Büyüler

Aşk Büyüsü Belirtileri

Birine büyü yaptıysanız, kesinlikle yapacağınız bir sonraki şey, bir aşk büyüsü etkinliğini merak etmektir. Bir aşk büyüsünün dikkat etmeye çalıştığına dair işaretler var!

Bazıları açık olsa da, diğerlerinin belirlenmesi zor olabilir. Bunun nedeni, her aşk büyüsünün farklı olmasıdır – sonuç çoğunlukla sizin durumunuza ve yeteneğinize bağlıdır. Size açık olan işaretler başka bir kişi tarafından görülmeyebilir. Bununla birlikte, bu makale çoğu insanın büyü yapma oturumunu bitirdikten sonra beklediği konuyu ele alacaktır; bununla, istediğiniz sevgilinizin, büyünüzün gücü altına başarıyla düşüp düşmediğini anlayabilirsiniz. Aşağıdaki işaretlerin tüm durumlarınızda tamamen fark edilebilir olduğunu garanti etmiyoruz.

Bir Büyünün Çalıştığını Nasıl Anlarsınız?

Ruh Halinizdeki Değişiklikler

İşe yarayan aşk büyüleri, ritüelden sonra size anında bir netlik ve mutluluk duygusu getirecektir. Beklenmedik bir şekilde, enerjinizdeki memnuniyeti ve güveni kazanırsınız – bu, doğru büyüyü seçtiğinizi ve doğru zamanda yaptığınızı gösteren iyi bir işarettir.

Ayrıca seans sonunda olumlu duygular içeride büyüyecek ve bir süre devam edecektir. Bu nedenle, duygularınızı gözlemlemek önemlidir. Örneğin, bir aşk büyüsü yaptınız ve sevgi ve özenle çevrili olduğunuzu hissetmeye başlıyorsunuz; iyi, büyünün işe yaradığının duygusal işaretlerinden biri.

Hiçbir Şey Hissetmiyorsanız Cesaretiniz Kırılmasın!

Bir büyünün başarılı bir şekilde işlemesinin ilk anahtarı, büyülere büyük bir güven duymaktır; ayrıca, pozitif hisler olarak kalmalısınız. Aksi takdirde, şüpheniz ve endişeniz sonuçları kötü etkileyebilir.

Bir büyü yaptıktan sonra kendinizi zayıf hissederseniz veya tükenirseniz çıldırmanıza gerek yok – bunun büyünün etkisiyle hiçbir ilgisi yoktur. Gerçekten, ritüel sırasında enerjinizi nasıl kontrol edeceğinizi bilmeden çok fazla kullandınız.

Aşk Büyüsü

İstediğiniz Kişi Hakkında Rüyalar

Bir aşk büyüsünün işe yaradığını kanıtlayan bir sonraki işaret, hedefinizin hayallerinizdeki görünümüdür. İster inanın ister inanmayın, rüya dünyası veya bilinçaltı dünyası, meydana gelmesi muhtemel gerçek yaşam olaylarının öngörülerini size verebilecek ayrı bir alandır. Bu, rüyalarda gördüğünüz şeylerin genellikle günler geçtikçe daha sonra gerçekleştiğini açıklar.

Birisi üzerinde hızlı çalışan bir aşk büyüsü yapanlar için, o kişiyle romantik bir şekilde olmakla ilgili tekrar eden rüyalarınız olacak – bu, sihrin çalışmaya başladığını bilmenizi sağlayan göstergedir. Özellikle aynı rüyaları görmeye devam ediyorsanız, önemli ayrıntıları yazmak için bir defter hazırlamanız tavsiye edilir.

Şaşırtıcı bir şekilde, hayatınızın aşkı sizi hayal edebilir, çünkü büyü etkisini bu şekilde gösterir. Seni onların rüyalarında görmek, seninle onlar arasında bir çekim oluşturacak; seninle ilgili romantik rüyalar görürlerse büyü daha da işe yarar.

Açıklanamayan Tesadüfler

Bir bağlama aşk büyüsü, açıklanamaz tesadüfler çiftler belirli zamanlarda ortaya çıkar ve hepsi hedeflenen kişi ile yer almak. O kadar da sıra dışı değil; aslında bu, büyünüzün işe yaradığını gösteren açık bir işarettir. Örneğin bir restoranda ya da alışveriş merkezinde aşk ilginizle karşılaşabilirsiniz ya da ikiniz de bilerek olmadan bir etkinlikte yan yana oturabilirsiniz.

Evren, başlangıçta birbirinizle çarpışmanız için bir bağlantı yarattı. Aşk bağlamayla ilgili bir büyü yaptıysan, birkaç gün bekle ve ikinizin de birbirine yaklaştığını hissedeceksiniz.

Aşkınızın Adını Herkesin Önünde Duyun

Bir büyü çalışırken, her türlü işareti hissedeceksiniz ve onları tanımak size kalmış. Bu durumla birlikte, büyü yapan kişi, kamuya açık yerlerde arzu ettiğiniz kişinin adını maviden duyacaktır. Sadece küçük bir yankı ve aşk büyüsünün etkili bir şekilde çalıştığını anlayabilirsiniz. O kişinin adını gerçekten duyduğunuzdan emin olun; aksi takdirde, bazen zihniniz karışır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu