Büyüler

Aşk Büyü Çeşitleri

Aşk büyüsü, kayıp sevgilileri geri getirmek, sevgilileri yeniden bir araya getirmek, evlilikleri uzlaştırmak, boşanmayı durdurmak, birinin sana aşık olmasını sağlamak, kırık bir kalbi iyileştirmek ve çok daha fazlası için kullanılabilir.

Kayıp Bir Aşığı Geri Getirecek Büyüler

Bu büyülerin amacı sevgiyi geri getirmek, tutkuyu geri getirmek ve ihtiyaçlarınıza uyacak bir ilişkiye sahip olmaktır. Kayıp aşkın acısına katlanmayı reddedin. Bekleme sona erdi, karınızı, eski sevgilinizi, kocanızı veya erkek arkadaşınızı geri getirmek için bu aşk büyüsü yapabilirsiniz.

Sevdiğin kişi uzaklaştı, ama bu aşkın bittiği anlamına mı geliyor? Tıpkı dünyada yaratılan herhangi bir enerji gibi yok olmaz. Aşk enerjisi hala orada ve aşk gerçek olduğunda, bu büyüler sevgiyi düzeltmenize ve eski haline getirmenize yardımcı olabilir. Ne olursa olsun, kayıp bir sevgiliyi geri getiren aşk büyüleri ile özgür iradeyi etkilemeden sevgiyi canlandırabilirsiniz.

Ruh Eşi Aşk Büyüleri

Bu aşk büyüleri, ruh eşinizi çekecek bir konuma getirecek. Ruh eşi aşk büyüleri, sizi ruh eşinizin sizi tanımlayabileceği bir konuma getirir. Bu büyüler, sizi beğenilerinize, ihtiyaçlarınıza veya isteklerinize uymayan insanlara aşık olmaktan koruma sorumluluğunu üstlenir. Seni gerçekten seven birine aşık olmak istiyorsan, ruh eşi aşk büyüleri yapabilirsiniz.

Aşk Büyülerine Bağlılık

Romantik bir ilişkinin özü bir taahhüttür; başka bir seviyeyle ilişki kurmaya istekli bir kişiye aşık olmanız gerekir. Bağlılık mevcut olduğunda, bir ilişkiye dahil olan iki kişi tek bir kırılmaz güç olur ve gözlerini diktikleri hedefe ulaşabilirler. Kendini adamış bir ortak istiyorsan, bu büyüleri yapabilirsiniz.

Aşk Büyülerinden Ayrılın

Bazen ayrılık kaçınılmazdır, din veya aile baskısı gibi nedenlerle biriyle ilişki kurmaya zorlanmış olabilirsiniz. Bu durumda, ilişkinizden memnun değilseniz, büyülerin kimseye zarar vermeden ayrılması için benimle iletişime geçmenizden ayrılma kaçınılmazdır. Bu büyüler, daha kötü bir ilişkisi olan bir arkadaşınızı korumak veya sevgilinizden bir rakibinizi ayırmak isteyip istemediğinizi başka bir çifti ayırmak için de kullanılabilir.

Ayrılık büyüleri, ilişkinizi güçlendirebileceksiniz ve partnerinizin onun içinde ve dışında davranış şeklini değiştirmeye başlayacaksınız. Bu ritüeller, diğer kişiyi daha az arzulamasına neden olurken, aldattığı diğer kişi de ilgisini kaybetmeye başlayacaktır. İlişkiniz zaten bitmek üzereyse veya çoktan sona ermişse, bu ayrılık büyülerini kayıp bir aşığı geri döndürmek için aşk büyüleriyle birlikte kullanmak isteyebilirsiniz.

aşk büyüsü

Evlilik Büyüleri

Kendinizi başka birine vermeyi seçmek, birçok insanın korktuğu bir karardır. Ancak bunun nedeni, partnerinize duyduğunuz sevgiye sahip olmadıklarıdır. Partnerinizi çok sevdiğiniz için, aşkınızı zamanda ve uzayda mühürlemek için sihir kullanmaya hazır olabilirsiniz. Bağlılık büyüleri ve evlilik büyülerinin yardımıyla, sevdiklerinizle aranızda kalıcı bir bağ olmasını sağlayabilecek ve sevginizi onu parçalamaya çalışabilecek her türlü güçten korumanıza yardımcı olacaksınız.

Ancak bu büyüler hafife alınmamalıdır. Mevcut partnerinizi sevdiğinizi düşünseniz de, bir büyü yapmak istemediğiniz için duygularınızın olabildiğince doğru olduğundan emin olun ve sonra hayatınızın geri kalanında bu kişiyle sıkışıp kalın. Bu büyüler güçlüdür ve paylaştığınız aşkta sizi partnerinize bağlarlar.

İlişki Sorunlarını Kaldırmak İçin Büyüler

Sorunlarla lekelenmemiş bir ilişki yoktur, bu yüzden bu zor zamanlardan geçmek için bir ilişki veya evlilikteki sorunları ortadan kaldırmak için bir aşk büyüsü kullanarak. Bu şekilde havayı ve negatif enerjiyi temizleyebileceksiniz. Çoğu ilişki, öfke ve kıskançlık gibi olumsuz duygular nedeniyle başarısız olur.

Bununla birlikte, kişinin olumsuz duygularla o kadar tüketildiği bir zaman gelir ki, bu duygulara neden sahip olduğunu tamamen unutur. Bu noktaya geldiğinizde affetmek ve unutmak zordur. Kendinizi ve partnerinizi bu olumsuz duygulardan kurtararak, daha net iletişim kurabilir ve ilişkinizdeki sorunları çözebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu