2010-2020 Arşiv

11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

11 düğüm büyüsü,  ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen azalan bağı ve sevgisizliği yeniden kuvvetlendirmek için yapılır. Bu büyü yapıldıktan sonra çiftler arasındaki ilgisizlikler ve sorunlar ortadan tamamen kalkar. Bunun sonucunda da ilişki durumları ve evlilikler her zaman sorunsuz bir şekilde devam edecektir.

11 Düğüm Büyüsünün Tanımı

11 düğüm büyüsünün yapılması sonucu ilişkilerde meydana gelen pürüzlükler ortadan tamamen kalkacaktır. Bunun dışında sizi terk edip giden sevgiliniz veya eşiniz bu büyü sayesinde pişman olup geri döner ve aranızı düzeltmek için çözüm arayışına girecektir. Bunun sonucunda da sevgilinizle veya eşinizle sorunsuz bir şekilde ilişkiniz devam edecektir. Bu büyülerin yapılması için muhakkak işinde usta olan medyumlara gidilmesi gerekmektedir.

11 Düğüm Büyüsünün Belirtileri

11 düğüm büyüsünün doğru uygulamalarla ve işinde becerikli olan medyumlarla yapılması durumunda büyü kısa sürede neticesini göstermeye başlayacak ve ilişkilerde meydana gelen bütün problemler ve sorunlar yok olacaktır. Aşağıda 11 düğüm büyüsü doğru yapıldıktan sonra ortaya çıkan belirtiler şu şekilde olacaktır;

  • Bu büyü evli kişilere yapıldıktan sonra evli çiftler arasında oluşan sorunlar hemen hallolacak ve birbirlerine eskisinden daha çok sevgi ve saygı olacaktır.
  • Bunun dışında sevgililerin veya evli çiftlerin birbirlerine yalan söylemeyecek ve her zaman birbirlerine doğru konuşacaklar.
  • Bununla birlikte 11 düğüm büyüsüyle bütün sevgililer birbirlerine kör kütük yeniden aşık olacak ve sonsuza kadar hiçbir güç bu sevgiyi ayıramayacaktır.

Yukarıdaki belirtiler meydana gelmesi için kesinlikle işinde bilgili olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır.

11 düğüm büyüsü yapanlar

11 Düğüm Büyüsünün Uygulanışı

11 düğüm büyüsü geçmişten günümüze kadar halen devam eden bir büyüdür. Bu büyünün yapılmasının amacı, sevgililerin veya evli çiftlerin birbirlerine sıkıca bağlanmasıdır. Büyünün yapılmasında sadece aşık olma ve bağlanma gibi durumlar meydana gelir. Bu yüzden bu büyünün reaksiyonu çok kuvvetli olduğundan dolayı işinde başarılı olan medyumların tercih edilmesi şarttır.

11 düğüm büyüsünü her medyum farklı yöntemler ve tekniklerle uygun bir şekilde yapılır. Bunun için medyumlar arasından da seçim yapmanız önemlidir.  Bunun için en iyi uzman medyumlar ile yapılması sonucunda sorunlu ilişkiler ve evlilikler tamamen güzel bir sürece ilerleyecektir.

11 Düğüm Büyüsünün Yapılışında Önemli Noktalar

11 düğüm büyüsünü yaparken muhakkak dikkat edilmesi gereken uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan birisi de malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Bu büyünün yapılmasında ip büyünün yapılacağı kişinin saç teli, ip, kişini kanı veya tırnağı alınmalıdır. Bütün malzemelerin toplanmasından sonra karanlık ve sessiz bir odaya geçerek aşağıdaki adımların sırasıyla uygulanmanız gerekir.

  • İlk önce saç telini ılık suyun içerisine konularak bir gece bekletmeniz gerekir.
  • Bir gece bekledikten sonra ılık suyun içerisine ipin bir ucunu koyup geri çıkarmanız gerekir.
  • Daha sonra ipin bütün uçlarına düğüm atılması ve birbirlerine daha çok bağlanması istediğiniz kişilerin hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.
  • Bütün işlemler yapıldıktan sonra ipi kurutmanız ve bir toprağa gömmelisiniz.
  • Bunların sonucunda sevgililer ve evli çiftler arasındaki sorunlar komple çözülmüş olacaktır.

11 Düğüm Büyüsü İle Birini Bağlama

11 düğüm büyüsünün yapılması için birçok sebep vardır. Bu büyü yapıldıktan sonra ilişkilerde ve evliliklerde sevgi bağları daha da artacak ve çiftler birbirlerine deli gibi bağlanacaktır. Bunun dışında bu büyüyü kötü niyetlerle de yapılmaktadır. Örneğin; sevmediğiniz birini evliliğini veya ilişkisini bitirip o kişinin size bağlanmasını isteyebilirsiniz. Bunun sonucunda da ayrılan sevgililer veya evli çiftler size aşık olacak ve size bağlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu