Büyüler

41 Dikiş Büyüsü Nedir, 41 Dikiş İğnesi Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 dikiş büyüsünün yapılma nedenlerinden bir tanesi nazardan korumasıdır. Bunun dışında kısmetlerini açmak isteyen kişilerde dikiş büyüsü yaptırmaktadır. 41 dikiş büyüsünü muhakkak bir medyuma yaptırmanızda yarar vardır. Büyü doğru ritüeller ile yapılması sonucunda yaklaşık bir hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar.  Dileyen herkes, 41 dikiş büyüsünü kolaylıkla yapabilir.

41 Dikiş Büyüsü

41 defa dikiş atılarak yapılan büyüler hem kadın hem de erkekler içindir. Her iki tarafa da medyumlar büyü yaptırabilir. Dikiş büyüsü yaptıran kişiler büyü ile kısmet açtırabilir. Ayrıca kısmeti çok açık olan kişilere bu büyüyü yaparak kısmetlerini kapatabilir. Bununla birlikte kötü gözleri ve enerjiyi üzerlerine çekenler de 41 dikiş büyüsü yaptırabilir.

Neden 41 Dikiş Büyüsü Yapılır?

41 tane dikiş atılarak yapılan büyünün amacı; kısmet, aşk, bereket vb. gibi güzel şeylerdir. Bu büyü için 41 tane düğüm atılır ve her düğümde niyet edilir. Bununla birlikte kötü amaçlarla da bu büyü yapılmaktadır. Birinin kısmetini kapatmak veya kötülüğü için 41 dikiş büyüsüne başvurulur.

Dikiş büyüsünde ne dilerseniz o dilediğiniz gerçekleşecektir. Örneğin; kendine kısmetli bir eş dileyen kişi büyüden sonra birisiyle karşılaşıp aşık olacaktır veya kişiyle evlenmeyi düşünecektir. Kendisine para dileyen kişi büyüden sonra bereketli bir hayatı olacaktır. Birden bire bir yerden para gelmeye başlayacaktır.  Dikiş büyüsünün basireti açtığı da bilinmektedir. Her türlü talihsizlik yaşayan bir kişi bu büyü sayesinde kısmeti ve şansı olumlu yöne çevirecektir.

41 dikiş büyüsü

41 Dikiş Büyüsü İle Birini Bağlama

41 tane dikiş ile yapılan büyüler erkekleri bağlamak içinde kullanılır. Eğer bir kadın karşılıksız olarak aşık olduğu erkeğe bu büyü yaparsa kendilerine bağlayarak aşık edebilir. Ayrıca evliliğe hazır olamayan veya evliliğe karşı çıkan erkek bu büyü ile evlenme fikrine girecektir. Bunun yanı sıra kadınlara da bu yapılmaktadır. Bir kadının bağlanması veya aşık olmasını isteyen erkekler de bu büyü yaparak istedikleri kadını elde edebilir. Dikiş büyüsü ile evden terk eden kocayı da geri döndürmek mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra evine bağlı ve ailesine düşkün insanlar olurlar. Bu sebepten dolayı 41 dikiş büyüsü ile bağlanma ve aşk duygusu hipnoz etkisi yaratabilir.

41 Dikiş Büyüsü Türleri

Dikiş büyüsü yapılırken amaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Para gelmesi, zengin olmak , kısmet açmak, sağlıklı olmak , aşık olabilmek, evlenmek vb. gibi konularda büyü çeşitleri vardır. Bu amaçlarla yapılan büyülerde kullanılan malzemeler aynıdır. Burada önemli olan büyülerin her birinin farklı olmasından dolayı büyüde söylenecek tılsımlı sözler veya edilen duaların farklı olması gereklidir. Büyünün bu kısmında çok dikkatli olunması gerekir. Bu büyü için deneyimli medyuma başvurulmalıdır. Söylenen sözlerde yapılacak herhangi bir hata büyünün tutmamasına neden olabilir.

41 Dikiş Büyüsünün Belirtileri

41 tane dikiş atılarak yapılan büyülerde, o kişinin hayatında değişiklikler meydana gelir. Büyünün yapıldığı kişi, birden size karşı göstermeye başlayacaktır. Daha önce sevgisini belli edemeyen veya sevmeyen kişiler dahi büyünün etkisiyle aşklarını yaşamaya başlayacaktır. Büyünün etkisiyle kişi sürekli rüyasında sizi görecektir. Gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir. Hatta sizle evlenmek bile isteyecektir. Bununla birlikte bereket için yapılan büyüler ile kişinin eline para geçebilir.

Büyünün belirtileri kısa sürelerde görülmeye başlar. Fakat büyünün doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Büyü yapılışında yanlış söylenecek bir söz büyünün tutma süresine etki eder. Doğru yapılan bir büyü ortalama 10 günde etkisini gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu