BlogBüyüler

Ak Büyü Nedir? Ak Büyü Çeşitleri Nasıl Yapılır

AK Büyü Nedir?

Ak büyü eski zamanlardan bu yana genellikle toplumun yararı için veya kara büyüleri bozmak için yapılan büyülerdir. Zengin olma, daha olumlu kararlar verebilme, aşık etme gibi büyüler bilinenin aksine ak büyü değil zararsız büyülerdir. Neden ak-büyü olmadıklarına gelince bu büyüler genel olarak yararlanan kişiye fayda sağlar f?akat bu ak büyü olması için yeterli bir özellik değildir.

Ak büyü yapılabilmesi için öncelikle gerçekten bu konuda ilim sahibi tecrübeli kişilerden yardım almak çok önemlidir. Nedeni ise kara büyüler genelde şeytani cinler vasıtasıyla gerçekleştiği için yapılması daha kolaydır. Kötülük isteyen bu cinler hemen büyüyü uygulamaya başlar ve yapılan büyüyü korumaya çalışır. Bu yüzden yapılan büyüyü bozmak için zorlu bir savaş  başlamış olur.

AK BÜYÜ

Ak Büyünün Kara Büyüden Farkı Nedir?

Ak büyüyü kara büyüden ayıran en büyük özellik ise kullanılan malzemelerdir. Kara büyüde genelde idrar, kan, kara tüy, gibi malzemeler kullanılır. Ak büyüde ise altın, civa, gümüş, bakır, elma, kurşun, ateş, nohut, gibi malzemeler kullanılır. Ak büyü yapılması en hayırlı olan büyüdür.

Bunlara birkaç örnek verecek olursak;

ŞİFA BÜYÜSÜ:  Öncelik olarak hasta, manevi yönden zayıf, psikolojik bunalımda olan  kişilere uygulanır. Genellikle kara büyü yapılan kişiler için çok etkilidir. İyi bir ehil aracılığı ile yapılırsa kara büyüyü yok etmek o kadar kolay olur.

MANEVİYAT BÜYÜSÜ:  Boşluk hissine yenmek, mastürbasyon sapkınlığından kurtulmak, dini yönden ruh huzuru bulmak  gibi manevi etkisi olan büyülerdir. Dünyevi zevklerden çok ruhunuza ferahlık veren bu büyünün etkisi en etkili olandır.

YAĞMUR BÜYÜSÜ:  Yağmur yağdırmak için kullanılan bu büyü eski zamanlardan beri en çok kullanılan büyüklerden birisidir. Hazırlanışı ve uygulanma aşaması oldukça zahmetli olan bu büyüdür. Eski Türk tarihinde özellikle şamanlar bu büyüyü çok kullanmışlardır.

SABUN BÜYÜSÜ:  Sabun büyüsünü 3 büyü çeşidinde de kullanabilmemizin en büyük nedeni bilen kişiler için kullanım alanının genişliğidir. Sabunla kara büyü de yapılabilir, büyü bozma içinde kullanılabilir, zararsız dediğimiz kişisel büyü kullanımı içinde oldukça uygundur.

Büyüler sadece ne yaptığını bilen ve ilim gözü açılmış kişilerin elinden hayır getirir. Ne yaptığını bilmeyen gönül gözü kapalı kişlerin yapacağı Ak Büyüler bile Kara Büyü gibi hayırsız olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu