isim ve fotoğraf ile yapılmaktadır. Büyüler arasında farklı olan tek nokta, büyüde söylenecek tılsımlı sözlerin farklı olmasıdır. Bu uygulamadan sonra aşk büyülerinin hepsinde ortak olarak aşk duası edilmektedir. Aşk duaları sonucunda tüm büyü türlerinde dilek dilenmektedir.

aşk büyüsü

Özellikle eski eşe veya sevgililere yapılan aşk büyülerinde geri döndürme büyüleri de yapılmaktadır. Bu büyü sayesinde eski sevgililer tekrardan aşık etmeye yarayan bir büyüdür. Aşk büyüsü çeşitleri çok fazladır ve büyünün kısa sürede etkisini gördükten sonra büyünün ne kadar güçlü olduğunun farkına varacaksınız.  Bununla birlikte aşk büyüsünü hem kadınlara hem de erkeklere büyü türlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Etkili Mi?

Aşk büyüsü etkisi oldukça güçlü bir büyüdür. Aşk büyüsünün etkisi güçlü olduğundan özenli bir şekilde yapılması gerekir. Büyü sonucunda beklenmeyen insanlar bile aşık olmaktadır. Bu nedenden dolayı aşk büyülerinin gerçekleşeceğine inanmanız gerekir. Aşk büyüsü ile daha önce evlilik düşünmeyenler bile evlenme kararı alacaktır. Buradan da belli olduğu gibi aşk büyüsü evlilik kararını aldıracak kadar güçlüdür.

Büyü güçlü olduğu için birine kötülük olsun diye aşk büyüsü yaptırmak size zararlı olabilir. Büyüyü kötü amaçlı bir şekilde yapılırsa sevdiğiniz kişi başkasına bağlanabilir.  Büyünün kötü etkisinden kurtulmak için geceleri yatmadan önce Nas ve Felak surelerini okumalısınız. Bu sureler sayesinde bu güçlü büyünün kötü etkisinden korunmuş olursunuz. Ayrıca evinizden çıkmadan önce de bu duaları etmeniz gerekir.

Aşk Büyüsünde Neler Yapılmalı?

Aşk büyüsü yapılırken dikkatli olunması gereken husus, büyüde kullanılacak fotoğrafın doğru kişiye ait olmasıdır. Eğer yanlış birinin resmiyle büyü yapılırsa o fotoğraftaki kişiye aşık olur. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise büyüde yer alan kağıda kişinin isminin yazılması. Hangi isme büyü yapılırsa, o kişinin adı yazılır ve isme yönelik tılsımlı sözler söylenir.

Tılsımlı sözler söylendiği sırada dikkatli olunması gerekir. Kelimeler yanlış söylenirse büyüyü büyük ölçüde etkileyebilir. Aşk büyülerinde erkelere uygulanan büyü ile kadınlara uygulanan büyü arasında çok fazla fark yoktur. Fakat büyü yapıldığında hangi cinsiyet için büyü yapılacaksa, o da büyüde söylenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu