Büyüler

2021’de İşe Yarayan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü zanaatının başlangıç ​​aşamasını geçtiniz ve umarım şimdi 2021 için gerçek aşk büyüleriyle çalışmaya başlamaya ve pratik büyü yapmaya katılmaya hazırsınızdır. Beyaz büyüde aşk için yaygın olarak desteklenen tanrı Venüs’tür. Bu, sevginin tanrıyla sınırlı olduğu anlamına gelmez.

Bazı beyaz büyü uygulayıcıları, aşk büyülerinin yapımında Eros olarak da bilinen aşk tanrısı aşk tanrısının güçlerini kullanır. Wicca’da, ana tanrıça veya ay tanrıçası, başka şeylerde olduğu gibi aşk meselelerinde de yer alır. Beyaz büyüde Cuma günü aşk büyüsü yapılması tavsiye edilir. Bunun nedeni, Afrodit veya Venüs’ün bu günde büyük ölçüde tezahür etmesidir. Ritüellere başlarken, niyet veya hedef hakkında düşünün ve konsantre olun.

Bu yıl 2021 farklı ve türünün tek örneği. İşe yarayan bir aşk büyüsü yaptığınızda, sonsuza dek mutlu sona erecek bir sürü güzel aşk hikayesi vaat ediyor. Bu yıl aşkı aramaya çalışmanızı öneririm, gerçek aşkı elde etmenin tüm umutları parlak görünüyor. 2021’de yeni aşkı bulmak için aşk büyüsü yapmaktan çekinmeyin

Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı?

Umutlu aşkın ilk işareti, aşk tanrıçası Venüs’ün günü olan bir Cuma günü Sevgililer Günü’nün gerçekleşmesidir. Yıldızları doğru okursam, bu yıl önceki beş yıla göre daha uzun süreli ilişkiler kurulacak. Yıldızların kuvvetlerindeki titreşimlerin yoğunluğu doruk noktasında. Ay dolu ve bu, bu yıl tüm sihir akışını üçe katladı.

Aşk hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bu yıl büyülü akıştan yararlanmanızı rica ediyoruz. Bunu yeterince inançla onaylıyoruz çünkü bu yıl birkaç kişinin enerji akışını olağanüstü sonuçlar getiren basit büyülerle kişisel olarak yönlendirdik. İnsanlar bu yılki sihirli cömertliğin meyvelerini tatmaya başladılar bile, eksik kalmasın, genişletip tüm varlığı fazlasıyla büyülü tezahürler açtılar.

Aşkı Çekmek İçin Sihirli Aşk Büyüsü

Çoğu uygulayıcı tarafından çoğunlukla göz ardı edilen yeni başlayanlar için yaygın günlük aşk büyüleri, daha güçlü büyüler için en güçlü temelleri içerir. Bu büyülerin bazılarında ritüellerin çok fazla eşya ve sihirli alet içermediğini fark edeceksiniz. Büyüler, ritüel sırasında birlikte çalıştığınız içsel güç, irade ve güven veya güvenden daha fazla güç ve kuvvet kazanır.

İlgili prosedürler az ve takip edilmesi yeterince kolaydır. Sınırlı zaman aralıklarında çalışırlar ve sonuçlar tatmin edicidir. Bu başlangıç ​​büyülerinin pratik temellerini tamamen anladığınızda ve ustalaştığınızda, 2021’in en zor aşk büyülerini kolaylıkla yapacaksınız.

Aşk Büyüsü

Sihirli Banyo

Bu büyüde, aurayı temizlemek için nihai büyülü banyoyu hazırlayacak ve ayrıca kalbi ve zihni aşk cazibesine açacaksınız. Bu büyüde küvet kullanmak her zaman daha iyidir ama eğer küveti yönetemiyorsanız o zaman bir leğen de kullanabilirsiniz.

Gerekli Öğeler

 • Himalaya tozu
 • Bir baharat tarçın
 • Biraz bal
 • Mavi bir mahenin tüylü yaprakları
 • Yaprakları ile gül çiçekleri
 • Bir gül kuvars

Nihai büyülü banyoyu yaratmak için kullanacağınız öğeler bunlardır.

Prosedürler

 1. Su elementi hayati bir temizleme gücüdür ve bu büyüde çok fazla güce sahiptir.
 2. Küveti yarıya kadar taze soğuk kaynak suyuyla doldurun
 3. Küvetteki suda mavi mahoe yapraklarını ezin
 4. Tarçın baharatını suya ekleyin
 5. Suya yarım avuç Himalaya tozu dökün
 6. Biraz bal ekleyin ve suyu karıştırın
 7. Gül çiçeklerini suyun üzerine koyun ve yüzmelerine izin verin.
 8. Küvetin içine tamamen çıplak bir şekilde uzanın ve tüm vücudunuzu başınızdan ayırarak daldırın (başınızı suya sokabilirsiniz ancak boğulmayı önlemek için bir süre sonra çıkartabilirsiniz).
 9. Karaca kuvarsı alın ve canlandırıcı enerjiyi temizlemek ve vücuda nüfuz etmek ve titreşimi yoğunlaştırmak için manevi çakranın (muhtemelen kalbin) üzerine yerleştirin.
 10. Suya sessizce uzanın ve ideal partneri gözünüzde canlandırın ve hayatta deneyimlemeniz gereken ilişki türünü hayal edin.
 11. Meditasyon ve konsantre düşünme için 15 dakika ayırın.

Daha fazla rahatlamaya veya daha fazla sürüşe ihtiyacınız varsa, aşk büyüsünün büyülü havasını oluşturmak için yavaş, romantik bir şekilde çağrıştıran melodiler çalın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Geri bildirim: Aşk Büyüsü Kavanozu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu