2010-2020 Arşiv

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazıları için büyü yaptırmak bazı koşullarda son derece gerekli olabilir. Sevgilisi arasında olmasını istediği muhabbeti ve aşkı bulamayan kişiler büyü yaptırarak bu problemleri kısa sürelerde çözebilmektedir. Bu sorunları yaşayan kişiler bağlama büyüsü, aşk büyüsü, geri döndürme büyüsü gibi büyü denemelerinde mutlaka sonuç almaktadırlar. Aşık etmekten ziyade eşleriyle ilgili sorun yaşayan kadınların da büyü yaptırmaları veya yapmaları mubahtır.

Gizemli gücümüz ve ilmimiz ile kadınların eşler ile ilgili yaşadıkları tüm sorunları çözebilmekteyiz. Evli çiftler bazen sorun yaşarlar ve bu sorunlardan dolayı kadınlar zarar görebilmektedir. Kadına şiddet, aldatma, eşinin evle ilgilenmemesi, evi terk etmesi gibi sorunlar için adet kanı büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü ile sıkıntılarınızı yok edebilirsiniz. Adet kanı büyüsü bazen regl büyüsü olarak da geçen büyünün etkisi çok kuvvetlidir. Ledünni ilmi kurallarına göre uygulanan büyü ile yapılan kişi hiçbir şey hissetmez.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Büyü yaptırmak eğer kişiye yarayacaksa günah değildir. Doğaüstü güçlerimiz ve ilmimiz ile evlilik hayatının mutlu olabilmesi için tüm büyüleri uygulamaktayız. Bu büyüler arasında en etkili olanı adet kanı ile yapılan büyüdür. Bu büyü yapmak için kadının regl döneminde gelen kanı ile büyü yapılmaktadır. Kadın özel bir varlıktır ve onların yaşadığı duyguların yoğunluğunun karşılığı kişiye en ağır cezaya uğratmasını sağlamaktadır. Adet kanı büyüsü kadın için bir hoca ile danışmanızı öneririz.

Halk arasında bazı yanlış bilgiler vardır. Bunlardan biri adet kanını şekere konularak eşine yedirilmesi kesinlikle yanlış bir yöntemdir. Bu büyüyü yapmak için doğru yöntem, doğru uygulama ve doğru saatte yapılması gerekir. Bizlere bu yazının alt kısmında bulunan yorum bölümüne hangi duadan sonra adet kanı büyüsünü yapmanız gerektiği konusuna sorular sorabilirsiniz. Tüm sıkıntılarınız için sitemizden iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanıyla Nasıl Büyü Yapılır?

Eşler arasında oluşan sorunlar ve eşin evi terk etmesi sonucunda terk eden eşi geri getirilmesi için adet kanı büyüsü yapılmaktadır. Doğaüstü güçlerle bu büyü tam tesirli olarak yapılmaktadır. Bu büyünün yapılması için doğru gün için her ayın ilk pazar günü yapılması gerekir. Bu gün seçildiği zaman kadının adet döneminde olması gerekir. Adet büyü için Ledünni kitabında yalnızca evli erkeği evine geri dönmesi için yapılması makbuldür denilmiştir. Bu büyü ile erkeği karsına yeniden aşık etme bir durum söz konusu değildir.

Adet Kanı Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Adet kanı büyüsü tam yapıldığı taktirde tutan bir büyüdür. Bu büyünün yapılış durumu tutup tutmamasında son derece etkilidir. Adet kanı büyüsünü eğer adeti gelen kadının kendisi bu işlemi yapacaksa kesinlikle bu büyü için dua okumaması gerekmektedir. Çünkü bu dönemlerde dinen caiz olmayan bir durumda dua okunmaması gerekir. Adeti olan kadın, adet kanından bir miktar alacak, sonra bunu biraz su ile karıştırarak eşinin meyve suyu, kola, limonata veya çay gibi içeceklerin içine karıştırılarak eşinize içirmeniz gerekir. Bu konuda deneyimli hocalara danışmanızı öneririz.

Adet Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?

Adet kanı büyüsü, evli erkeklere veya nişanlı olduğunuz erkeğe yapılmaktadır. Boşanmış olduğunuz erkeğe yaptırmamanız gerekir. Adet kanı büyüsü yapılsa bile tutmaz.

Adet Kanı Büyüsü Yapmak Günah Mı?

Kötü niyetli yapılan her türlü büyü günahtır. Ancak adet kanı büyüsü karısına şiddet uygulamış, aldatmış, küfür etmiş erkeklere uygulanmaktadır. Bu nedenden dolayı adet kanı büyüsünü ilmi bilgiler eşliğinde yaptırmak veya yapmak günah değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu