2010-2020 Arşiv

Arzu Büyüleri

Arzu büyüleri, hedefin süptil vücut ayarlarını tamamen değiştiren en güçlü büyüler arasındadır. Bu tür büyülerin istenen sonucu sadece güçlü bir arzu değildir. Hedef, müşteriye çekilmeli, bağlanmalı ve bağımlı hale gelmelidir. Bir kişi üzerinde böyle bir etkiye sahip olmak için hedefe yönelik profesyonel büyülere ihtiyaç vardır ve yeni başlayanlar için sihir bunun için iyi değildir.

Her insanın her şeyden çok keyif aldığı bir şey vardır, örneğin egzersiz yapmak, iyi yemek, iş, hobi, seyahat, kitaplar veya onları mutlu eden başka herhangi bir şey. Sihirle, bir kişinin en çok değer verdiği bir şeye olan ilgisini kaybetmesini ve size bağımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Hedefin sizi paradan, sağlıktan veya başarılı bir kariyerden daha fazlasını istemesine neden olabilecek büyüler her zaman profesyonel bir sihir uygulayıcısı tarafından yapılmalıdır.

Birinin Seni Arzulaması İçin Bir Büyü

Genellikle kara büyü, birinin sizi arzulaması için bir büyü yapmak için kullanılır. Beyaz büyü, hedefin hayatını veya değerlerini ve inançlarını değiştiremez. Hedefin size aşık olmasını teşvik etmek ve kolaylaştırmak için yalnızca kendinizin en iyi versiyonu olmanıza yardımcı olabilir. Kendinize güvenmiyorsanız veya bir enerji sorununuz varsa, beyaz büyü bunu düzeltecek ve sizi iyileştirecektir. Gerekirse, hedefin ve müşterinin enerji titreşimlerini birbirlerine karşı sevgi hissetmelerini sağlayacak şekilde uyumlu hale getirebilir.

Arzu Büyüleri

Kara büyü böyle çalışmaz. Kara büyü, insanlarda takıntıya benzer bir şeye neden olur. Bir yandan, içinizdeki bazı kaliteyi (genellikle cinsel çekiciliğinizi) geliştirir ve ardından bu kaliteye sahip biriyle birlikte olmak isteyen hedefi etkiler. Hedef takıntılı olduğu için bu özelliğiyle öne çıkan birini (yani siz) ararlar.

Bu tür ilişkiler güçlüdür ancak ortakların hayatı eksiktir. Gerçek aşkın güzelliği, kişinin hayatının tüm yönlerini daha iyi hale getirmesidir. Sevgiyle, yaşadığınız her gün hayatınızın en mutlu günü olabilir. Birlikte bir mağazaya gitmek, bir film gecesi veya bir randevu gecesi yapmak, kahve içmek, hatta basit bir sohbet gibi küçük şeylerden olağanüstü bir şey, bir ömür boyu saklayacağınız özel bir hatıra olarak keyif almanıza yardımcı olur. . Birlikte yaptığınız her şey sizi o kadar mutlu ediyor ki enerjiniz parlamaya başlıyor. O kadar parlıyor ki etrafınızdaki herkes görebiliyor.

Bir arzulama büyüsü kullanmayı seçtiğinizde, buna sahip olmamayı seçersiniz. Partnerinizin sizden isteyeceği tek şeyin seks ya da sadece size yakın olmak olduğunu kabul ediyorsunuz. Büyü, kıskançlık üzerine kurulu bir ilişki kurmak için tasarlanmışsa, kilo alırsanız, kendinize bakmayı bırakırsanız ve dışarı çıkmayı reddederseniz, partneriniz mutlu olacaktır. Büyü, sekse dayalı bir ilişki kurmak için tasarlanmışsa, seks harika olacaktır, ancak bunun dışında ilişkileriniz çok sıkıcı olacaktır.

Bu yüzden dikkatlice bir arzu büyüsü seçin. Önceki makalelerimizi de okuyun; umarız mutlu, heyecanlı ve dengeli bir ilişki için daha iyi bir alternatif bulursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu